Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

witam drogich wędkarzy z okolic Topoli. Miałem przyjemność kilka dni temu odwiedzić łowisko Topola. Mimo ze już grudzień wędkarzy całkiem sporo i o dziwo ryb również co bardzo cieszy :lol: z wielu informacji które można już tutaj znaleźć brakuje mi jeszcze paru :) mianowicie : od kiedy warto już wpadać na Topole (wiosna) jakie przynęty stosujecie i jakimi metodami . Miejsce prawdopodobnych połowów to ujście Nysy zaraz po lewej stronie od garbatego mostu (jesli sie dopcham :D) za wszelkie informacje z góry dziękuje ....i pogodnych świat oraz smacznego fileta bo karpie oczywiście wypuszczamy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bylem przejazdem i widziałem kilka osób poniżej ujścia postałem chwile ale nie widać było żeby coś się działo. Swoja droga bylem raz na lodzie i dziękuje czekam do marca , wtedy kolo garbatego mostu biorą piękne plocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wczoraj zrobiłem małe rozpoznanie stanu wód.

Zbiornik Topola od strony taśmociągów nadal zamarznięty, lód sięga przynajmniej do połowy zbiornika, ale jest na tyle słyby że chodzić po nim to głupota. Przy garbatym moscie nie ma lodu, nysa dosyć podniesiona. Brak lodu także po przeciwnej od taśmociągów stronie Topoli.

Wędkarzy jak na lekarstwo, zmieniali się co godzine lub dwie bez efektów.

Pozostałe zbiorniki także zamarznięte - Bartniki potrzebują co najmniej tydzień jak nie dwa do ustąpienia lodu, a wyjazd na Pilce sobie odpuściłem. Pewnie tak jak na Bartnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wiosna pełną gębą.

Przy garbatym moście ludzi więcej niż na stadionie. Kilka osób powyciągało ładne płoteczki, ale reszta chyba miała mierne wyniki. Sytuacja w okolicach tego mostu nie wygladała zbyt optymistycznie. Z tego co się orientuję to powyżej mostu obowiązuje składka górska?????? Chyba ze coś zmieniło. Przypuszczam, że z braku wolnego miejsca nasza "brać" rozpełzła się nieco poza dozwolone granice i poławiała tam na robaczka.... Jeżeli by był tam jeden zawodnik, grzecznie sam zwróciłbym uwagę, ale tu niestety, szkoda ze nie zrobiłem zdjęć. Było dobre 15 osób. To nie chodzi o te pare metrów w górę rzeki, tylko o zasady. Sa tacy dla których liczy się tylko "pare kilo płoci w siatce".

Tacy już jesteśmy niestety, byle nam było dobrze i nic nas wiecej nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie do ZBIORNIKA TOPOLA obowiazuje rzeka gorska a nie tylko do garbatego mostu !!! nikt tam ich nie kontroluje i takie wlasnie sa efekty ! Powiedz kolego czy cale jezioro juz jest odmarzniete ? byles moze przy drewnianym moscie ? jaka woda na jeziorze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.