Skocz do zawartości
tokarex pontony

GPFH - Grand Prix Forum Haczyk.pl


adi1122spid

Rekomendowane odpowiedzi

wpadłem na pomysł ze moglibysmy cos takiego zorganizowac :)

polegało by to na tym ze ustaliło by sie punktacje za złowione ryby, regulamin i liste uczestnikow

lowilibysmy , robilibysmy zdjecia, i zgłaszali nasze ryby za ktore dostawalibysmy punkty i na koniec sezonu ogłaszalibysmy najlepszego wedkarza forum

co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

np. 1cm=1pkt im ryba wiekrza tym wiecej punktów za 1cm

taszczyć jeszcze wagę ze sobą

wystarczy miarka

przydały by sie ze dwie osoby do zorganizowania i mozna ruszac:)

ja mam juz prawie gotowa tabele norm i punktacji oraz regulamin

ale przydała by sie kategoria na forum np. GP FH-Grand Prix Forum Haczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie moze byc razem, ale proponowal bym inna punktacje... np. zrobic tabele z noramami dlugosc, np. okon w przedzialeod 30 do 35 cm 1 pkt, od 36 do 40 2 pkt powyzej 40 3 pkt, bo ktos zlowi suma 70cm i dostanie 70pkt a ktos okonia 50cm i dostanie 50 pkt, a pkt. te maja sie nijak do cennosci zdobyczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Daniel...

Nie koniecznie musiał zapożyczyć pomysł z innego forum, ja ostatnio wpadłam na inny w realizacji choć podobny w zamyśle, lecz jednak inny pomysł. Ktoś podsunął, że może nie tak jak ja mówię tylko podobnie jak mówi teraz młody - a ja nie przeglądam innych for. (zakręciłam trochę ;) )

Muszę oddać sprawiedliwość młodemu, i powiedzieć, że KAŻDY może wpaść na taki pomysł.

Więc się nie unoś chłopie i nie psuj zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc się nie unoś chłopie i nie psuj zabawy ;)

Zabawy na pewno nie mam zamiaru Wam psuć, ale zrozum moją postawę.

Na forum, w którym biorę jako taki czynny udział jakiś czas temu powstała taka liga, ale dotycząca na razie tylko metody spinningowej. Wyżej wspomniany kolega z towarzyszem zaproponowali, żeby zacząć prace nad spławikiem. W regulaminie pojawiło się pełno niuansów i zbyt wielkiego zaangażowania z ich strony nie widać, a wszystko wygląda na to, że chcieli by mieć władzę przy akceptacji postów.

I jeszcze ten identyczny temat. Przepraszam, zmieniona jest jednak ostatnia literka z nazwą forum.

Proszę tylko o odrobinę szacunku. Sam jestem reprezentantem młodzieży i bolą mnie takie sprawy, kiedy młodzi przywłaszczają sobie czyjeś pomysły i później się tym chlebią.

Pomysł jest wart uwagi, ale wystarczyłoby napisać. "Zróbmy taką ligę"

Gorąco pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dwóch latach milczenia.

Nie zabierałbym głosu w sprawach dotyczących życia "Haczyka", gdyby nie ten wątek.

Czy nie zdziwiło Was, że osoba, która rzekomo wpadła na ten pomysł, już po kilku godzinach miała niemal gotowy Regulamin i tabelę norm?

Mnie to dziwi, bo wiem już ile czasu pochłania dopracowanie takiego przedsięwzięcia, optymalne wyznaczenie dolnych granic tak, by jak największa liczba użytkowników miała realne szanse na czynne uczestnictwo w zabawie, a przy tym, na tyle wyśrubowana, by każda zgłaszana ryba, była naprawdę niecodziennym osiągnięciem.

Regulamin i tabela, które ów "odkrywca" zaproponował na innym forum, były nieudolną próbą przypisania sobie cudzej pracy. Mam nadzieję, że tym razem adi1122spid nie spróbuje sprzedać tego pomysłu, jako swój - użytkownikom Tego Forum.

Mam nadzieję, że nie popsułem Wam planowanej zabawy. To naprawdę świetny pomysł i jestem przekonany, że w szeregach "Haczyka" jest wielu ludzi, którzy, jeśli tylko zechcą, opracują Regulamin i ustalą reguły zabawy, bez uciekania się do metod, jaką zaprezentował wyżej wspomniany młodzieniec.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym razem adi1122spid nie spróbuje sprzedać tego pomysłu, jako swój - użytkownikom Tego Forum.

No to czekamy adi1122spid na kilka słów wyjaśnienia, zrób to chociaż dla Moczykija bo to zdaje się kolega z Twojejego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeczywiscie musze sie wytłumaczyc (zrobiłem to juz na innym forum ale zrobie jeszcze raz)

Pomysł z GP ni jest moj ale zauwazcie ze na tym forum ja to troche przerobiłem, choc moze za mało:( ale nie miałem zamiru przywłaszczania sobie niczyjej pracy, ale szkoda ze tak twierdzicie :cry:

tabele i regulamin jestem w stanie zrobic sam :P

Tak wiec mysle ze zbyt pochopnie oceniliscie moje działanie :( szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku zastanów się co piszesz.

Tak wiec mysle ze zbyt pochopnie oceniliscie moje działanie :( szkoda

Pochopnie? A co to miało być?

wpadłem na pomysł ze moglibysmy cos takiego zorganizowac :)

Nauczono mnie czytać, ba nawet rozumieć tekst czytany.

Jak dla mnie to tłumaczenie tutaj i na tym forum jest po prostu banalne. Słaby wykręt kolego.

Chyba masz resztkę godności, żeby się otwarcie i przede wszystkim szczerze przyznać do błędu?

A i jeszcze jedno. Niech się tym zajmie ktoś na prawdę kompetentny.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zeczywiscie nie powinienem wogle tak pisac wiec PRZEPRASZAM
Myśle że to już koniec tej dyskusji ,młody kolega może chciał dobrze ale się zagalopował .

A adwersarzom przypomne że na forum WŚ istnieje kilka haczykowych pomysłów zresztą nie tylko na WŚ a jeszcze na kilku innych i jakoś nie upominałem i nie upominam ani administratorów a ni modów.Uważam temat za wyczerpany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy tak namiętnie atakują, jacyś dziwnie zakompleksieni mi się wydają :???: Trochę wyczucia i taktu by się przydało :wink: a najbardziej mi się spodobało...

A i jeszcze jedno. Niech się tym zajmie ktoś na prawdę kompetentny.

:lol:

Ubawiłem się po pachy. Najbardziej jednak przeraża mnie to , że coraz czesciej fora dyskusyjne nie służą zgodnie ze swoją ideą, a coraz więcej w nich kłótni, sporów, kpin i zwykłego buractwa. Fora są od tego by pytać i by uzyskiwać odpowiedzi, a jesli ktoś zamierza odpisywac w kpiący sposób lepiej by w ogóle nie pisał. Co do tej sytuacji to odbył sie sąd i niemal egzekucja 14- letniego chłopaka i widać, że starsi, Ci którzy powinni dawać przykład, zamiast spokojnie wytłumaczyć błąd, czerpali dziką satysfakcje z calej afery i oskrżeń jakie mogli sobie wypisywać.

Dziwne tym bardziej, że z tego co Maniek piszę, to "przestępstwo" jest calkiem popularne, szczegolnie na forach osób oskarżających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

jeśli miało by być to mam nadzieje ze centymetr naprzykład bolenia nie będzie równy centymetrowi suma bo wiadomo inne ryby inna długośc ktoś by musiał to zorganizować bardzo dobrze i przemyśleć każdy aspekt

a ogólnie temat mi się bardzo podoba........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin GPFH w spławiku

1. Przy zgłoszeniu ryby nalezy podac: gatunek, długość, łowisko na ktorym została złowiona, na co została złowiona oraz zdjęcie ryby z miarką.

2. Za kazda rybe mozna otrzymac od 1 do 3 pkt., w zaleznosci od jej długości

3. W konkursie mogą brac udział tylko uzytkownicy forum.

4. Nie wolno zgłaszac ryb ktore były złowione przez kogoś innego.

5. Zdjecia ryb powinne byc robione na tle łowiska, zdjęcia robione w domu nie beda przyjmowane.

6. Za wypuszczenie zgłoszonej ryby dodajemy kolejny pkt., na dowod trzeba wstawic zdjęcie na ktorym widac ze ryba została wypuszczona.

7. Zgłaszać sie mozna piszac do mnie na PW lub posta w tym temacie

Zapraszam do zgłaszania sie do Konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.