Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ty

Ostatnie ostrzeżenie, a potem amputacja

hahaha tak się po cichu domyślałem :mrgreen:

jutro sciągam gips!!!! hurrrrrraaaaaa, a w weekend pogoń za bolkiem po Odrze - namiot woda wędka i ja - bomba!!!

ale już wystarczy bo dostaniemy czerwoną kartkę za off topy...

jak coś na to priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś tylko zwiady, nęcenie

48b97fbb2d3f5a35m.jpg

i....

Po dzisiejszym deszczu liczyłem, że nazbieram rosówek, ale wyniki tego zbierania przeszły moje oczekiwania :shock: W godzinę trzy razy zapełniłem litrowy słoik :shock: I pewnie zbierałbym do teraz, ale mnie kondycja nie puściła :oops::lol: Jest solidny zapas na czas największych okoni- który właśnie nadchodzi :twisted:

4865d5c34520a2efm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makaron, soja, kukurydza?
:cool:

Wracam do sojki po dłuższym nie używaniu, bo udało mi się kupić parę puszek ostatnio. Jakieś 10 lat temu na nic innego nie łowiłem- ta przynęta to było objawienie. Skuteczność porównałbym w tamtym czasie jedynie do ciasta z bułki, ziemniaka, miodu itd.

Leszcze, karpie- brały jak głupie. A jak ryby nie brały wyżerało się soję wraz z galaretką paluchem prosto z puszki :twisted::lol: Potem coś się porobiło z dostępnością i przynęta poszła w zapomnienie :roll: A i ta, którą teraz kupiłem nie umywa się do tej dawnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie..... , wywalilo mnie z kapci :!: .Wszak pierwsza fotka to typowe danie rodakow-ciulaczy, ktorzy przez okres pobytu wcinaja codziennie fasolke z Tesco i ryz.Czasem dodadza kukurydze a ryz zamienia na makaron.Znam osobiscie kilku takich skrobkow :smile: .A Ty tomek1 dla ryb takie delicje :?::!::wink: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te z puszki są jakieś lepsze lub tańsze że je stosujesz?

Te dawne- w galaretce- były po prostu pyszne i bardzo podchodziły rybom. Te, które teraz kupiłem już nie są tak dobre. Cena puszki soi jest podobna do ceny puszki kukurydzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojechałem pobawić się z kleniami, ale na miejscu okazuje się że tą rafkę okupują bolenie, małe pojedyncze zawirowania byłem pewny że to klenie ale w drugim żucie na paprocha usiadł boluś trochę ponad wymiar. Zmiana przynęty na boleniówkę i zaczeła się jazda co drugi treci rzut branie ale niestety nie zacięte, nie mogłem się połapać co jest grane ale przypuszczam że przyczyną były za małe o jeden nr. kotwice. Ale pomimo tylu spadów 3 bolenie zapięły się na tyle dobrze że doholowałem je do brzegu, brania około 8 zaczęły słabnąć aż w końcu ustały, ale zabawy nie koniec prawie natychmiast po boleniach pojawiły sie klenie, po wyjęciu jednego dałem im spokój ponieważ widać że robiły przygotowania do miłosnych zalotów. I jeszcze kilka fotek z dzisiejszych łowów przy pięknej pogodzie i malowniczej sceneri przyrody.

pierwszy boluś na paprocha

9258f1c948516aaem.jpg

następny ztego samego rocznika

99cb37bac69186e1m.jpg

a ten trochę większy od poprzdnich

b544b7384601c3edm.jpg

i takie kleniki baraszkowały w miłosnych igraszkach

1ef2cdde19f303abm.jpg

a w takiej sceneri łowiłem, widoczna jest rafka gdzie można liczyć na klenia

821dfc8d9dd8b8b7m.jpg

i jeszcze jeden widoczek

9f8194411fc1b568m.jpg

i jeszce jedna ciekawostka pierwszy raz zaczepiłem bolka za szelkimm jazda nie przeciętna a przy nogach się wypioł, taki z 60cm :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W efekcie kilka ładnych prezentów.
Ładny "prezent",moje się obraziły na mnie. :sad:

Moje graty dla wszystkich co połowili .

Roman ty to już wszystkie bolki w Odrze znasz :mrgreen:

Mówisz że klenie "baraszkują"?.To pewnie z tydzień i zakończy się ten spektakl miłosny i wróci wszystko do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 bolenie zapięły się na tyle dobrze że doholowałem je do brzegu

piękne rybki Romanie GRATULACJE i miejscóweczka też całkiem ładna!!!

Ja atakuje przez cały weekend!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maniek. Heh, obraziły sie, ale Ty takie łapiesz od niechcenia, a to mój rekord. Nigdy nie przekroczyłem 2kg na karpiu.

Roman Super miejscówka, gratuluje Boleni! Ja nigdy jeszcze nie złowiłem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy 3 godziiny wypad z federkiem na d Wisłę nie bardzo udany :???: Brania, a właściwie podskubywania, bardzo delikatne. Efektem wzrdęga, okonek i 2 koluchy. Czas spędzony miło i jak by na to nie patrzeć o kiju nie wróciłem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Napisz jeszcze na co go złowiłeś i podaj ile ważył :wink:

Lowiłem na Bób, ważył niecałe 9kg. A raczej waży nadal, bo nie zabrałem ze sobą, może kiedyś znowu da się nabrać... :cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

dzisiaj wybrałem się na testowanie wczoraj zakupionego sprzętu.

szczupłe biły jak głupie niestety same maluchy :???:

wyciągnąłem ich 20 z czego jeden był większy taki pod wymiar - 48 cm

cc401645ebe1f37fm.jpg

wrócił do wody żeby zawołać większego kolegę.

kolega był i ........tyle po nim zostało

192a71ff6f388246m.jpg

jutro dalszy ciąg.

mam nadzieje że jutro będą większe :wink::grin:

pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.