Skocz do zawartości
tokarex pontony

Namiot na nocne łowienie


Adam32

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam namiotu na nocne łowienie,  myślałem nad zakupem któregoś modelu z tej firmyhttps://www.regatta.pl/camping/shop-by/product_sub_category/tents/ , lecz moja wiedza na temat namiotów jest zerowa to wole spytać kogoś bardziej doświadczonego w tym temacie. Możecie polecić jakiś namiot od nich bądź powiedzieć jakich wy używacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
3 godziny temu, Adam32 napisał:

Szukam namiotu na nocne łowienie,  myślałem nad zakupem któregoś modelu z tej firmyhttps://www.regatta.pl/camping/shop-by/product_sub_category/tents/ , lecz moja wiedza na temat namiotów jest zerowa to wole spytać kogoś bardziej doświadczonego w tym temacie. Możecie polecić jakiś namiot od nich bądź powiedzieć jakich wy używacie?

Na zasiadki moim zdaniem to raczej namiot w którym swobodnie staniesz schowasz graty przed deszczem i wilgocią.

Coś jak ten.

https://m.ceneo.pl/44202352

Osobiście używam takiego namiotu ale raczej na wyjazdy rodzinne .

Na allegro kupisz coś w tym stylu za połowę ceny nawet nieco mniejszy bo w tym można busem zaparkować .

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20190629_203406.thumb.jpg.c08dcd5d43cbeec6f7dcf0ee4ad63b6a.jpgKoniecznie namiot ? . Nocne , ile dni ? Jeżeli kilku dniowe to zadaj sobie pytanie czy koniecznie namiot . Ja osobiście od kilku lat stosuję parasol z osłoną i jak do tej pory to miałem tylko jedną nie fortunną przygogę z wiatrem a nawet powiedziałbym z wichurą . U mnie zawsze brak czasu a wypady to przeważnie z soboty na niedzielę  i jak do tej pory to sprawdził mi się parasol  , mało miejsca zajmuje  , trochę równego terenu i kłopot z głowy . Czas rozstawienia trzy minuty i tyle samo złożenie  , miejsca w piz,,,,e  ,dwa fotele + klamoty i nic nie moknie  , szwy gumowane  ,   2,50 m  [ czasza ] szerokości i nie widzę nic lepszego na wikendowe wypady . Jedynym minusem tego parasola jest to że sprzedają z szpilkami zamiast śledzi jak przy namiotach [ lepiej trzymają ] . Jeszcze jedna mała przewaga parasola nad namiotem  to cena 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz przykładowo na namiot Anaconda Hisider 1, mam go na krótkie wypady i jestem bardzo zadowolony. Szybko się rozkłada i mieści mi się wszystko. Jeżeli planujesz zasiadki kilkudniowe to szukaj dwuosobowego, bo jedynki się nie bardzo sprawdzają. Wszystko zależy od budżetu jakim dysponujesz. Parasol na nocleg odradzam, ja osobiście mam Quantum o szer. 3 m, czasami pod nim jedną nockę śpię, (można go rozłożyć jak brolly)  pod warunkiem, że pogoda jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.