Skocz do zawartości
tokarex pontony

Robinson Lumix Carp


Gość pater

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Cześć kolego. Wydaje mi się, że ta karpiowa wędka będzie i za krótka i za sztywna. Hol większego szczupaka wymaga dłuższego kija. Łatwiej manewrować. Osobiście polecam konger aviator feeder 390/180g. Mam podobny tylko do 120g. Sprawdza się niesamowicie jako żywcówka, feeder i nawet spławikówka. Niesamowita akcja! Hol ryby to czysta przyjemnosć. Tylko cena niestety dość duża. Prawie 180 zet. Ale chyba nie jest zła bo już 3 moich kolegów kupiło sobie takie same patyki i każdy bardzo zadowolony. Myślę że jak masz kasę to możesz brać w ciemno.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki -pus- zamoówiłem sobie wędke konger aviator feeder 390/180g oraz konger carbomax carp 3.60m cw 50-100 obie z przeznaczeniem na żywca,będę miał przynajmniej porównanie która lepiej zda egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,na jedna i na drygą wędkę złapałem już parę ładnych szczupaków,ta karpiówka dośc sztywna i składanie jej jest uciążliwe,pierwsza część nie ma przelotki i po złożeniu 3elementów żyłka idzie do tyłu i plącze się o kołowrotek,ale dobrze holuje się rybe tym kijem,natomiast aviator Feeder jest naprawdę wart polecenia szybka akcja i idealne ugięcie przy żucie żywca,rybka nie spada i sam hol to czysta przyjemność,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.