Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem,to odłowy miały na celu zarybienie stawów na Bartnikach i niby się nie odbyło bo niby duża fala była.Prawda jest taka że duża część mieszkańców Kamieńca cieszyła się z ryb na święta właśnie z tych odłowów.Rodziny zarządu koła i znajomi na pewno się napaśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

No tak, właśnie coś podobnego o uszy mi się obiło.... tak pomyślałem, że plotki (nie płotki) jakieś... że niby na pilce jakiś leszcz trafił a sandacz niestety nie dotarł bo go mróz zaskoczył... ale ten w zamrażalnikach lodówek :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o uszy mi się co nieco obiło i nie wiem jak inni ale chciał bym jakichś wyjaśnień! Na przykład tak odłowiliśmy, tak zabraliśmy ryby do domu, ale czemuś to służyło... jeśli tak to pytam też czemu? Panowie bądźcie mężczyznami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wędkarze opłacający składki dziwią się, że na Topoli jest coraz większa nędza. To tylko tak może być w Polsce. Wiecie może czy złapano truciciela Nysy kłodzkiej? Wkońcu ta zatruta rzeka wpada do Topoli. "Kontrolowane" odłowy ryb, zatruwanie rzeki, za co my płacimy, a raczej na czyje pensje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odłowach doszli do wniosku że jednak 3/4 sieci zapchał boleń i sum a reszty ryb nie widać.

Uchwała 3/2015 (z dn. 07.01.2015 r.)

§ 1 - Znosi się limit połowu oraz okres ochronny dla bolenia Aspius aspius na zbiornikach zaporowych Topola i Kozielno wchodzących w skład III.2. Obwodu rybackiego rzeki Nysa Kłodzka nr 2.

§ 2 - Znosi się limit połowu dla suma Silurus glanis na zbiornikach zaporowych Topola i Kozielno wchodzących w skład III.2. Obwodu rybackiego rzeki Nysa Kłodzka nr 2 oraz na zbiorniku Witoszówka II wchodzącym w skład IV.2. Obwodu rybackiego rzeki Bystrzyca nr 2.

§ 3 - Uchwała obowiązuje od dnia 7 stycznia 2015 roku do odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wpis, ganią mięsiarstwo i zachęcają do wypuszczania ryb. Może i dobrze że nie ujawniają kiedy będą zarybienia, bo była by masakra pokroju tej ze Ścinawki 2 lata temu. Jak w hasłach z supermarketu "rzucili pstrąga !!! .... hura.....i po pstrągu.. :sad: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Chyba na długi weekend nad Topolą, będzie się można tylko opalać ,skoro rybki nie chcą jeść,albo jechać na pstrąga na Ścinawkę,jak mój kolega profesjonalista Bartek :grin: Jednak ponownie zasiądę i będę miał nadzieję ,że a jednak coś się zdarzy.Dam znać i życzę wszystkim połownego długiego weekendu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.