Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Z rybek wróciłem przeszczęśliwy :grin: . Rybki dopisały. Połowiłem sobie płotek takich w granicach 25 - 35 cm. W sumie jak policzyłem było 31 sztuk. Skusiły sie też trzy jazie w tym jeden 42 cm. Wszystko na Sole w okolicy Czernichowa (koło kapliczki).

Rybki pływają dalej w rzece - niech rośnie nowe pokolenie

I najważniejsze - oświadczyny przyjęte :lol::lol::lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Gratuluje mospin :mrgreen:

Dzisiaj byłem podglądać ligę okręgową, było dużo wyników zerowych :shock:

Ogólnie wypad bardzo udany, bo dowiedziałem się wielu rzeczy, ale fakt-ryby nie dopisały zupełnie :???:

Jutro jak pogoda dopisze atakuje okonie znowu.

PS Pierwszy coraz bliżej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze dziś jest niedziela, trzeba było wyjść gdzieś na ryby. Wybraliśmy okoliczny staw, bo jest najbliżej i wędkarzy tez prawie nie ma wcale :wink: Na łowisku głownie bierze kiełbik rzadko płoć i karaś. Dziś tak jak sie spodziewaliśmy, brał tylko kiełbik posiedzieliśmy ok 1 godzinki. Fotki bo bez fotek to nie to samo :razz:

Blotko :cool:

1da126b9d6af5e55.jpg

Idealne warunki do łowienia ;)

0193498b45066b9c.jpg

W oczekiwaniu na branie ;)

10e933e901088adf.jpg

72090c224493cabc.jpg

Upragnione słoneczko: :roll:

84a5304fb0cbb4d0.jpg

zanęta robaki i drabinka :mrgreen:

0fd50081aa6e9e12.jpg

Wynik końcowy :cool: Dużo sie wypięło ryb mogło być ich o wiele więcej :wink:

47fdc121a1d2b0c7.jpg

Złów i wypuść

72570b6eef948dd8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po zawodach... ogolnie 4 miejsce w juniorach wymęczone na płotke i 2 leszczyki i był jeszcze szczupaczek na pinke i 5 karpi ale nie liczacych sie do zawodow bo niedawno wposcili i za dobrze brały... tak pozatym to mielizna, ale zabawa była i to najwazniejsze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypad nad Wisłę ze spinem za okoniem. Zamiast okonia zameldowało się kilka sandaczy. Po 4 sandale na brzegu zdecydowałem, że nie będę ich męczył, bo okonia ni widu, ni słychu.

Wnioskuję, że okoń podobnie jak płotka jest już na tarle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znowu ręce opadły po dzisiejszej rybaczce. U nas na rzece co roku w kwietniu intensywnie łowiło się płocie, sporadycznie leszcze i inną białą rybę, a tu jeszcze tydzień kwietnia i ryby ani widu ani słychu. Jak łowię na rzece nie było tak jeszcze, żeby przed tarłem ryba nie płynęła w górę.

A wszystko dzięki kochanym niedawno zbudowanym elektrowniom usytuowanym co kilka kilometrów i żadnej przepławki. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zrobiłem sobie wypad na rybki do Niemiec, około 70 - 80 km od Szczecina. Miasteczko nazywa się Torgelow i płynie przez nie rzeka Uecker. Wyjazd z nastawieniem na okonie udał się w 100 %, złapałem 14 okoni kolega 20, wymiary od 20 do 30 cm. Zdjęć z dzisiaj brak niestety ale wkleję zdjęcia z poprzedniego wypadu na tą samą rzekę, naprawdę warto tam pojeździć, pozwolenie kosztuje 26 euro:

a35cd326490f1b30m.jpg

3b4a67320f6e6a4am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

I ja dziś byłem nad wodą z koleżanką :mrgreen:

Łowiłem dość krótko - około 1h i to w jednym miejscu. Liczyłem na białoryb na małego 1,5cm twisterka, jednak ustawiłem się w zbyt szybkim nurcie i twisterek na 0,8g główce spływał zbyt szybko. Miałem tylko jedno przytrzymanie w toni, lecz nie zacięte :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja atakowałem w piątek i sobotę rzekę Wkrę. Jak zobaczyłem rzekę to aż mnie zatkało, nurt jak w górskiej rzece

W piątek pogoda słaba i efekty mizerne płotka ok. 20 cm i krąpik 15 cm.

W sobotę dużo lepiej sloneczko się przebijało, dość ciepło siedziałem nad wodą od

6.00-12.00 zlowine 5 płoci w przedziale 20-25cm oraz 14 krąpi różnych rozmiarów.

Rybki oczywiście wróciły do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe

Wypaczona wyobraźnia. A kto mówił o Polsce :) i o łowisku publicznym?

Specjalnie to napisałem, żebyście się podniecili.

Jak napiszę że wyszedłem z domu przez balkon, to napiszecie, że to niemożliwe bo mieszkacie na 6 piętrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.