Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

:shock:

A coś takie gały zrobił :?::mrgreen:

A proszę cie bardzo

A dziękuję bardzo :wink:

aj tam taki mały spacerek ze 2km :wink::mrgreen:

No właśnie malutki, następny proszę konkretniejszy zorganizować z jakimiś atrakcjami nawet bym prosiła :mrgreen::lol:

Kurcze maniek ja wiem, że oddałeś kliszę do wywołania, ale my się tu niecierpliwimy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

madi, a Ty odrazu musialas rozglosic to na forum :mrgreen:

Słuchaj szczypta pikanterii musi być puszczona w świat, niech żałują Ci co niebyli :razz:

"leniwy wedkarz"

Dobreee :mrgreen::lol::lol:

Ale to tak wiesz pół na pół, bo w dół rzeki dobrze Ci się szło, droga powrotna dała w kość :wink:

Aleśmy się zregenerowali przy bufecie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, widze ze robisz wszystko zeby tych sennych chlopakow pobudzic :lol:

Nooo prawie wszystko, drugi raz nie dopuszczę żeby mi gacie przemokły :twisted:

mam nadzieje ze na karpiowanie bedzie nas wiecej,moze skusza sie na ten szwedzki stol

No ja też mam taką nadzieję, ino dobrze by było zrobić zapas kaszanki, ale myslę, że u Wrocławiaków możemy spokojnie złożyć zamówienie. romanie gawlas i mańku marcowa kaszanka była THE BEST :wink:

juz nie moge sie doczekac

Oj nie Ty jeden :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie malutki, następny proszę konkretniejszy zorganizować z jakimiś atrakcjami nawet bym prosiła
Masz jak w banku ,już ja sie postaram :wink::mrgreen:

No ja też mam taką nadzieję, ino dobrze by było zrobić zapas kaszanki, ale myslę, że u Wrocławiaków możemy spokojnie złożyć zamówienie. romanie gawlas i mańku marcowa kaszanka była THE BEST

A co piszesz sie na zasiadkę karpiowa ,to muszę zamówić "cwaniaka".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj dopiero znalazłem chwilkę aby zajrzeć do Was- piękne relacje i foty, dziękuję wszystkim uczestnikom tego mini zlotu, już rozglądam się za jakimś dobrym miejscem na jesięnny zlocik, mam na myśli południowy odcinek Odry od Bartoszowic w górę do Ratowic,jest gdzie powędkować a i ryb jest pod dostatkiem, dobrze by było powędkować do późna w nocy do jakiejś 22-23, szanse na coś konkretnego wzrastają ogromnie, cały czas mam na myśli spin ale i dla DS-a też znalazło by się miejsce. Co Wy na takie rozwiązanie :?:

PS.

Autko w serwisie, skrzynia biegów spalona i jeszcze kilka drobiazgów do zrobienia- 1,9 klocka w plecy :evil::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie malutki, następny proszę konkretniejszy zorganizować z jakimiś atrakcjami nawet bym prosiła
Masz jak w banku ,już ja sie postaram :wink::mrgreen:

No to w takim razie trzymam za słowo, coś już mi świta o jaki spacer może chodzić :wink:

No ja też mam taką nadzieję, ino dobrze by było zrobić zapas kaszanki, ale myslę, że u Wrocławiaków możemy spokojnie złożyć zamówienie. romanie gawlas i mańku marcowa kaszanka była THE BEST

A co piszesz sie na zasiadkę karpiowa ,to muszę zamówić "cwaniaka".

A czemu nie :?: Póki co nie mam żadnych planów, więc może i Ciocia Madzia się pofatyguje :grin:

Autko w serwisie, skrzynia biegów spalona i jeszcze kilka drobiazgów do zrobienia- 1,9 klocka w plecy :evil::cry:

Matko jedyna no to musiało zaboleć :evil:

Kurcze dobrze, że udało się Wam dojechać, bo jeszcze jakby doszła do tego laweta.....

Panie Romanie nie narozrabiał Pan w tym warsztacie :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Romanie nie narozrabiał Pan w tym warsztacie :?::wink:

Na razie żyją, ale jak długo to jeszcze nie wiem, najgorsze że szef gdzieś się szlaja na Kanarach a biednych żuczków czepiać się nie wypada :twisted:

Robię u innych fachowców może tym razem mnie nie wykiwają, jutro powinienem już jeździć z staro- nową skrzynką :wink: zostanie mi jeszcze termo-regulator i czujnik oleju, ale to już pryszcz.

A jak widzisz moją ofertę spotkania :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie żyją, ale jak długo to jeszcze nie wiem

:shock: Dobre :mrgreen::wink:

A jak widzisz moją ofertę spotkania :?:

Bardzo pozytywnie, tym bardziej, że miejsce daje możliwość i spinningistom jak i wędkarzom stacjonarnym, zawsze można się z czegoś na coś przesiąść :grin:

I tak Panowie co tam wybierzecie to będzie git, bo ja "nietamtejsza" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko w serwisie, skrzynia biegów spalona i jeszcze kilka drobiazgów do zrobienia- 1,9 klocka w plecy
O rzesz w mordeczkę , :evil: Roman a nie wiadomo co było przyczyna .

Ja dziś jadę na nockę ,karpie biorą nic w tym nie było szczególnego ,gdyby nie jeden szczegół ,rano znalazłem na barierce mostu milenijnego list pożegnalny samobójcy ,z opakowaniem po kasecie VHS ,dzwonie na 112 po paru minutach zjawia sie dochodzeniówka i patrol z psem ,wszystko wskazuje że jakiś wariat -desperat skoczył z mostu do Odry i teraz sie zastanawiam co będzie jak w nocy zaczepi sie na gruntówki ,zawał murowany :neutral: a moje serducho już słabe :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano znalazłem na barierce mostu milenijnego list pożegnalny samobójcy ,z opakowaniem po kasecie VHS ,dzwonie na 112 po paru minutach zjawia sie dochodzeniówka i patrol z psem ,wszystko wskazuje że jakiś wariat -desperat skoczył z mostu do Odry i teraz sie zastanawiam co będzie jak w nocy zaczepi sie na gruntówki ,zawał murowany :neutral: a moje serducho już słabe :cry: .

O ja Cię ..... :shock::shock::shock:

Maniek jak coś będziesz wiedział daj znać, pewnie już tam ekipa płetwonurków szuka ciała.

Ja Tobie teraz radzę zostać w domu, ew. tylko i wyłącznie spławiczek, cobyś mi zawału nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roman gawlas, wspolczuje tym bardziej ze nie dawno sam wlozylem w moje autko 6 tys tylko mnie tak nie bolalo bo ubezpieczalnia pokryla prawie wszystko,ale bez auta bylem 1,5 mies,nie bede tlumaczyl co to znaczy dla wedkarza. ale na temat, ja tez chcialbym wszystkim bordzo podziekowac za zlocik,bylo extra,ze spinem nie miale doczynienia z 8 latem,warto bylo wrocic,nawet dzis troszke pomachalem z dosc dobrym skutkiem pare okoni w tym 2 - okolo 30cm.Na jesienne tez sie pisze,zaczelo mnie to znowu krecic :mrgreen: i mysle ze wypali karpiowanie wrzesniowe,bo juz pomalutku zbieram zapasy. Wczoraj zamowilem 3kg orzecha tygrysiego bomaniek, wspominal ze karpik na odrze lubi orzeszki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamowilem 3kg orzecha tygrysiego bomaniek, wspominal ze karpik na odrze lubi orzeszki :lol:

A ja dziś 5kg konopii i 10kg kukurydzy :)

No ja tez mam nadzieje że wypali - tylko termin prosze o przeniesienie na 25,26,27 :D Wcześniej ni hu hu nie da rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, przykra historia. Napisz jak się skończyło, co z topielcem
Jak sie skończyło ,to nie wiem policja mnie nie poinformowała ,ale żadnych poszukiwań nie było ,chyba jakiś "wariat" jaja sobie zrobił :mad:na szczęście ,bo na nocce byłem sam ,kumpel sie wykpił zmianą pogody ,może i miał racje bo było bez brań .

Co do zasiadki karpiowej ,to muszę wiedzieć kto będzie i gdzie siadamy ,bo jak Odra to muszę wam zrobić mapki dojazdowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi, kuku i konopie juz sie mocza,dzis doszledl pelet TB. truskawka i tuti frutti i pare dipow :smile: karpiki beda szalec :!: :!: :lol:

Juz na wrzesień się szykujesz ? :) Mi tylko ten pellet nie pasuje :) jakos Tb mi nie podchodzi :D Ja na weekend też siadam :) Moze nawet 2 nocki :D

Co do zasiadki karpiowej ,to muszę wiedzieć kto będzie i gdzie siadamy

Moje zdanie znasz - jak gdzie byśmy nie siadali to się pisze tylko że od 25 wrzesnia :D

No i za Odrą jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Autko w serwisie, skrzynia biegów spalona i jeszcze kilka drobiazgów do zrobienia- 1,9 klocka w plecy
O rzesz w mordeczkę , :evil: Roman a nie wiadomo co było przyczyna .

Ja dziś jadę na nockę ,karpie biorą nic w tym nie było szczególnego ,gdyby nie jeden szczegół ,rano znalazłem na barierce mostu milenijnego list pożegnalny samobójcy ,z opakowaniem po kasecie VHS ,dzwonie na 112 po paru minutach zjawia sie dochodzeniówka i patrol z psem ,wszystko wskazuje że jakiś wariat -desperat skoczył z mostu do Odry i teraz sie zastanawiam co będzie jak w nocy zaczepi sie na gruntówki ,zawał murowany :neutral: a moje serducho już słabe :cry: .

http://www.wroclaw.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=2009_08_26a&numer=56

czy to nie to/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Hello, hello Panowie coście się tak pochowali, zimno Wam?

A może by tak zacząć planować rozpoczęcie sezonu pstrągowego, który już tuż tuż. Nie ma co czekać,. być może pogoda teraz stabilna będzie. Oj bo jak przyjdą roztopy to nici z wędkowania przy wysokiej wodzie. A ja bym już jakąś habaninkę z grilla pocisła :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.