Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzis bylem przejechac sie (doslownie) na zawody ;) Nie przygotowywalem sie specjalnie, zrobilem 2 zestawy i jakas zwykla zanete ;) Jak sie pozniej okazalo, wylosowalem fatalne miejsce (przynajmniej tak mi sie wydawalo), ale jak sie pozniej okazalo, nie bylo takie zle :cool: Wiekszosc nie miala nic, lecz zawodnicy ktorzy nastawiali sie na karpia wyciagali 2-3 sztuki, :roll: a ja troszke ploteczek nachytalem, ale musialem jechac wczesniej do domu :evil: i nie zostalem do konca... Szkoda moze byla by jakas zyleczka :lol:

Moje miejsce :wink:

bc581112413e57b4.jpg

W tym roku dopisala liczba zawodnikow ;) ok 90 wedkarzy :P

f75123053519238f.jpg

Ploteczki szkoda ze nie braly tak do konca zawodow :cool:

076b56aae6c07f2d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja dzisiaj miałem w planie powtórzyć wczorajsze łowisko, ale odezwało się ciśnienie i prawie do południa leżenie i leki, ale prawie w samo południe pojechałem blisko domu na jeden z Wrocławskich kanałów powodziowych i na podpuchę w drugim rzucie złowiłem jazika 37cm a później do końca nawet branka nie było, pogoda piękna wędkarzy nie wielu za to spacerowiczów mnóstwo każdy podziwia najpiękniejszą porę roku gdy wszystko budzi się z zimowego letargu, jest cudownie :grin:

Ato moja jedyna rybka i widok na jeden z wielu Wrocławskich kanałów.

7fd441e7574b9866m.jpg

32eff1c116329f77m.jpg

204ea1f9baf94be5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj popatrzeć na zawody w Rzeszowie na Wisłoku. Łowisko to tzw. Olszynki . Zawody z cyklu COLMIC CHALLENGE. Dość wysoka woda i silny wiatr mocno utrudniały wędkowanie . Ryby to głównie płotki , leszczyki i krąpie ale kilka leszczy i jazi ponad kilowych widziałem. Zawodników około 20 , wszyscy łowili na tyczkę z kilkunastogramowymi zestawami i głownie na czerwone robaki . Największy spławik jaki widziałem był jak talerzyk deserowy :mrgreen: . Niestety nie wziąłem aparatu więc fotek nie zamieszczę . Z atrakcji widziałem między innymi kilka zerwanych dużych ryb które nawet nie pokazały ogona oraz ..............złamanie tyczki na trzy kawałki . Nie na rybie ,tylko raczej za sprawą wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ato moja jedyna rybka i widok na jeden z wielu Wrocławskich kanałów.
Sliczny klenik, kurcze szkoda ze u nas wyschla rzeczka z kleniami :mad: pamietam te zasiadki na klenia, z czeresniami i innymi owockami ;) Miejscowka tez ekstra Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie.

Długo obserwowałem wasze posty w końcu postanowiłem się zarejestrować i pochwalić :)

Wybrałem się dziś na rybki nad Odrę na wysokości Nowej Soli, pogoda świetna około 16 st.C Łapałem od godziny 10:30 do 18:00 na grunt, ciężarek 40 gram, haczyk "10", na czerwone robale świeżo wykopane w ogrodzie. Efekt: 2 płocie około 20 cm, okonek, 1 średni dżezzmen, 1 mały jaź i 1 solidny kleń 54cm. Wszystkie rybki prócz klenia trafiły z powrotem do Odry, musiałem się w domu pochwalić bo mi baby nie wierzą że na ryby jeżdżę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo obserwowałem wasze posty w końcu postanowiłem się zarejestrować i pochwalić

witamy

solidny kleń 54cm. Wszystkie rybki prócz klenia trafiły z powrotem do Odry, musiałem się w domu pochwalić bo mi baby nie wierzą że na ryby jeżdżę.

Parę stówek za cyfrówkę i baby zobaczą i ryba cała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny wypad nad Drwęce i kompletne zero...tzn jedno branie i na tym koniec...a posiedziałem z 5 godzinek...pozmieniałem miejscówki...jednak na nic się to zdało...dzisiaj rybki nie chciały skosztować mojego grochu...

Tak jak widzę dzisiaj ogólnie jakaś lipa...może coś w pogodzie że się ryby pochowały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyprawa z kolegą na Brody.Oczywiście jak to na brodach mnóstwo wędkarzy mimo że wiało jak nie wiem. Ja złowiłem płoć jazia i małego okonia oraz raka na koszyczek :mrgreen:

Oto moja płoć :

451412b92c3709dfm.jpg

Za to kolega pokazał dziś klasę i łowił takie płocie:

16fd473a2f14dd22m.jpg

Pomimo że moje efekty nie były za ciekawe i taj jestem zadowolony z wyprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.