Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

"Dziękuje towarzyszą za mile spędzony czas, Bronek fajnie było Cię poznać, jestem pewny, że nad woda spotkamy się jeszcze wiele razy."

Gofer to jest pewne . w piątek wyjezdzamy nad Łąke :wink::lol:

jak dobrze pojdzie to bede mial kierowce i wtedy nadrobie braki z ostatniego wypadu :wink::mrgreen:

ps dzieki za wspolny wypad. duzo sie nauczylem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy wypad na zabrzański staw: 6 wzdreg jak palec , a o 19:30 postanowilem rzucic kilka razy blacha i trafil sie szczupaczek z 35 cm na miedzianego gnoma:) ;p delikatnie odchaczony wrocil zdrowy do wody podobnie jak wczesniejsza drobnica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj również wybrałem się na swoją pstrągową rzeczkę. Przypuszczałem, że może być ciężko ale tego co zastałem to się nie spodziewałem.

Rzeka przywitała mnie takim widokiem:

fd4c1282a8e0d926m.jpg

Potem było już tylko gorzej

d1d7f67107716ff4m.jpg

Po wiośnie nie zostało nawet śladu :sad:

3b74939827046804m.jpg

3d58c2b1ce69c3fam.jpg

Woda była strasznie wysoka i mętna (jak to ostatnio nazwał mój znajomy - klarowna gnojówka)

W tym miejscu woda zazwyczaj kończy się około 2 m od "wysepki" :???:

7e5b7ae999d5953em.jpg

Zima wróciła nad moją okolicę :evil:

fc5b76de3ce38d31m.jpg

Takiego widoku nie spodziewałem się ujrzeć już w tym sezonie :shock:

740d176907cb11ebm.jpg

d6b4b3d77e63e731m.jpg

Nie spodziewałem się, że ostatnie opady śniegu wyrządziły aż tyle szkody. W mieście tego nie widać.

Droga prowadząca do miejscowości nad rzeczką:

1feeed66d9707f22m.jpg

b6ede70a26e38c01m.jpg

7d6c64e356678fe8m.jpg

083f7b277f5d0eb5m.jpg

Moja dzisiejsza wyprawa trwała może z godzinę i był to raczej spacer z wędką, ponieważ w tych warunkach wędkowanie nie miało sensu.

Na "normalną" wodę trzeba będzie poczekać ze dwa tygodnie :???: śniegu jest tam jeszcze sporo a przy obecnych temperaturach topnienie zajmie jakieś dwa, trzy dni, do tego zapowiadają jeszcze opady deszczu, więc ciekawie nie będzie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu taki śnieg potrafi zniknąć przez jedną noc...w Toruniu w marcu tak popadało...nocka i pół dnia i śladu nie było także bądź dobrej myśli :wink:

Ja tak raz się też na ryby wybrałem...pojechałem wiosną a wróciłem zimą... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Mańku swoje :oops:

Tylko łowisz i łowisz :wink:

Ja wciąż czekam na swoją pierwszą rybke w tym roku i niech to bedzie nawet 3cm płoteczka :wink: a Ty piszesz że dziś "tylko" klenie :smile:

Czy Ty mańku kiedykolwiek wracasz o kiju???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny i chłopaki proszę o pomoc. W sobote wybieram sie w okolice zb. Międzybrodzkiego. Gdzie tam sobie połowić. Chodzi mi o płotkę lub jakieś jazie. Gdzie lepiej na zbiornik czy na rzekę. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj wyskoczyłem po pracy na 2 godz , i tylko 1 jaź 34 cm bardzo słabiutko ( ale miałem coś zapiętego potrzymałem chwilkę i nawet nie ruszyłem tego ,myślę że jakiś sumowaty ) :cry::cry::cry: nie równa walka za delikatny zestaw 0,12 igłówka 0,5 g :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.