Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Super relacja! :mrgreen:

Dzisiaj pojechałem na Paprocany. Pogoda byla świetna, slonce grzalo, wiater lekko chlodził, ale ryb niestety ni widu ni słychu :neutral: tylko jeden "wyga" złowił karpia :smile: . Nie wiem, czy ma na to jakiś wpływ wschodni wiatr, bo to drugi wypad ze wschodnim wiatrem i wynik na zero :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Słońce nieźle dziś przygrzewało, pogoda iście wiosenna no i wypoczynek nad wodą udany, choć przez 2,5 godziny łowioenia ani skubnięcia.

Ryby dziś chyba też odpoczywały!

U mnie identycznie nad Rusałką, obok złowiono/znaleziono raka, jak na jeziorko w wielkim mieście to ho ho ho. Cuda się zdarzają. Dwóm innym wędkarzom po jednej płotce :???::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Tym co połowili, ja wybieram się jutro (jeżeli nie wypadnie nic nieprzewidzianego). Jestem pod wrażeniem spotkania Dolnoślązaków :lol: , mam nadzieję, że planowane na 12 kwitnia spotkanie Ślązaków i Zagłębiaków (żeby kogoś nie obrazić, choć jak już pisałem dla mnie nie istnieją takie podziały), będzie równie udane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeuxowi gratuluję jazi, stocha płoci, dolnoślązakom super spotkania :razz:

Najbardziej cieszy mnie to, że jest coraz więcej pięknych relacji zdjęciowych :razz:

U mnie po dwóch dniach walki z grypą :evil: popołudniowy wypad. Najpierw kontrola czy karasie już się ruszyły. Niestety jeszcze śpią.

Potem dzwoni ojciec i mówi, że jedzie na chwilę na Goczałkowickie. Zwijam się i jadę z nim. Na miejscu kilku gości z pełną siatą okonków i płotek na palec. :???: Obok ultralajtowy spinningista okoniowy. Gość pokazuje subtelną technikę i ładuje do siaty kolejne okonki palczaki :???::???::???:

Za to ojczulek bardzo niesubtelną metodą :mrgreen: wyciąga okonia ok. 30, który wyglądał jak potwór przy tych łowionych obok. :lol: Oprócz tego miał dwa mniejsze i jeden (największy) który się spiął. Ja poćwiczyłem trochę płotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj próbowałem sił z rana do południa z wynikiem jeden szczupak i mały okoń na czerwone robaki. Niestety białej ryby nie było.

Drugie podejście od 17 do 19 z niezłym wynikiem 6 jazi do 40 cm i jeden leszcz też coś koło tego. Zabrałem specjalnie aparat (żony) lecz za dnia fotka szczupaka wyszła nieźle, ale pod wieczór gdy chciałem zrobić zdjęcie jeżycom brak doświadczenia z tym aparatem popsuł możliwość zrobienia fajnej fotki. Teraz jestem po instruktażu więc kolejne fotki będą mam nadzieję jak się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj byłem na Skawince poniżej elektrtowni

Skawina, chyba z 10 osób nad woda! a połowiliśmy tylko ja i kolega :mrgreen:

na dzien dobry pierwsza ryba sezonu dla Piotrka

okonius gighantus

dsc01755vd1.th.jpg

kilka minut i kilkadziesiąt metrów dalej bum!

jazik

dsc01757dw6.th.jpg

a ja tradycyjnie... kilka okoni wielkości palca i tylko mały szczupaczek

dsc01759zg2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na nowym dla mnie zbiorniku złowiłem 9 linów od 23 do 36 cm,6 płotek od 15 do 20cm,2 okonie od 10 do 20cm,2 leszcze od 25 do 35cm(najwieksze ryby wyprawy to lin 36 cm o wadzę 0,70kg i leszcz 35 cm o wadze 0,50kg)Bardzo udana wyprawa jak dla mnie wszystkie ryby złowione na bata Robinson Satellite 600 cm żyłka główna 0,12 przypon 0,10 spławik Tubertini 1g przynęta pinka+ochotka.NIESTETY NIE WZIOŁEM APARATU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dizsiaj ze spinem wybrałem się za okoniami na Jezioro Goczałkowickie do Łąki, pod tzw. "rurę". Nie powiem pobawiłem się nieźle, okonie, a właściwie okońki :lol: współpracowały nienajgorzej. Udało się wyciągnąć parenaście, największy trochę ponad 20cm :sad: . Obok mnóstwo spławikoców, ich efekty to okonie podobnej wielkości i małe leszczyki. Ogólnie wypad udany - pogoda jak w bajce :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na nowym dla mnie zbiorniku złowiłem 9 linów od 23 do 36 cm,6 płotek od 15 do 20cm,2 okonie od 10 do 20cm,2 leszcze od 25 do 35cm(najwieksze ryby wyprawy to lin 36 cm o wadzę 0,70kg i leszcz 35 cm o wadze 0,50kg)Bardzo udana wyprawa jak dla mnie wszystkie ryby złowione na bata Robinson Satellite 600 cm żyłka główna 0,12 przypon 0,10 spławik Tubertini 1g przynęta pinka+ochotka.NIESTETY NIE WZIOŁEM APARATU

DooLin a zdradzisz cóż to za genialne łowisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dizsiaj ze spinem wybrałem się za okoniami na Jezioro Goczałkowickie do Łąki, pod tzw. "rurę". Nie powiem pobawiłem się nieźle, okonie, a właściwie okońki

jest szansa na większego tylko trzeba odłożyć spinning :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filippos, To było piękne starorzecze Pilicy byłem tam 1 raz w życiu chociaż często bywałem w tamtych okolicach to miejscowośc Magnuszew lub Mniszew nie daleko wpada tam Pilica do Wisły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marpas
nocka z soboty na niedziele zaliczona do udanych brania zaczely sie od 18 ostatnie branie 5:30 efekt 3 plotki 5 leszczy i jedno cos urwane lowisko wisla w wilczkowicach

Całkiem ładny wynik. Gratulacje. Okazuje się, że byłem niedaleko Was, co prawda trochę wcześniej, bo w sobotę rano. Bez wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 18 ostatnie branie 5:30 efekt 3 plotki 5 leszczy i jedno cos urwane

niespodziewałbym się że już leszcz w rzece zaczyna brać w nocy :shock:

Piekne rybki gratuluje :!:

9 linów od 23 do 36 cm

tyle linów w marcu?Nie codzienna sytuacja jak dla mnie :roll::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Tomkowi chodzi i spławikówkę z robalkiem na haczyku
:cool:

podpowiem tylko tyle- mała przynęta mała ryba, duża przynęta duża ryba :wink: Latarki w dłoń i zbierać :wink::mrgreen: Haki od 1 do 1/0 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haki od 1 do 1/0 :twisted:

Chyba zartujesz :o Takie haki to ja mam jeszcze w pudełku na dnie :mrgreen:

mała przynęta mała ryba, duża przynęta duża ryba :wink:

Ale chyba nie można jeszcze przesadzić z wielkością te przynęty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie można jeszcze przesadzić z wielkością te przynęty :roll:

hexman, zawasze istnieje szansa, że jeżeli nie znajdzie sięna tyle "zacna" ryba żeby tą przynętę zaatakować, to przynęta zaatakuje rybę.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zartujesz :o Takie haki to ja mam jeszcze w pudełku na dnie
Ale chyba nie można jeszcze przesadzić z wielkością te przynęty

hexman, czy ja ci każe wierzyć w moje słowa :twisted::mrgreen::wink: Jedni chcą łowić rybki inni ryby. Da się również łowić ryby wśród wędkarzy którzy łowią rybki. Dałem Ci gotową odpowiedź a Ty mówisz, że żartuję :lol: Niech i tak będzie :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.