Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Uwagi techniczne do forum i portalu


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ESSOX napisał:

To jednak nie PW tylko jakieś wiadomości pomiędzy zainteresowanymi osobami ale widoczne dla wszystkich . Bez sensu jak dla mnie i tak. :) 

To coś jak publiczny komentarz do profilu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 6 months later...
14 godzin temu, jaceen napisał:

Czy na stronie portalu tylko ja widzę takie niezrozumiałe teksty?

W tym miejscu są wyświetlane najnowsze posty na forum. Z jakiegoś powodu posty zablokowane przez ochronę antyspamową były tam widoczne. Wpisałem swoje posty w tych tematach i jako ostatnie są widoczne prawidłowo. Gdyby problem się powtarzał, proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie ma znaczenia, komputer, czy telefon, zdarza się to nagminnie. Chcąc zobaczyć informacje ze strony portalu, widzę często takie kwiatki.

WP_20201221_11_39_08_Pro.thumb.jpg.77e9654d9ade7a4190c1d46e7af9d8c5.jpg

dziwne.thumb.jpg.fe401cc7831f65cc87ae0ffe7381ff2e.jpg

Każdy świeży wpis powoduje, że na krótką chwilę tego typu wiadomości nie widać. Wystarczy dzień lub dwa bez nowych tematów i pojawiają się na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 9 months later...

Od paru dni (chyba od momentu chwilowych kłopotów z domeną haczyka) nie mogę wejść na stronę/forum przez domowe WI-FI. Próbowałem na 2 komputerach i 3 telefonach. Kiedy wchodzę przez internet GSM to nie ma problemu. Kiedy na dowolnym urządzeniu wchodzę przez WI-FI, pojawia się poniższy komunikat.

Ma ktoś może pomysł jak sobie z tym poradzić?

image.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Marienty napisał:

Od paru dni (chyba od momentu chwilowych kłopotów z domeną haczyka) nie mogę wejść na stronę/forum przez domowe WI-FI. Próbowałem na 2 komputerach i 3 telefonach. Kiedy wchodzę przez internet GSM to nie ma problemu. Kiedy na dowolnym urządzeniu wchodzę przez WI-FI, pojawia się poniższy komunikat.

Ma ktoś może pomysł jak sobie z tym poradzić?

Chodzi o IP. Musiałem zablokować pewne zakresy IP żeby ograniczyć ruch robotów i być może Twoje trafiło się w tym zakresie. Jeżeli jesteś w stanie to sprawdź i prześlij mi na priv swoje IP.

Przez pewien czas nie będzie też działać galeria i portal. Wrzucajcie proszę zdjęcia bezpośrednio w postach. Przepraszam za utrudnienia.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

U mnie cały czas jest problem z wejściem na forum. Przez WiFi swoje jak i kolegi nie mogę wejść gdzie ip jest statyczne. Próbowałem ze wszystkich urządzeń które posiadam i nic to nie daje. Czasem za pomocą telefonu jak teraz uda mi się wejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Od 2 godzin mam problem z forum.

-nie da się dodać reakcji na czyjś post wyskakuje to 

Przepraszamy, ale wystąpił problem z dodaniem reakcji do tej zawartości.
 
- otwieranie kolejnego okna jest losowe, albo się otworzy albo wyskakuje to
 

An error occurred (500 Error)

We're sorry, but a temporary technical error has occurred which means we cannot display this site right now.

You can try again by clicking the button below, or try again later.

Try again
- dodatkowo nie mam możliwości dodania zdjęcia w zgłoszeniach do GP, musiałem wysłać posta bez zdjęcia, następnie edytować post i dopiero pokazują się opcje dodawania załacznika
  • OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ESSOX napisał:

Od 2 godzin mam problem z forum.

-nie da się dodać reakcji na czyjś post wyskakuje to 

Przepraszamy, ale wystąpił problem z dodaniem reakcji do tej zawartości.
 
- otwieranie kolejnego okna jest losowe, albo się otworzy albo wyskakuje to
 

An error occurred (500 Error)

We're sorry, but a temporary technical error has occurred which means we cannot display this site right now.

You can try again by clicking the button below, or try again later.

Try again
- dodatkowo nie mam możliwości dodania zdjęcia w zgłoszeniach do GP, musiałem wysłać posta bez zdjęcia, następnie edytować post i dopiero pokazują się opcje dodawania załacznika
  • OK

- dodatkowo każda napisana odpowiedź po wysłaniu kończy się tym 

[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tomek1 napisał:

@ESSOX dzięki za info. To seria problemów po wczorajszej aktualizacji, która jak przyznali autorzy jest niedopracowana.

Dajcie proszę znać czy teraz wszystko działa jak należy.

Chcę dodać odpowiedź w tym temacie i wyskakuje mi cały czas mój ostatni post , tak jak bym go edytował. Musiałem zrobić "cytat" Twojej odpowiedzi żebym miał możliwość napisania. Te wcześniejsze błędy o których napisałem nie występują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.