Skocz do zawartości
tokarex pontony

Konger czy Robinson ??


krisis

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak zmieniłem wybór wędziska i zrezygnowałem z Jaxona, byłem w trzech sklepach w mojej miejscowości i wszyscy odradzają Jaxona w jednym nawet nie prowadzą już bo mieli dużo reklamacji.

Wszyscy doradzali mi pomiędzy Kongerem http://www.konger.pl/pl/start/wedka/209-Konger-Carbomaxx-Tele-Carp-390?go=Carbomaxx&k=1

lub Robinsona http://www.jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=8639&pro=104178

Wykonanie przelotek z ogranicznikami podoba mi się w Kongerze, zaś Robinson ma oplot co pewnie dale bardziej wytrzymałość.

Doradzcie mi którą wybrać, wędki są budźetowe do 100zł i wiem że nie ma co tu się rewelacji spodziewać ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

Robinson ma wyrzut do 90 gram, Konger zaś ma w lbs ale 2.75lbs to jest około 100 gram czyli podobnie ...

Może ktoś używa tych wędzisk to będzie mogł ocenić lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Te linki sa chyba nieaktywne :wink: Szczrze to polecam Ci kongera,niejednokrotnie wielu uzytkowników forum pisało o tej firmie same dobre rzeczy,min. perfekcyjne wykonanie,wysmienity komfort łowienia a wszystko przy stosunkowo niskiej cenie :wink: Sam mam 2-szt. Kongera i nie mam z nimi żadnych problemów :cool: Tak więc Konger to wspaniała firma dla ludzi którzy nie dysponują większą ilością gotówki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisis niedawno kupiłem sobie heavy feeder kongera carbomaxx cw 150 gr i po pierwszym wędkowaniu jestem bardzo zadowolony :wink: Trzyskład a do tej pory też byłem raczej przyzwyczajony do teleskopów ale teraz zmieniam zdanie :razz:

Bardzo fajnie wykonany, a cena oczywiście jak przy kongerach niewielka. w 100zł się zmieścisz :razz:

także gorąco polecam tą firmę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 7 years later...
  • 2 months later...

Niekoniecznie, bo akurat pod katem wyboru wędki, sprzętu czy samej formy to masz szerokie pole manewru. Ważne jest to jak łowisz, jaka metodą oraz jaki budżet posiadasz na zakup wszystkich akcesoriów, od tego należy zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.