Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Duży leszcz bierze od tygodnia nocka z 20-21 15 sztuk leszcz po 50+ mniejszych nie liczyłem 2 nocka z 29-30 12 łopat po 50+ do tego ładna płotka tylko trzeba trafić z zanętą raz brały na jasną za drugim razem na czarną w nocy woda schodzi prawie do metra dużo syfu płynie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, gustlik05 napisał:

Duży leszcz bierze od tygodnia nocka z 20-21 15 sztuk leszcz po 50+ mniejszych nie liczyłem 2 nocka z 29-30 12 łopat po 50+ do tego ładna płotka tylko trzeba trafić z zanętą raz brały na jasną za drugim razem na czarną w nocy woda schodzi prawie do metra dużo syfu płynie 

 

A z której strony kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że sępy już oblegają ujście od 2 tygodni i już za 2 godziny będą kłusować za tych co tam siedzą miesiącami powinna zająć się PSR  kontrolować 2 razy dziennie i sprawdzać lodówki w cempingach wszystko od razu przerabiają mięsiarze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek od godz. 4 do 13. Brały cały czas leszczyki takie od 20 cm do 35. Złowiłem jedynie karpia 47 cm, a tak to rewelacji nie było. Obok mnie wędkarz wyciągną tylko jednego leszcza 50 +. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, widziałem co się dzieje przy garbatym mostku, nigdy tam nie miałem okazji zarzucić wędek od 20 lat bo wiecznie zajęte. To jest chore. A pasibrzuchy z pzw sprawdzają mnie czy jestem zalogowany nad wodą. Niech posprawdzają przemysł rybny przy garbatym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pływałem od 5 rano do 12 to jeden okon 20cm i potężne nie zacięte branie i tyle. Dużo białej ryby stało w okolicy koparki, na srodku walił boleń w rozmiarze 80+, ogólnie kicha chyba że ktoś chce tylko za okoniem to można poćwiczyć. A dzisiaj w nocy 2 kolesi wpadło do wody i jeden sie utopił ;/ więcej na doba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, Pilczyk napisał:

Czytałem w Internecie. Z której strony wpadł do wody, w pobliżu garbatego?

Byłem na tej nocce widziałem całą akcje u mnie brania w dzień drobnica leszcze do 40 cm i ładna płoć w nocy 11 leszczy 50+ na żywca nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gustlik05 napisał:

 

Byłem na tej nocce widziałem całą akcje u mnie brania w dzień drobnica leszcze do 40 cm i ładna płoć w nocy 11 leszczy 50+ na żywca nic 

Kolego Gustlik z której strony łapales bo ja bylem z lewej strony garbatego i totalne dno tylko o 2 w nocy sandacz na pęk rasówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, LeChifre napisał:

Kolego Gustlik z której strony łapales bo ja bylem z lewej strony garbatego i totalne dno tylko o 2 w nocy sandacz na pęk rasówek

Kolego zawsze łapie że strony wioski 1 parking że zdjęcia będziesz wiedział gdzie 

IMG_20190603_155530.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrą masz miejscówkę na te upały bo te po twojej prawej to masakra taka lampla ma maxa i zagłębie kleszczowe. Jak ostatnio tamtędy spływałem to na echo ani jednej ryby nie widziałem, pewnie w nocy tam podchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, suhhar napisał:

dobrą masz miejscówkę na te upały bo te po twojej prawej to masakra taka lampla ma maxa i zagłębie kleszczowe. Jak ostatnio tamtędy spływałem to na echo ani jednej ryby nie widziałem, pewnie w nocy tam podchodzą

Zagłębie Kleszczów :D fakt przez nockę 6kleszczy o zgrozo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.