Skocz do zawartości
tokarex pontony

Fishing Simulator 2 - dyskusja ogólna


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bogdan pytasz o gry opisywane przezemnie?

Jesli tak to postaram sie uaktualnic wiedze co do cen, warunkow itp

Po prostu pogadam ze znajomymi przez weekend ktorzy znaja sie na tym znacznie lepiej

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bogdanie co do konsol Playstation to napisze tak (sa jeszcze inne ale na nich nie gralem i tekstem nie zamierzam tym nic reklamowac, moge o ceny innych platform konsolowych tez sie dowiedziec)

Konsola Playstation jest obecnie zupelnie tania (nawet nie wiem czy sa jeszcze w sklepach) ale uzywana z grami mysle ze za jakies 200 zl spokojnie w dobrym stanie kupisz

Konsola Playstation 2 jest to nowsze wcielenie konsoli (na jesieni ma sie ukazac kolejna trzecia wersja) i obsluguje ona rowniez gierki z poprzedniej wersji

I mozna ja kupic w:

-sklepie za okolo 650-700 zl (praktycznie gola czyli z kabelkami i padem-kontrolerem)

-na allegro za okolo 400 zl (mysle ze spokojnie da sie taka aukcje wypatrzec ale moze czasami trzeba troche poobserwowac, czesto w ofercie beda tez jakies gry i przerobiona konsola)

-na ebay-u konsole sa tam generalnie tansze niz u nas szczegolnie duze zestawy (np konsola z 30 grami oryginalnymi) jednak koszty przesylki sa duze 80-90 funtow (jak ktos ma znajomych w anglii to koszty przesylki krajowej u nich sa duzzzo nizsze)

Oryginalne gry w sklepie kosztuja nawet do 200 zl jednak mozna kupowac je na allegro lub ebay-u sa tansze

Grami mozna sie posilkowac od znajomych, albo majac przerobiona konsole (koszt chipa kolo 110-120 zl, z montazem kolo 200 zl) duzo ludzi tak robi jednak ja pisze tu tylko o takiej mozliwosci aby przedstawic sprawe jak najbardziej dokladnie

Kontroler-wedka zostal kupiony na ebay-u (w Polsce czegos takiego nie widzialem w sklepie) koszt zalezy jak sie uda wylicytowac ale kolo 100 zl trzeba liczyc

Sprawa na ktora warto zwrocic uwage: kupujac Playstation 2 lepiej nie kupowac wersji slim (to taka ciensza wersja) poniewaz ma ona tendencje do przegrzewania sie szczegolnie po przerobce a wtedy wiadomo gwarancje tracimy (duzo jest takich na allegro)

Kontroler-wedka chodzi tylko z Playstation 2

Gry ktore opisywalem to tylko "Bass Master Fishing" jest gra na konsole Playstation 2 reszta byla na jej poprzedniczke dlatego wedka ich nie obslugiwala w pelni lub wcale

Jedno zdanie moje generalnie o wszystkich konsolach ze sa o tyle dobre w porownaniu z pc ze sa stworzone do grania i kupujac na nie gre zawsze bedzie ona chodzila a w pc trzeba najpierw sprawdzac czy komputer spelnia wymagania :)

Gdyby byly jakies pytania to prosze pytac postaram sie odpowiedziec choc czasmi moze potrwac bo sam bede musial sie skonsultowac bo w tym temacie nie jestem na biezaco :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane zdjecia wedki-pada

Jak cos nie pojdzie mi to prosze zaraz nie krzyczec :lol:

Z miniaturkami mi cos nie idzie wiec wklejam linki

Prawie w calej okazalosci

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78dgkd3wyu9g2n6x.html

Zblizenie na wedeczke

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/o7nrtnnh7d732zyy.html

Zblizenie na szczytoweczke

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/xicahukbsi2f5b6i.html

Jesli beda potrzebne jakies kolejne zdjecia czy wyjasnienia to pytajcie

Przy okazji skomentujcie zdjecia - ich jakosc i wykonanie (wiem ze zostane zjechany ze robione na zwyklym dywanie bez szalowego tla ale z pokora poslucham wszystkich uwag)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Odświeżę ten temat, bo nikt to nie napisał tak naprawdę o Fishing Simulatorze 2. Ja w tą grę grywam głównie w zimie z wiadomych powodów. Początki były trudne- np. przychodziła refleksja, że siedzę 2 godziny bez ryby!!! Klepałem się po głowie, że w realu nawet lepiej biorą.

Później opanowałem podstawy i było coraz lepiej. Zdobyłem większość dostępnych łowisk (łącznie jest tego ponad 500 MB). Nie muszę tu chyba wpisywać dlaczego najbardziej lubię Zander Pit :lol::cool:

Gra jest ciekawa bo nie jest łatwa, a hol 8 kg szczupaka trwa czasem kilka minut. Kilka ryb zerwanych na gruubych zestawach też podnosi adrenalinę.

Jeżeli ktoś ma problemy z grą to spróbuję pomóc. Bo opisać wszystko od razu jest nie sposób. A teraz kończę bo pisząc te słowa mam zarzucone dwie żywcówki na Zander Picie! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w życiu :lol: Zależy od wielu okoliczności. Pora roku, godzina, przynęta, zanęta, głębokość łowienia itd. Napisz czy masz wszystkie łowiska. Jeśli tak to spróbuj na łowiskach All Sorts, Oriental pond, Zander Pit. Data np. 10 lipiec godzina 12.

Na dwóch pierwszych próbuj na Schilton Chease (jak nie przekręciłem) lub na inne przynety na białą rybę. Na Zanderze DB Roach,DB Perch lub DB minogue, ewentualnie rosówka. Metoda spławikowa lub gruntówka- szczupaki, sandacze, okonie. Wczoraj coś mi zerwało przypon 0,39 :shock:

Warto podnęcić kulami- klawisz G i prawa mysz, lub luźną zanętą L i prawa mysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gry komputerowe to wielkie złodzieje czasu lepiej już książkę poczytać albo pojechać nawet rowerem na łowisko gdzie się jeszcze nie było

naprawdę gry nic nie dają :!:

Hmmm Miron moze masz i racje ze warto itp ale znam kilka osob (przynajmniej 2) ktorym po wlaczeniu konsoli i zaprezentowaniu jej mozliwosci nie chcialo sie jej wylaczac i zmienili zdanie z takiego jak ty na takie ze mozna czasami pograc w gry

Szczegolnie ze obsluga jakiegokoliwek pada (czy innego kontrolera) konsolowego jest lopatologicznie prosta a i sama konsola sie nie wiesz itp a na dodatek jesli kontroler ma mozliwosci interakcji z graczem (np dualshock) co objawia sie najczesciej wszelkimi drganiami typu np w wyscigach samochodowych czujesz kiedy samochod wyjedzie ci za tor :lol::lol:

A ze tak spytam Miron probowales kiedys grac :?:

Bo jesli nie to tak troche lipnie sie wypowiadac na dany temat :wink::cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Najpierw sciagasz sobie ze stronki łowisko, pozniej wklejasz do folderu gdzie masz instalke lub tam gdzie sa łowiska. Wchodzisz do gry robisz options,-> advanced -> import

A potem musisz wylaczyc i wlaczyc jeszcze raz od nowa. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.