Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Wczoraj od strony drogi na Paczków nie widziałem jeszcze dużego ruchu (nie drogowego oczywiście.. :-). Ja jednego malego leszcza, drugi przypadkowo zapytany podobnie. Nie zauważyłem żeby inni ciężko pracowali kijami w czasie mojego pobytu (godz.18 do 21). Kilku zostało na nockę.

(przy garbatym mostku nie miałem okazji zajrzeć)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka panie i panowie jak tam polapaliscie cos przez weekend na topoli ? ja bylem w niedziele od 9 do 13 jedno branie i to wszystko. Nawet płoc nie brała na spławik. Porazka wielka. Na dodatek na topoli robią sie 2 pilce czyli obozowiska namioty dzieciarnia itp. Nikt tego nie kontroluje. Nie ma juz zakazu rozbijania namiotów na topoli bo kiedys cos takiego było ? Nawet juz spokonie nad woda nie mozna ehhh wszedzie ci ludziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie jak sytuacja z leszczem na topoli??? Mam ochotę wybrać się na nockę na leszcza ale nie wiem czy już czas? Czy ktoś coś wie jak sytuacja? Na pewno nie będę pchał się obok garbatego mostu bo "ludż na ludziu" :mrgreen: . Dajcie znać jaka sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem dzisiaj na tasmach od.4.15 do 9.30 i nic ,zero,nawet stuknięcia.Dało sie zauwazyc jak leszcze pływaja stadami(ławicami) po lustrze wody.Całe setki wielkich ryb,miały w dupie pyszne zanety,robaczki,atraktory,po prost pływały na plecach i sie smiały z nas.Jeden z kolegów od razu powiedział ze jak ryba wierzchem pływa to mozna się pakowac,no i miał racje.Pozdrawiam wytrwałych,ja na razie odpuszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjechałem o godz, 10 od strony betonowki , pierwsze co rzucilo sie w oczy to stado ryb na 30 metrze od brzegu:) oraz wedkarze bez siatek w wodzie. do godziny 15 udalo mi sie złowić kilka ladnych sztuk, ,największa 56 cm. po raz kolejny okazalo sie ze ryba juz jest w lowisku w ciagu 10 minut po zarzucenia mialem juz 2 leszcze :).

Od dluzszego czasu widac te stada wystających grzbietów, nie wiem czy to leszcze czy inne ryby?? nie wydaje mi sie po dzisiejszym dniu żeby ich obecność miała wpływ na gorsze brania

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolando, może ty masz jakis sposób hehe :-)

Dziś byłem krótko i w zasadzie to co wcześniej pisane czyli piękna tafla i prawie bez brań (przy taśmociągach przy betonówce). Przechodzący koło mnie zaraportował że nie miał nic caly dzień, przepytał też innych i tylko pojedyńcze sztuki gdzie niegdzie.

Mi się trafił okoń bo łapałem na czerwonego.

Ale woda wieczorkiem do oglądania była cudna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 3.00 rano pisałem posta zaraz jak wróciłem z Topoli a właściwie z Kozielna. Totalna lipa. Byłokilka skubnięć na białego (byłem od przeciwnej strony niż betonówka tj. od strony Paczkowa - Błotnica, tam na przeciwko wyspy) ale nie zaciętych :razz: Niestety. Pózniej pare godzin moczył się trupek na sandacza ale zero efektów. Obok sąsiedzi podobnie, słyszałem na ich sygnalizatorach krótkie "stuknięcia" i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareksm2, przy okazji Kozielna...

czy cały zbiornik czy część należy do PZW Wałbrzych? nie mam opłaty krajowej czy opolskiej a kiedyś natknałem się na jakiś niejasny post czy zapis na necie. I dokładnie nie wiem.

Na razie tam nie poławiałem. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.