Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.06.2020 o 13:12, Pilczyk napisał:

Proszę o informację jaki poziom wody na Topoli? Od wioski da się połowić?

Wczoraj kolega powiedział mi że żeby wędkować na Waszych wodach (wałbrzyskie, ja legnickie) to muszę mieć zezwolenie roczne, jest bezpłatne, ale jak mogę je uzyskać? Macie jakieś konkretne info w tej sprawie. Proszę o pomoc. 

Sam jestem ciekaw jak to jest z tymi zezwoleniami, nie byłem kilka lat na rybach, przygodę z rybami skończyłem przynależąc do koła we Wrocku a teraz jak chce wrócić to od znajomego usłyszałem że mimo zapłaty składki przez internet muszę udać się któregoś z kół Pzw Wałbrzych po darmowe zezwolenie żebym mógł tu łowić... Widzę że lata lecą a Pzw jak utrudniało tak utrudnia dalej 😊

Jakby ktoś miał jednak inne informacje to chętnie wysłucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dzwoniłem do PZW Wałbrzych i powiedziano mi, że jeśli chcę wędkować na ich wodach muszę pobrać darmowe zezwolenie i np. chcąc wędkować na Topoli lub Kozielnie to takie zezwolenie można uzyskać w PZW Kamieniec Ząbkowicki

 

Radek dzięki na informację o stanie wody na Topoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dzień dobry. Informacja dla zainteresowanych. Darmowe zezwolenie na okręg wałbrzyski można uzyskać w Strzegomiu w sklepie wędkarskim "Kormoran" i Świdnicy. Byłem w poniedziałek na Topoli. Od strony wsi wędkowanie niemożliwe, od taśm owszem, można próbować bo wody sporo mimo, że obniżyła swój stan. Kozielno ok. Woda w normie, nie wiem tylko jak z efektami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunty przy zbiornikach wodnych Topola i Kozielno.

Aktualności | 2020-08-27 | Publikujący: Okręg PZW w Wałbrzychu

logo_walbrzych_2.jpg

Zarząd Okręgu PZW w Wałbrzychu informuje wszystkich wędkarzy, że od dnia 26 sierpnia 2020 r. nie dzierżawi gruntów przyległych do linii brzegowej zbiorników zaporowych Topola i Kozielno.

Informujemy ponadto, że wędkarze mają w dalszym ciągu możliwość korzystania i swobodnego dojazdu do slipów na tych zbiornikach wodnych.

Powyższa informacja nie wyklucza faktu, iż Polski Związek Wędkarski Okręg w Wałbrzychu w myśl obowiązujących umów jest jedynym prawnym Użytkownikiem rybackim zb. Topola i Kozielno.

 

 

z wędkarskim pozdrowieniem,

Andrzej Polak - Prezes ZO PZW w Wałbrzychu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w tym piśmie chodzi o to że teraz możesz sobie wydzierżawić każdy kawałek terenu przy wodzie jaki będziesz chciał, postawić tam co chcesz i robić co chcesz i pzw bedzie ciebie mogło cmoknąć wiesz gdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
17 godzin temu, Bronko5 napisał:

Witam był ktoś na Topoli gryzie coś bo wybieram się w poniedziałek a mam 70km I nie chcę jechać w ciemno

Byłem w pt to słabo, woda ciepła jeszcze, rybki  nieaktywne,  może po tej zmianie pogody coś się ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Byłem w piątek rano na Topoli od 4 rano do godz.13.00, od strony taśm. Złowiłem tylko jednego leszcza 50 cm. Od strony wsi Topola nie ma możliwości wędkowania, drewniany mostek został zdemontowany, a stan wody jest masakryczny, wyrosły same wyspy, Jedynie od taśm można powędkować ale stan wody jest tragiczny. Nie wiem o co chodzi z tym zbiornikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.