Skocz do zawartości
tokarex pontony

Spławik samozacinający


mispod

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W mordę co to za łowienie takim czymś , i jeszcze ma być to pomocne dla początkujących łowców...Napisałbym kilka zdań ale powiem krótko że przypomina mi to kłusowniczą ,,pupę'' tylko że na żyłce . A z ,,łowieniem" elektrycznym to rzygać się chce.Mam nadzieję że nasza wędkarska elita nie splami się takim ... Brak słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...

witam jak w temacie chodzi mi o spławik samozacinający w poprzedmin temacie ludzie sie rospisali o jego nielegalnosci nie chodzi mi o to i nie o wypowiedzi o to takich ludzi TYLKO PROSZĘ O WYPOWIEDZI LUDZI KTURZY POSIADAJĄ o to taki spławiczek bądz używali tego cudoka czy on działa i i zatnie nawet mała rybke a tak dokładniej mi chodzi o zawody i do tego zestawu hak 12-14 z góry dziekuje za wypowiedzi POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak w temacie chodzi mi o spławik samozacinający w poprzedmin temacie ludzie sie rospisali o jego nielegalnosci
Przyznaj się nie czytałeś nawet tematu ,nigdzie nikt nie pisał o nie legalności ,co najwyżej o formie takiego wędkowania .Gdybyś choć raz przejrzał temat to znalazł być film z pokazem jak działa . :wink: Nie ładnie tak oszukiwać. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Witam serdecznie powiedzcie mi koledzy jak się sprawdza taki spławiczek samozacinający

Jako brelok do kluczy trochę przy długi.

Na serio to niezła kaszanka, bełkot marketingowy. Nie nie nie dla wędkarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż pozwolę sobie coś dodać od siebie.

Spławik miłością darzę od pierwszego wędkowania. Zakładam go na różne wędki i z myślą o różnych rybach. Nie kupię takiej papki marketingowej, bo:

- nie jest to w stanie zaciąć żadnej lepszej ryby.

- nawet jeśli nadaje się ukleje, to fun na baciku z tego typu rybami jest wtedy i tylko wtedy, gdy samemu decydujesz o zacięciu

W ogóle co za pomysł ze spławikiem samozacinającym?? To oksymoron w najczystszej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie używałem ale sam opis zasady działania i wygląd jest dla mnie decydujący. Szkoda Twoich pieniędzy i czasu nad wodą.

Jeśli będzie działał to tylko czasami kiedy będą zdecydowane brania.

Mogę polecić spławik Middy Missille Carp, nie zdarzało mi się mieć pustych brań z tym spławikiem. Przez kilka miesięcy łowiłem głównie liny, rzadziej płocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.