Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Lol dzieki wszystkim za gratulacje, choc nie uwazam by byl to jakis obfity polow... ot krotki rekonesans po chorobie bez wczesniejszego necenia... moglo byc lepiej ale nie mialem srodka transportu zeby dluzej zostac, pozatym lowienie utradnial deszcz i wiatr ale najwazniejsze ze pierwszy raz od tygodnia nad woda :razz:

P.S Jutro jak kumple nie nawala kolejny wypad, ale na inne jeziorko bo na brdowie nic zlapac nie mogli :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten karp został złapany na kulke proteinowa zrobiona przeze mnie. Zajmuję się tym dość długo już... :cool: Chętnie podziele się wiadomościami jak ją zrobić itd. Pisz na GG w razie czegoś.

A tak o rybach. Dzisiaj wypad w celu połapania szczupaka na spinning. Efekty? kopyto: zero, Twistery: zero, blachy: zero... Okoń chodził więc mały twisterek i troche pohaczyłem. Największy 22cm... Więc lipa ogólnie... Od środy do pracy :shock: Już sie martwie kiedy na rybki bede jeździł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ta sama miejscówka co przedwczoraj. Zalew Zegrzyński. Pełno ludzi, paskudny hałas, ale nie chciało nam się nigdzie jeździć, zwłaszcza, że łowisko zanęcone.

Więcej niż ryb było takich ananasów:

narty.jpg

Akurat jeden dziadek się z naszego miejsca zwijał, więc siedliśmy tam gdzie zwykle.

Kiepsko dzisiaj było i to bardzo cały dzień tylko kilka nie zaciętych brań, leszcze się potopiły, chyba na tarło poszły, bo ani sztuki.

Dopiero pod wieczór kilka takich płotek raczyło ukoić zszargane wędkarskie nerwy.

IMGP2910.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.00 regalica za daleszewem, ja i mój kuzyn wybieramy sie na rybki. stała miejscówka zajęta przez balangowiczów i trzeba szukać dalej. jadę, jadę przez mgłę bo nic nie widać i na chybił trafił szukam miejsca do łowienia i znalazłem. mgła taka że szczytówki wędki nie widać (4m) :) niebo zlewa się z wodą ale co tam przygotowania trwają gruntówka i spławik zanęta uniwersalna, przyneta białe i czerwone robale. i tak łowimy do 10.00 i wtym czasie 4 ładne leszcze takie koło 40cm- na grunt. 2 płotki po ok 25-30 cm.- spławik. w międzyczasie dużo innych rybek mniejszych i większych wszystkie z powrotem do wody. ale miałem na grunt 2 brania i tu mam pytanie...

na haczyku czerwony roblal nr 3 w koszyku zanenta uniwersal jest branie zacinam i...? zerwana żyłka na końcu lekko chropowata i zerwana nie na przyponie tylko powyżej koszyka - (rozmiar żyłki 0.24) co to mogło być ????

3cab62c84f50a1b2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Odra w okolicach Lubiąża, jakieś kilka kilometrów powyżej lub poniżej, niewiem :lol: . Wody jak na lekarstwo, kupa błota, w basenach między ostrogami prawię nie było wody :roll: .

Rybki cieniutko, ja spaprałem trzy kleniowe brania, jedno na wobka, dwa na obrotówkę 00, jeden znajomy miał bolka 50cm, inni jakieś ledwo wymiarowe kleniki i malutkie okonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnio-Niedzielny wypad do Connemara. Znajomi Irlandczycy mowili: Chcesz zobaczyc ostatni zakatek dzikiej Irlandii? Jedz tam. Miasteczko Clifden to centrum tej krainy. "A ryby? Wiecie ze nie pojade tam tylko ogladac przyrody?! " Spokojnie, jedz nie bedziesz zalowal!.No to pojechalem. Droga prowadzaca do Clifden prowadzi przez obszar surowego i dzikiego krajobrazu. Mozna go okreslic dwoma slowami: Woda i Kamien. Niezliczona ilosc jezior,jeziorek, rzeczek i strumieni.d610d7a828150a68m.jpge037afe477946d0cm.jpg2f46a2b1a18846d3m.jpg4598e06296e7b6a5m.jpgb3b182ccd1e66b54m.jpg.Podobne do siebie i jednoczesnie inne.Kusza tajemniczymi miejscowkami w cichych zatoczkach przy wplywie strumieni lub zaciszem przy wyspie. Ja jednak wzialem szczepionke uodparniajaca. Gnam na lowisko o nazwie Slopers Cliff.Chce polowic w Atlantyku a ryby slodkowodne zostawiam "na czarna godzine" :wink: .Na miejscu jestem okolo 14-tej.Rozpakowanie bagazy i pogawedka z wlascicielem B&B. I tu "zimnu prysznic".Gospodaz zapewnia ze polowie solidnie ale o Congerze moge zapomniec :sad: .Dno jest piaszczysto-kamieniste a tego wegorzyk nie lubi :sad: .Trudno.Na lowisku jestem okolo 16-tejc53d89a0e47b2d49m.jpg.Wyglada obiecujaca.Montaz zestawu i...lowie dwa male Rdzawce :evil: .Czarna rozpacz,gnam prawie 300km aby lowic ryby ,ktore mozna zlapac wszedzie :!: .koncentracja i zmiana koncepcji.Montaz ciezkiego zestawu gruntowego z dwoma trokami i ... .Lowi sie mala plastugaf44d8f496dc7b4d5m.jpg.Dobre choc to przynajmniej jakas odmiana.Ale gdy zaczyna sie przyplyw, zaczyna sie pora Raji.Brania sa non-stop.Lowia sie male2a36aa060f8e74b1m.jpg, dziwaczne jak UFO85538a9725a69b0cm.jpg.Trafiaja sie takze calkiem przyzwoite20b4c6c11bbcc8d1m.jpg0ccf072fc15e88d1m.jpg a nawet dublecikdd8d6ca7bf6b7199m.jpg882dfac37d0fb922m.jpg.Ryby biora doslownie na kazda przynente,choc te wieksze preferuja makrele.W przeciagu czterech godzin zlowilem czternascie Raji.Zuzylem caly zapas przynet tak wiec Niedziela uplynela mi rodzinnie i plazowo ale slowo daje nie zaluje :cool: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś było cudnie, wyrozbierani na maxa :twisted:

Spokój, cisza, linki na spławik wyciągała moja brzydsza połowa, w końcu nerwy wzięły górę, czas na grilla :lol:

Ja standardowo na grunt, obok faaajni wedkarze, którzy dość ostro mi się przyglądali (Pozdrawiam gorąco), oczywiście padały teksty: "ty patrz jak kobieta trzyma rękę na pulsie" oczywiście miało to miejsce podczas jakiegoś skubania, gdy z łapą przy wędce czekałam na jakieś konkretne podbicie.

Było jedno konkretne, ale lipa :evil:

Ale co tam, kiełbacha była przepyszna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok faaajni wedkarze, którzy dość ostro mi się przyglądali

haha - no jakbym widziała to co się dzisiaj działo u mnie :lol:

Tylko teksty trochę inne:

"patrz jak baba zarzuca, jełopie jeden, dalej niż Ty, powinienes sie wstydzić" :twisted:

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ta sama miejscówka co przedwczoraj. Zalew Zegrzyński.

Ja też wczoraj atakowałem Zalew Zegrzyński z familią.

Kiepsko dzisiaj było i to bardzo cały dzień tylko kilka nie zaciętych brań, leszcze się potopiły, chyba na tarło poszły, bo ani sztuki.

A ja nie narzekam

http://images34.fotosik.pl/249/f916b052e70d2413med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę...

na grunt?

I w jakiej okolicy mniej więcej byliście?

Tak na grunt. Okolice Ryni.

Strasznie dużo wczoraj pływało motorówek i skuterów, fale robili jak nad morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na grunt. Okolice Ryni.

A to w drugą stronę. My siedzieliśmy za wodociągiem. Może na duży zbiornik się leszczactwo przeniosło. W każdym razie gratki - ładna sztuka :)

Strasznie dużo wczoraj pływało motorówek i skuterów, fale robili jak nad morzem.

Taaaa? :lol: Serio? :lol:

A poważnie, to wiem. Niestety ale jest to zmora każdego weekendu, i nic na to się nie poradzi. Pływa ich naprawdę dużo, a to dopiero początek, bo im cieplej będzie tym wiecej będzie tego złomu na wodzie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech,

Niesamowity pstrąg z tego linka :shock: Gratuluje i zazdroszczę...

Kurde normalnie zmotywowałeś mnie do pomyślenia poważniej o łowieniu pstrągów. Musze wykombinować sobie spina, przynęty i chyba zacznę się uganiać za "kropkiem". ale chyba dopiero od stycznia bo teraz mam inne rybki w głowie...

Jeszcze raz graty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po szkole krótki wypadzik za okoniem :wink: .

Wypad uwazam za udany- 2 sztuki sie skusiły, a do tego sandaczyk ok 40cm, kilka brań nie zaciętych, kilka mi się spięło, ale o 18 jak ręką odjął-brania się skończyły :neutral: . Połowiłem do 19 i się zwinąłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.