Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Od 7 do 10 ze spinningiem, Prosna, i nic, zupełnie - już nie wiem, czy mam to wątpliwe szczęście trafiania na dni, kiedy z rybami na bakier, czy raczej coś ze mną nie tak. Prócz tego bardzo ślisko, szczęście kija nie połamałem. In plus - sprawowanie się nowo zakupionego kołowrotka ze świeżutkim wędziskiem.

p2240351.th.jpg

p2240352n.th.jpg

p2240357.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 7 do 10 ze spinningiem, Prosna, i nic, zupełnie - już nie wiem, czy mam to wątpliwe szczęście trafiania na dni, kiedy z rybami na bakier, czy raczej coś ze mną nie tak. Prócz tego bardzo ślisko, szczęście kija nie połamałem. In plus - sprawowanie się nowo zakupionego kołowrotka ze świeżutkim wędziskiem.

W tym zbiorniku poprostu nie ma ryb :) he he Nie ma to nic wspólnego z twoim szczęściem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 7 do 10 ze spinningiem, Prosna, i nic, zupełnie - już nie wiem, czy mam to wątpliwe szczęście trafiania na dni, kiedy z rybami na bakier, czy raczej coś ze mną nie tak. Prócz tego bardzo ślisko, szczęście kija nie połamałem. In plus - sprawowanie się nowo zakupionego kołowrotka ze świeżutkim wędziskiem.

W tym zbiorniku poprostu nie ma ryb :) he he Nie ma to nic wspólnego z twoim szczęściem :)

Szkopuł w tym, że jest to rzeka, i miejsce gdzież podobno roi się od garbusów.

Dialog ze sklepu wędkarskiego:

- Są w Prośnie okonie?

Na co lokalny asior:

- W ch...j

ja dziś złamałem szczytówkę w mojej wklejance ;/;/;/

Znam ten ból... kij na gwarancji? - Tutaj możemy o tym pogadać: http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=6199&start=15 ,głowa do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeka Poprad, w poszukiwaniu pstrąga. Niestety rzeka martwa jedno delikatne branie na nimfę, streemer zero brań.... Waliło śniegiem pogoda pod psem ale przejżystość wody doskonała. 3303d88e72ba0ff5m.jpg

67b9fc1fabca35e8m.jpg

Byłem później z mostu popatrzeć czy jakies rybki są , bardzo duzo małych kleni 10-15 cm oraz ławice uklejek chyba powracaja czasy ujleji sprzed 2000 roku. Pstrąg chyba jeszcze nie zszedl z głębokiej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wczoraj byłem pierwszy raz w tym sezonie na rybach :mrgreen:

Pogoda była zmienna. Chwilę słońca by za moment walić śniegiem.

Pierwszy raz wczoraj testowałem MIKADO ultrafeeder 360 z Okuma Travertine 55 i jestem bardzo zadowolony.

Pierwszy raz w życiu również prażyłem ziarna konopi ( myślałem że będzie większy smród).

Miejsce łapania rzeka Bug. Zdjęć niestety nie mogę pokazać , gdyż nawet aparatu nie brałem.

Straż Graniczna wydała zakaz robienia zdjęć pasa granicznego.

Ogólnie fajnie , śpiew ptaków i szum wody.

Miejsce nęciłem w środę i piątek kukurydzą z puszki.

Miałem tylko jedno branie , ale bardzo cieszy.

Zdjęcie robione starym telefonem więc jakość mizerna.

zdjcie033.jpg

Kleń miał około 50 cm i wydawało się że szykuje się do tarła ( wypchany brzuch). Wziął na dwie kukurydze z puszki.

Oczywiście wrócił do wody na zbliżające się tarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZCZYPIOR, kleń jak marzenie :) niestety nie mam rzeczki w pobliżu, toteż czekam aż coś stojącego odmarznie. co do konopii, nie wiem skąd się wzięły te bajkowe mity o ich smrodzie, w końcu jest używana nawet jako ziarno spożywcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.