Skocz do zawartości
tokarex pontony

Potrzebuję grafika


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osób - osoby, która mogłaby mi czasami pomóc z przygotowaniem np: obróbki jakiegoś zdjęcia, materiałów graficznych do portalu, forum, zrobieniem banera np: we flashu a która ma o tym pojęcie i pomysły jak to zrobić i mogłaby pomóc ramach haczykowej przysługi :cool:

Proszę o kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten pan to Artech a ten łosoś to boleń :mrgreen:

To była ironia :) wiem co to za ryba, ale nie wiedziałem że Pan to artech :) he he Mam nadzieję że się nie obrazi na mnie :)

Jasne, zrobię i wyśle, daj emaila Tomek to ci pośle ale zajme sie tym dopiero we wtorek bo mam urlop :) w poniedziałek odwiedzam zalew czorsztyński ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pan to Artech a ten łosoś to boleń :mrgreen:
No nie żeby mi się jakoś specjalnie 'mamylok' kolegi opatrzył, ale z miłą chęcią spojrzał bym na coś świeżego (może by zmieniać to w zależności od 4 pór roku).

Zrobić jakiś konkurs pod koniec roku na najlepsze 4 zdjęcia wody/przyrody w 4 porach roku. Wyróżnić co roku prace najlepszego wędkarza /fotografika a i dobre materiały do nagłówka portalu by się 'same' znalazły (a może i na jakiś ładny kalendarz by zostało)

a propos tomek1, http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=546&start=165

pamiętasz miałeś zrobić jakieś fajne panoramki ze swojego aparatu na statywie, masz już coś ładnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawałem już zapytanie gdzie w kategorii dotyczącej portalu, że przydałaby się pomoc graficzna, więc scalam tematy i chętnie Tondrom zobaczę Twoją propozycję.

Jak tylko dotrę do pracy we wtorek coś wymyślę. Może masz jakieś wskazówki/wymagania które mogłby by mi pomóc w stworzeniu czegoś pod twoje dyktando. Zazwyczaj gdy mam istotne info godzinka i piękny banerek jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos tomek1, http://www.haczyk.pl/foru...t=546&start=165

pamiętasz miałeś zrobić jakieś fajne panoramki ze swojego aparatu na statywie, masz już coś ładnego?

Zrobiłem kilka zdjęć zaraz po tym temacie, ale zupełnie o tym zapomniałem :oops: Jak mi się uda to popołudniu się temu przyjrzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawałem już zapytanie gdzie w kategorii dotyczącej portalu, że przydałaby się pomoc graficzna, więc scalam tematy i chętnie Tondrom zobaczę Twoją propozycję.

Jak tylko dotrę do pracy we wtorek coś wymyślę. Może masz jakieś wskazówki/wymagania które mogłby by mi pomóc w stworzeniu czegoś pod twoje dyktando. Zazwyczaj gdy mam istotne info godzinka i piękny banerek jest :)

Wymagania i wskazówki:

zobacz stronę: www.deski.org i zrób coś równie pięknego dla haczyka :cool:

Ps.

Możesz użyć zdjęć z haczyk.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie żeby mi się jakoś specjalnie 'mamylok' kolegi opatrzył, ale z miłą chęcią spojrzał bym na coś świeżego (może by zmieniać to w zależności od 4 pór roku).

Zrobić jakiś konkurs pod koniec roku na najlepsze 4 zdjęcia wody/przyrody w 4 porach roku. Wyróżnić co roku prace najlepszego wędkarza /fotografika a i dobre materiały do nagłówka portalu by się 'same' znalazły (a może i na jakiś ładny kalendarz by zostało)

Jak z innymi rzeczami, które chciałbym zrobić na haczyku... kwestia czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35ec40103078c36cm.jpg

Wersja na szybkiego. Trzeba by mi podać jakies wytyczne konkretniejsze np zdjecia z których mam cos sklecic, czy ma byc tło z krajobrazu czy cos innego :) Do naszej strony głównej ciezko dobrac kolorystyke :P dodałem od siebie " Dla ludzi z żyłka" hehe

Dzisiaj wieczór albo jutro przedstawię jakis inny projekt...

Baner umieściłem na strone abyscie widzieli jak się komponują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam co to za ryba na tym banerze? Może bys wstawił coś "naszego" :?:

To nie takie proste mój drogi, zdjecie musi być bardzo dobrej jakości aby mogłobyc wstawione. Tomik postaram się wnieść poprawki i jutro przedstawie projekt.

Jeżeli koledzy ze zdjęcia sie zgodzą to wporzadku wstawie ich

tomek1 powiększyć Ci tego sandaczyka co go tam trzymasz? :D:D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zdjecie które podałes Tomik jest kiepskiej jakości, ucięta ręka itp, pozatym aby wkomponowac to w baner musiałbym cos uciać, albo ryby albo głowy kolegów aby to miało sens, osobiscie obstaję przy banerach na których nie ma haczykowców.

53cf0165a44ef1f6m.jpg

Może zrobie kilka projektów i zrobimy sondaż na forum który projekt najlepszy, oczywiscie fajnie było by jakby sie ktos dołaczył do zabawy, ja mam swój tok myślenia, ktoś moze miec lepszy wiec im wiecej banerów tym ciekawsza zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.