Skocz do zawartości
Dragon

mecz piłkarski ale pod względem trybun


pan x

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ja zrozumiałem, że chodzi o kibicowanie meczu na żywo, z trybuny, wspólnie z innymi 'kibolami'. Kiedyś chodziłem, ba nawet jeździłem autokarem ze swoją drużyną na mecze wyjazdowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chodziłem, ba nawet jeździłem autokarem ze swoją drużyną na mecze wyjazdowe.

A co to za klub :?::cool: Jesli mozna wiedziec

Ja nadal o ile znajde czas i chceci jezdze na mecze swojej druzyny choc juz nie tak czesto jak to mialo miejsce kiedys :lol:

Poza tym ogladanie meczu "na zywo" to cos zupelnie innego niz w tv :twisted:

A jak jedzie sie na mecz wyjazdowy ze znajomymi to jest zawsze duzo smiechu i czesto caly dzien zarwany ale zawsze jest co wspominac :cool:

Andi a ty sie nie wybierasz na derby :wink:

Podobno pol Slaska tym zyje

No i frekwencja zapowiada sie jak na polskie stadiony kosmiczna :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałem, że chodzi o kibicowanie meczu na żywo, z trybuny

Nie jestem pewien czy o to chodziło :???: Mam nadzieję, że jednak tak a nie o uczestnictwo w bandach tryglodytów z jednym zwojem mózgowym. :cry::evil:

Andi a ty sie nie wybierasz na derby :wink:

Podobno pol Slaska tym zyje

Nie wiem czy jeszcze są bilety :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam synka 25lat jest kibicem ŁKS fanem z galery.

On mi powiada kto chce to rozrabia a kto nie chce to nie.

Kiedyś sie o niego obawialem normalnie jak tata,

ale to media szukają sensacji bo to sie dobrze sprzedaje,

podał mi kilka przykładów jak można na stadionie

można zrobić zadyme, przez spikiera czy podawanie nieprawdziwych informacji ,

o drużynie przeciwnika, to sie nazywa psychologia tłumu.

A i dobrze że policja reaguje po prośbie organizatora meczu,

a nie jak dawniej .

Do zobaczenia nad wodą .

Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik
macze ligowe to jak porównanie Jaxona do Daiwy :mrgreen:

Wiesz Lary. To zależy jak kto patrzy, kto co lubi. Ja naprzykład jestem fanatykiem Wisełki i patrząc na mecze OE z meczami reprezentacji , stwierdzam ze to drugie to nic gdy patrzy sie na lige. Ale to trzeba być kibicem , przechodzić trochę meczy , stracić trochę tkanki gardłowej :lol: żeby można było to odróżnić. Swój klub sie kocha i oddaje sie wszystko żeby wygrał. Natomiast reprezentacja jest naszym obrazkiem , więc trzeba wtedy dabać o lepsze postrzeganie kraju.

Póki co na wyjazdy niemoge jeździc z tego powodu ze niemam z kim, ale mam nadzieje że w przyszłym roku objade całą Polskę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zarówno mecze kadry i Pogoni są ciekawe a szczególnie jak zespół gra na wyjeździe. Wyjazdy kadry to nowe miejsca, nowe kultury do zobaczenia ale wyjazdy za swoich ukochanym klubem to również super zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos dodam od siebie w w/w temacie.Mieszkajac w kraju mialem oczywiscie swoj ulubiony klub ,ktoremu kibicowalem,zyczylem jak najlepiej itp.Za "mlodego' chodzilem na mecze , z biegiem lat coraz rzadziej ale sympatia pozostala do dzis.Tyle ze NIGDY(nawet gdy grala Legia :!::wink: ) nie zyczylem przegranej polskiemu klubowi w konfrontacji z druzyna zagraniczna :!: Dzis podobno to "norma" :sad: .I jeszcze cos ,tutaj (w IRE) poczucie jednosci ze "swoja" druzyna jest BARDZO silne.Kibice wieszaja flagi,transparenty i emblematy ukochanych druzyn na swych domach,pubach a w dniu rozgrywek jezdza samochodami z flagami swych druzyn .Na trybuny wchodza w koszulkach i z emblematami ukochanych team-ow.Sa tam cale rodziny(dzieciarnia i "Panie domow rowniez) i co najdziwniejsze kibice nie siadaja w wyznaczonych dla nich sektorach :!: .Obie strony "mieszaja" sie ze soba na "maxa" :!: ,a po zakonczonym meczu kibice zwyciezkiej druzyny wypadaja na murawe do swych bohaterow. I wiecie co, od ponad trzech lat NIGDY nie widzialem(nie slyszalem ani nie czytalem takze)aby doszlo do jakichkolwiek zamieszek miedzy kibicami :!: .Dziwny to "narodek' ci "pastuszkowie" :!::smile: ,prymitywny i zacofany choc czasem i od nich mozna by sie czegos nauczyc :wink:

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.