Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

A na co idziecie?? Ja chyba też tak zrobie bo mam iść na dziady

Nawet nie wiem, a po co ma się marnować 15zł i tak bym tam się wyglupiał, a za to będę miał robale, zanęte i miły czas spędzony nad wodą :lol: Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj tata pojechal na wisle na chwile.

Wyciagnal klenia na 30 cm. Pozniej na spina zero. Jutro jak przyjde ze szkoly wczesniej to biore okoniowke, paproszki i atakuje :grin: , a czwartek to juz przygotowania do zawodw, rozpoznanie wody itp :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed pracą postanowiłem trochę po spinningować :rotfl: Rzucałem od 8 do 10 i nic nawet brania :| Nastawiłem się konkretnie na okonia i obłowiłem praktycznie całą śluzę portowa na tamie :lol: Wyprobowałem wszystkie nowe obrotóweczki i nic nawet brania :( Okoń ma na razie gdzieś moje przynęty ;P Dobrze że mam Wisłę 50 metrów od domku tak to od razu mogę sie podzielić moimi nie powodzeniami dzisiejszymi :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabralem spinning "pod pache" i pojechalem z tata na Wisłę. Zamiast lowienia po godzinie zadzwonilismy do Wydzialu Ochrony Środowiska, bo poniżej kapliczki zobaczylismy jakas ropopochodna substancje, ktora dochodzila juz do wodospadu :shock: . Po kilku minutach juz straż jechala, więc zaraz pojde zobaczyc co sie tam dzieje.

W koncu w sobote są zawody, a na takiej wodzie to nie za bardzo :???:

PS. Ale trzeba byc jakims idiota, żeby do rzeki spuszczac takie rzeczy :mad::mad: A do wodospadu za kamieniami na kazdym krzaku w wodzie jakis syf :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś byłem pierwszy raz w tym sezonie nad wodą...

Jeziorko Symsar niedaleko Lidzbarka Warmińskiego...

Najpierw troszke bawiłem się bacikiem przy trzcinach na białego i pszenicę ale tylko drobnica skubała i miałem sporo zabawy z uklejkami, małymi płotkami i wzdręgami... :)

Potem rozłożyłem DS ze sprężyną i wpadło kilka niewielkich płotek, krąpi i leszczyków...

Aha, zapomniałbym - 2 jazgarze :(

Wszystkie rybki w wodzie poczekam jak podrosną...

Ale sezon uważam za otwarty !!!

Jedna z nich...

post-4050-14544971551414_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj cudowno-fajnie nad wodą. Byłem na Sakwince poniżej wpustu wody z elektrowni i wyniekiem kleń 36 cm, kumpel miał 6 kleni powyżej 35 cm i jednego którego zerwał:( powyżej 50 cm.

Mokry, zimny ale super dzień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jade w sobote drugi raz ze spławiczkiem na Sołe w okolice Czernichowa. Ale sądze że więcej będzie innej roboty niż łowienia. Czas sie zaręczyć. Nie ma jak to zrobić na rybach. Szampan te sprawy. Oby sie niespodzianka udała i pogoda dopisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas sie zaręczyć. Nie ma jak to zrobić na rybach. Szampan te sprawy. Oby sie niespodzianka udała i pogoda dopisała.

No to ja trzymam kciuki, żeby niespodzianka się udała :)

I wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.