Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Fishing Simulator 2 - dyskusja ogólna


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Witam

Witia Twoje pytanie raczej jest nietypowe bo wynika z niego prosba o piractwo

Wyjscie jest takie ze kupisz gre w sklepie

Odezwij sie tez do mnie na priv to moge napisac ci jak korzystac z programow p2p

A co do tematu gry nie znam

Wczesniej gralem w "championship bass" firmy EA Sports (wydaje duzo gier sportowych)

Gra taka sobie jesli chodzi o PC

Zdecydowanie lepiej sie gra na konsolach (PSX) - tytulu gry wedkarskiej nie pamietam (zbyt dawno to bylo) ale zabawa przez to ze szara konsolka byla wyposazona w dual shock'a (jest to pad-rodzaj kontrolera- wyposazony w wibracje i w momencie walki z ryba on wibruje mocniej lub slabiej, ta cecha jest wykorzystywana tez w innych grach) byla przednia, bo gra byla bardziej interaktywna

Jednak tak jak koledzy zdecydowanie wole nawet "little game" (zaraz tam nie musi byc big :lol: ) w moim wykonaniu ale na zywo

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,że źle sformuowałem pytanie! Absolutnie nie wchodzi w grę piractwo. Chodzi mi o legalny dostęp do tej gry. Tak jak i reszta wolę real game ale czasem jestem zmuszony do ZBYT długiego przebywania w domu, i wiecie jak to wtedy jest. Za dużo wolnego czasu. Przepraszam za niedomówienie i pozdrówka. :oops::oops::lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy macie spolszczenie do tej gry?? :|

A czy jest wogóle spolszczenie do FS ?. Jak dotąd nie znalazłem, ale nie szukałem zbyt intensywnie, więc może jest. Jeżeli tak, czy ktoś wie skąd je można pobrać ? Ja wolę książki i filmy, ale domownicy chętnie by połowili na ekranie. Nie trzeba wnosić opłat ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i to dwa razy.Ustawione według instrukcji i...... jak narazie słabo ,puste brania,małe płocie,kleniki. Chyba masz Sheryf rację- trzeba dużo cierpliwości, jak w realu. Pozdrwiam- idę pomęczyć robala. :P:lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja poki co na ryby jeszcze nie jezdze ale ...

W weekend mialem okazje znow pograc na konsoli w gry wedkarskie :)

Spisalem sobie przezornie tytuly

1 Big Bass Fishing

2 Saltwater Sportfishing

3 Bass Master Fishing

I tak pokrotce o kazdej to:

Pierwsza fajna wedkujemy kobieta ubrana w krotkie szorty (widok z tylu :D ) i po zlapaniu rybki okazuje swoja radosc krecac tylkiem, wyglada to smiesznie

Druga to wedkowanie na morzu troszke z poczatku byly problemy z opanowaniem zaciec i techniki holu (niestety ta wirtualana jest troszeczke inna) ale pozniej mozna bylo wyciagac marliny po 1400 funtow na zyleczce o wytrzymalosci 130 funtow (swoja droga hol takiego olbrzyma na takiej nitce w okolo minute w rzeczywistosci - nie wyobrazam sobie tego :D )

Trzecia najbardziej lipna z zaprezentowanych grafika lipna (woda przedstawiona jako metna i brudna - chyba grafika sie nie chcialo tworzyc obiektow :lol: ) i ze wzgledu na zle wrazenia dlugo w nia nie pogralem

Oczywiscie pad z wibracjami powodujacy lepsze wrazenia pod czas holu (bez glupich komentarzy i skojarzen prosze :lol: ) czego nie ma na komputerkach (choc w grach na pc za bardzo sie nie orientuje tylko tak mi sie zdaje)

A na koniec absolutne zaskoczenie

Widzialem kontroler do konsoli specjalnie stworzony do gier wedkarskich

Wyglada jak wedka podlodowa z malym multipikatorem

Niestety kolega kupil go za granica i dostal niesprawny model i poki co czeka na wymiane wiec nie wiem jak sie na tym gra

Gdy tylko dostanie dzialajacy to chyba zwine mu go razem z konsolka na testy :lol: bo wygladalo to na prawde ciekawie

To tyle z mojej strony o wirtualnych lowach 8)

Pozdrawiam

PS Musze kiedy jak znajde czas poszukac tego Fishing simulatora i tez go potestowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

właśnie ściagam z internetu demówke z poszerzeniem znalazłem dużo stron na jej temat ale niestety niedziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ciag dalszy opisu gier konsolowych :)

Otoz mialem juz okazje pograc na wspomnianej wczesniej wedeczce 8)

Coz na pewno to nie jest to co na zywo ale mimo wszystko wrazenia sa 8)

Oczywiscie ten nietypowy kontroler tez reaguje drganiami wiekszymi lub mniejszymi w zaleznosci od reakcji ryby ale tez zwijanie wirtualnej zylki nastepuje poprzez krecenie korbka tego ala multipikatora a oprocz tego mala szczytoweczka z dolaczona do niej niby zylka w momencie szalenstw ryby tez reaguje i zgina sie

Wyglada to dosc fajnie

Poki co pogralem tylko w gre Bass Master Fishing (czyli najslabsza z opisanych wczesniej aczkolwiek z ta wedeczka jakos zaraz bardziej mi sie podobala :lol: )

Niestety gra Big Bass Fishing (ta fajniejsza wedlug mnie) nie obsluguje tego kontrolera wcale (za pomoca wedki nie da sie jej uruchomic)

Probowalem jeszcze grac w Championship Bass ale ta gra obsluguje go czesciowo (wlasciwie to bez tych najwazniejszych czesci czyli szczytowka i kolowrotek)

Hmmm przy okazji jak dorwe sie do cyfrowki to zrobie zdjecia tego pada (aczkolwiek to potrwa bo nie wiem kiedy bede mial okazje)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.