Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadzik po pracy nad rzeke.Na poczatku lowi sie "sledzik-tester"527745909c032669m.jpg i gdy zaczynam miec nadzieje na "cos' lepszego(echosonda "widzi" sporo cieni ryb) to z malej chmury...

80fe9c7dc33783dfm.jpg.Temperatura spada w oczach i choc sonar nadal potwierdza ryby na lowisku to "zero" bran :sad: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Piękna pogoda skoniła mnie do kolejnej wycieczki za okoniem na Wisłę. Niestety rybki nie bardzo chciały współpracować. :cry: Efektem 3-godzinnego spaceru ze spinem był jedynie 1 mały okonek i 30-to centymetrowy sandaczyk (wyhaczony w wodzie, żeby się nie męczył) :???: Ogólnie wypad fajny, pogoda rewelacyjna :lol: Na łowisku sporo wędkarzy łowiących głownie na grunt, efekty równie mierne :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj w końcu mogę coś napisać w temacie ;d

Oczywiście nic nie złapałem, ale odkryłem fajną miejscówkę na płoteczke powinna być w sam raz, martwi mnie tylko ta pogoda zimno deszczowo i wieje, więc nie wiem kiedy się wybiorę ale już coś podsypać można. A z wędką dzisiaj godzinka bez brań, bez ryb ;d

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj od godz 6 byłem nad wodą z myślą łowienia kleni, o wpół do siódmej zaczeło lać jak z wiadra zanim doszedłem do auta to przemokłem doszczętni, ale po jakieś 20 min zelżało na tyle że poszedłem łowić, wiatr trochę mi sprzyjał bo długości rzutów wystarczały do dotarcia na rafkę prawie po środku rzeki w odległości ok 50m gdzie bez wiatru lekkimi woblerkami jest trudno dotrzeć, pierwsze rzuty w rejon rafki i miałem dwa bardzo delikatne brania, ale nie zacięte, kombinacje z wielkościami i kolorami wobków przynoszą oczekiwany rezultat w postaci ładnego jazia 41cm, uderzył na ciemnego robala własnego wyrobu, po kolejnych kilku rzutach znowu branko i taki sam jaź wypina się w momecie dotknięcia ręką. Przerwa w deszczu i w braniach, jeszcze trochę porzucałem ale już byłem przemoczony i zmarznięty że miałem na dzisiaj dosyć.

340b4b05fcecd1bdm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lać jak z wiadra
Też to odczułem :neutral::smile: ale oprucz deszczu wiał dość porywisty wiatr ,co utrudniało wędkowanie ,co dziwne [albo i nie] u mnie też pojawiły się jazie ,mimo wiatru i wielu brań dwa jazie zameldowały się na brzegu ,ale nie odwarzyłem się na fotki bo deszcz padał poziomo a aparat pożyczony :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jako, ze jest sobota trzeba bylo jechac na rybki. Chodz pogoda wogole nie sprzyjala, pojechalismy na staw Makowiska, lecz okazalo sie ze jest zamkniety :neutral: . Kawalek dalej, jest nastepny staw Groble 4 i tam sie rozlozylismy ze sprzetem, jak sie pozniej okazalo rybki sprzyjaly, ale pogoda nie wiec polowilsmy 2 godzinki i trzeba bylo sie zbierac bo coraz mocniej kropilo :mad:

pierwszy rzut pierwsza ryba ;)

7de39f8ec6096399.jpg

oto czesc tego co udalo nam sie zlapac :cool:

d7675c150e97d13f.jpg

8d1c3e76fc5eaefd.jpg

Zlow i wypusc...

8c1ed3a71535071f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak samo jak kolegów nagle zaskoczył deszcz jednak ja nie miałem ochoty przemoczony do ostatniej nitki nawet dojść nad rzeczke :D a co już mówić o jakimś spinningowaniu , ale nic mam nadzieje że jutro będziemy mieli wszyscy piękną, słoneczną pogode :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.