Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wasze inne hobby niż moczenie kija ;)


shogun_zag

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Tutaj i ja mam coś do dopisania.

Poza wędkarstwem interesuje się:

1. Łowiectwo

2. Ekonomia, a dokładniej Giełda Papierów Wartościowych

3. MTB

4. Książki, książki, książki- przygodowe (a o ekonomii są w pkt. drugim)

5. Gotowanie :mrgreen:

Jeszcze trochę innych drobiazgów, jak fotografia, internet, swojego czasu wioślarstwo w ósemce, siatka.

A moje motto na ten rok brzmi:

Być jak Michał Sołowow...imię już mam, nad resztą pracuję. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przygoda z wędkarstwem rozpoczęła się w wieku przedszkolnym i trwa nadal :smile: . W szkole trenowałem judo (5 lat) i siatkówkę (4 lata) zaś w domu zajmowałem się moimi akwariami.

Zawsze interesowała mnie historia 2 wojny swiatowej,od pieciu lat jestem renaktorem,a od dwóch należę do Grupy Rekonstrukcji Historycznej "Karpaty".

Odtwarzamy w niej żołnierzy 3 Batalionu: Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich i 3 Dywizji Strzelców Karpackich.Bierzemy udział w różnego rodzaju rekonstrukcjach i piknikach historycznych.

W pewnym stopniu kolekcjonuję elementy oporządzenia i ekwipunku żołnierzy Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie.

Tak że wędkarstwo i rekonstrukcja historyczna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarystyka to może za mocno powiedziane, ale juz prawie rok mam 200l akwarium w którym trzymam nasze rybki słodkowodne. Fajnie jest patrzec jak zachowują się rodzime gatunki. Miałem już okonie, płotki, wzdręgi, jazgarze, karasie, kiełbie, jesiotra no i szczupaczka. Szczególnie żerowanie tego ostatniego to była niesamowita sprawa. Przy okazji zmieniłem zdanie na temat wielkości stosowanych żywców do połowu tych drapieżników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to ja pływam na windsurfingu i jak nie jadę na zatokę to nad jeziorem spotykam się z niezadowoleniem wędkarzy :shaka: sam łowię i nigdy nie płosze nikomu ryb na łowisku tylko pływam na sroku tam gdzie jest równy wiatr, ale im nie przemówię nigdy do rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wędkarstwa interesuję się piłką nożną (w sposób czynny i bierny), bieganiem na nartach, meteorologią oraz akwarystyką. Od niedługiego czasu uczę się pływać i muszę przyznać, że coraz bardziej mi się to podoba. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wędkarstwo, to ogródek warzywny, oba hobby dla mnie nakładają się, ponieważ oba uprawiam od przedwiośnia do później jesieni, oczywiście pierwszeństwo ma wędkarstwo, ale jak trzeba to w ogródku też potrafię przesiedzieć cały dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oprocz wedkarstwa bardzo interesuje sie pilka nozna (miedzy innymi kibic Newcastle United) rowniez sam gram, hokejem na lodzie (min kibic Växjö Lakers), lubie pojezdzic na nartach, fotografia i komputery .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEX I SEX

Czapki z głów :D ( niektórzy w twoim wieku mogą tylko pomarzyć o tym )

Oprócz wędkarstwa jak i "hobby" wyżej wspomnianego, interesuje się :

1). akwarystyką

2). strzelectwo

3). Mechanika

A i najważniejsze - wkurzanie przełożonych w robocie w tym doszedłem do perfekcji

( czasami wystarczy spojrzenie, a oni już kipią ze złości :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość FALUBAZ_ZG

To moze ja napisze kilka slow o sobie.

Wedkarstwo - Wiadomo, ale nie chodzi tu tylko i wylacznie o samo lowienie. Najbardziej lubie wyprawy przynajmniej na jedna noc, organizowanie ogniska, zarcia, namioty i wszystko inne co z tym zwiazane. W ostatecznosci jak nie mam z kim jechac to wystarczy mi spacer nad woda lub chociaz wypad rowerem w okolice wody.

Fotografia - Mam nawet wlasna ciemnie, troche juz zaniedbana, ale sa ambitne plany zeby w koncu przelac na papier niewywolane filmy, ktorych sie troche nazbieralo.

Vespa - kupilem sobie taki skuterek i teraz szukam kasy i czasu na zrobienie prawka, rejestracje i inne tego typu akcje z tym skuterem zwiazane.

Falubaz i zuzel - Uwielbiam tracic czas na stadionach zuzlowych zarowno w PL jak i za krecha czym ragularnie narazam sie babie.

Piszczalka - Mam i lubie czasem z nia pobiegac po lesie w poszukiwaniu powojennego zlomu, ale jak dotad bez wiekszych osiagniec.

Monetki - Zbieram sobie ostatnio 2GNy. Zbieraczom monet jak i czegokolwiek innego polecam www.collections.pl

Pewnie cos bym jeszcze znalazl ciekawego, ale i tak stwierdzam, ze za duzo rzeczy mnie zajmuje i zawsze cos kosztem czegos cierpi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około 7-8mcy moim nowym hobby stała się akwarystyka hodowałem rybki naszych rzek i jezior min. węgorze (tak te jeziorowe :twisted: ) jednak teraz zmieniam obsadę na rybki akwariowe gdyż węgorki urosły i 240 litrów zrobiło się dla nich zbyt małe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.