Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy ja takiego wyciągnę...
Kiedy tylko chcesz ,stoją i czekają :wink::smile:

No u Ciebie pewnie tak, ciekawe jak u mnie....

Nawet rozeznania nie mogę zrobić bo jestem uziemiona, młody znowu chory :evil: no ale w weekend niańczyć będzie ojciec dziecka, więc ja uciekam z domu :mrgreen::lol::lol:

Myślę intensywnie o Nysie na sobotę, niedziela chyba raczej stacjonarnie, może w końcu trafię karpiocha :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Trini jestem ciekaw czy tylko pierścionek w zanęcie znajdzie. Oby nie wpadł do wody, bo jak moja Ania bedzie zanęcać to sie cuda moga dziać :wink: .

Najwyżej rybki bedą miały umilone tarło z błyskotkami :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini jestem ciekaw czy tylko pierścionek w zanęcie znajdzie. Oby nie wpadł do wody, bo jak moja Ania bedzie zanęcać to sie cuda moga dziać .

Może lepiej włóż w robaki niż w zanętę ;)

Anie to są fajne kobitki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas sie zaręczyć. Nie ma jak to zrobić na rybach. Szampan te sprawy. Oby sie niespodzianka udała i pogoda dopisała.

No to ja trzymam kciuki, żeby niespodzianka się udała :)

I wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :):mrgreen:

A jak się nie uda to jak Marzannę na wiosnę ............................. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny wypad za okoniem :roll: na planach sie skonczylo.

Jak to mówią: byle do pierwszego :mrgreen: .

W przyszłym tygodniu uzupełnienie przynęt i w czwartek pierwszego... :cool:

Plany niecne, ale czy główny zainteresowany będzie skłonny do współpracy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khem, khem... Przypomnę nieśmiało że okres ochronny na bolenia w PL trwa do 30 kwietnia....

Tomaszek to post to do tego BOLKA napisałeś :?::mrgreen: zapewne nie przeczyta :wink: Homegeon chyba wie do kiedy jest ochronka na Bolki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypadzik nad j. Kłodawskie koło Gorzowa. Byłem nad wodą od 5:30 i nie było miejsca żeby sie wbić.

W końcu przycupnołem ,na spławik białe robaki 3,5 m gruntu ok.20 płotek po 15-20 cm.

Jak na pierwszy nieco dłuzszy wypad to może być.Jeden facet też płotki chwytał.Reszta bez brania .Jak to zwykle u nas w sobote ,masa ludzi. :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis na ryby wybralismy sie we 4. Wybralismy dziki staw bo 2 kolegow nie ma PZW. Ja spokojnie lowilem na grunt ploteczki, bo nic innego od jakiegos czasu nie chce brac :roll: nie wiem czemu. Moj kolega mial mala przygode, lowil na kopytka 2-3 cm i nagle mowi, ze zahaczyl o wielkie zielsko... Holowal dobrych kilka sek, nagle z wody wyskoczyl szczupaczek :cool: Fotki:

Szczupak kumpla:

46bd2a1ab676f17d.jpg

Moje plocie:

6f34eed941955fbe.jpg

Rybki wrocily do wody

PS. Mam pytanie nie wie ktos od kiedy bierze karas lub linek, bo juz poluje na inna rybe ale caly czas jak szalona bierze plotka. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.