Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

kiedy i gdzie na sledzia


szotornik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Innymi słowy koło Dworca Morskiego (koniec ulicy Polskiej). Wielkosc rózna. Zdazaja sie i duze i srednie.

Kolego zapytam jeszcze czy jest dużo ludzi bo byłem w Łebie i co tam się dzieje to szkoda gadać wędkarz na wędkarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mroweczka177

Chłopaki czy jest ktoś z kołobrzegu co wie coś na temat śledzia w Kołobrzegu ?? można już jechać czy jeszcze za szybko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co to by był za temat jak każdy zada pytanie a wiadomości na PW to chyba nie fer

Kiedyś jak tyle ludzi nie wiedziało o śledziach można było sobie przyjechać o której się chciało w niedzielę i miejsce było :wink:

Wczoraj w Łebie podobno była rzeźnia kilku się pobiło, podobno sobie nawet rowery do wody powrzucali i do tego ktoś się utopił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Łebie podobno była rzeźnia kilku się pobiło, podobno sobie nawet rowery do wody powrzucali i do tego ktoś się utopił :evil:

Dlatego dziwię się, że tak barwnie opisujecie udane połowy na forum :roll: Każdy kto łowi śledzie wie, że ilość miejsca do łowienia przy wyjściu z portu- jest bardzo ograniczona. Kilkunastu ludzi na główkach oznacza łowienie ramię w ramię (dosłownie). Jak wśród tych osób jest jakiś kretyn, to znacznie wzrasta prawdopodobieństwo zwady. Jeżeli zamiast kilkunastu pojawi się dwadzieścia parę, to już zaczyna się robić nieśmiesznie, bo ci co przyszli później rzucają na skos tam gdzie lepsze brania. Jakie są efekty wiadomo.

Dlatego łowienie śledzi to sport dosyć ekstremalny. Może to trochę głupio zabrzmi jak na forum, ale zachowajcie rozwagę w informacjach o śledziach, dla zdrowia Waszego i innych owładniętych szałem połowu.

Bawię się w to już ładnych parę lat i czasem ciężko uwierzyć do czego zdolny jest wędkarz, żeby złowić kilka rybek, których kilo kosztuje 5 złotych :roll: Coś takiego jest w tej zabawie, że emocje idą w górę (może to dążenie do zapięcia kompletu na zestawie :?::mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mroweczka177
panowie co to by był za temat jak każdy zada pytanie a wiadomości na PW to chyba nie fer

Dla mnie wydaję się że, umawialnia jest gdzie indziej a nie w takim miejscu,( chodzi głównie o temat), jesli chce niech sobie założy temat i tam pisze a z tym PW to mi chodziło o wysłanie jego numeru gg, A nie ja np zadaje pytanie, z niecierpliwością czekam na odpowiedz, a ktoś za przeproszeniem zaśmieca i wyrzuca moje pytanie gdzieś dalej i ludzie na nie nie odpowiadają bo jest ono wyrzucone np na inną stronę, a nie każdy z użytkowników chodzi po każdej stronie w danym temacie, zazwyczaj czyta ostatnie posty, i co mam codziennie pisać znowu by ktoś odpowiedział na moje pytanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mroweczka177

tomek1, Zapewne dążenie do zapięcia kompletu hehe :) :) :):twisted:

Pozdrawiam :):):)

Ponawiam Pytanie czy ktoś był na śledziach w Kołobrzegu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mroweczka177, ktoś musi Ci coś w końcu o tym Kołobrzegu napisać bo nie odpuścisz, haha. Ja byłem tam wczoraj służbowo, wieczorem poszedłem na spacer, byłem w porcie, żadnych łowiących nie widziałem. Ale to może żadna wskazówka, bo to było już późno, jakieś pół godziny przed zmrokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mroweczka177

Już sie wytłumacze dla czego tak bardzo chcem :) :) :) a więc Gdzie pójdę indziej na rybki ? Jeszcze troszke za szybko zimna woda ;) a na dorsza jeździć co tydzień już nie będe bo brak pieniążków. A głównym powodem jest to że przed świętami pojechałem do Danii, gdzie miałem łowić śledzie w fiordze, lecz opóźniło się to wszystko w tym roku i śledzia nie było jeszcze, a ja musiałem wracać do PL, i dla tego nie odpuszcze :) :) :) A tak jak już pisałem szybciej mam 120km do kołobrzegu, i nie chciał bym pojechać porzucać tylko i wrócić :) Nie ukrywając zabawa ze sledziem dla mnie jest znakomita :)

Jacek, Dziękuję Ci bardzo ;) ale gdybyś wiedział coś już wiecej to daj cyne jakoś, kiedy idziesz znów na spacerek do portu , hehe ;) ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mroweczka177

Jacek, Więc bardzo dziękuje za pomoc :) :) :) Trudno, tak jak mówisz pozostaje czekać aż ktoś z Kołobrzegu sie odezwie :);) ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mroweczka177

A ja mam w sumie jedno pytanie dotyczące śledzia, czy da rady go złowić gdy jest ciemno ?? Chodzi mi np o godzinie hmmmmm 4 rano gdy jeszcze jest ciemno ? próbował kto kolwiek łowić o takiej porze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Byłem w niedzielę w okolicach Gdańska na śledziku w 4 osoby nałowiliśmy prawie limit dzienny dla każdego z nas ;) na koniec juz się nie chciało łowić ręce bolały nie było gdzie pakować 3 wiaderka po 5 l sprzedaliśmy na miejscu turystom ;))

W niedzielę wybieram się znowu tym razem postaram się załatwić jakieś :lol: fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.