Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zalew Mitręga w Łazach


ddamcio

Rekomendowane odpowiedzi

ale ryba tej wielkości a w dodatku z tego zbiornika jest NIEZJADLIWA :!: zbiornik ma strasznie zamulone dno, w lecie wręcz śmierdzi ten muł, eh ...szkoda gadać ... lepiej kupić pstrąga czy złowić karpia z zarybień i zjeść ze smakiem jak ktoś lubi ryby ...

ja byłem na Siamcach i gość koło mnie łapał płoteczki i wszystkie ładował do siaty jak na zawodach, potem oczywiście po zakończeniu wędkowania "przesypał" do reklamówki ze 20 sztuk i do domu .... tego też nie potrafię zrozumieć co z takiej płotki można zrobić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 749
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

powoli,powoli Panowie,każdy wędkarz ma prawo zabrać ryby złowionne zgodnie z RAPR takie jest jego prawo nawet jeśli jest to krótkowzroczne i trudne do zrozumienia nie możemy tego negować pocieszmy się tylko , że jest coraz więcej świadomych wędkarzy, którzy wiedzą ,że taka ryba nie rośnie dwa tygodnie nie róbmy polowania na czarownice zajmijmy się tymi którzy nie szanują wymiarów i okresów ochronnych ani limitów połowowych,tych należy tępić a innych uświadamiać takie jest moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem takie jest jego prawo - ja posiadam takie samo prawo negować i wyrażać swoją opinię na ten temat - choć dość nieprzyjemną w swojej istocie.

Natomiast Drogi Mirku masz zdecydowaną rację że gorsi są ci co nie przestrzegają wymiarów ani okresów ochronnych - to jest większa zmora naszych wód.

Mam nadzieję że kolega który zabrał rybkę będzie bardziej uświadomiony - oczywiście z drugiej strony gratuluję wyciągnięcia takiego zwierza :)

Każdy wędkarz chciałby poczuć 10kg-mowego amura na kiju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chciałby poczuć 10kg amura na kiju...taaa...to staram się uświadomić starszym kolegom jednak z różnym skutkiem,na szczęście łapanie przez nich takich ryb to rzadkość więc jest nadzieja...uczmy swoje dzieci by nie popełniały grzechów swoich dziadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miras nic się nie stresuj - weekend przed nami - jestem przekonany że przy rytmach dicho polo karpiki same będą wskakiwały na haczyki ;d , a jeśli są jacyś amatorzy mocnego uderzenia to poczekamy do soboty i w rytmie dobrej gitary powinny uderzyć nam o kije ;d

czuję zbliżające się emotion;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wędkarze - a co by było i ilu byłoby chętnych osób aby można było zorganizować na naszej mitrędze zawody karpiowe. Podstawa - czas trwania np.od piątku południe do niedzieli popołudnie. Niech by to były zawody drużynowe - 2 osoby w każdej grupie. Łowimy tylko i wyłącznie karpia lub amura i te ryby byłyby tylko punktowane.

Sądzę że jesteśmy w stanie nakłonić władze naszego koła aby przyczyniły się do takiego pomysłu .

Jeśli chodzi o zbiornik to na pewno trzeba by jego część na czas zawodów zamknąć ale sądzę że jego połowa byłaby dalej udostępniona dla innych nie startujących w zawodach.

Czekam na Wasze Opinie i ewentualne zgłoszenia drużyn .

Termin proponowałbym końcówkę września .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marne szanse bracie wiesz ile zanęty musieliby dziadkowie kupić?! nierealne chyba ,że wysrartujesz Ty ,Bida ,Sebastian , Marcin B ,i ja jak jeszcze kogoś skoptujemy to już będą trzy drurzyny...ale próbuj całym sercem jestem za (wątrobą też)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zawody to niezły pomysł, ale musiały by się raczej odbyć nieoficjalnie bez pomocy koła.

Nasze koło a raczej wasze bo ja już się wypisałem z tej hołoty nie jest zbytnio pomocne w takich sprawach.

Jak by mieli do dyspozycji fundusz na zawody jakieś 5tyś zł to może za 500zł by coś zorganizowali a resztę by wliczyli w koszta i równo się podzielili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - Ja proponuję spotkanie w tej sprawie - można by się zastanowić i przedyskutować możliwość zorganizowania takich zawodów - oficjalnie lub nieoficjalnie - forma dowolna - choć uważam że żeby koło udostępniło zbiornik i pozwoliło go w części zamknąć musielibyśmy oficjalnie wystąpić - więc koło musiałoby by brać w tym udział - jestem gotowy do podjęcia rozmów z zarządem koła i do przekonania ich do prawości tego pomysłu jak również pomocy w organizacji.

Czekam na Wasze głosy w tej sprawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

co do amura to wielka szkoda ze już nie pływa a liczyłem ze mnie sie powiesi na wędce :wink:(plywał by dalej )

jeżeli go gościu zjadł to smacznego - to musiała być uczta dla podniebienia amur z zalewu :roll:

jeżeli go nie zjadł to jeszcze gorzej - złowić takiego byka i wywalić .....

na "zawody" karpiowe jestem otwarty. pewnie zgłoszę sie z kumplem.

ale coś czuje ze lepiej zrobic nieoficjalne zawody wewnątrzhaczykowe i zaprzyjaznionych :wink:

szkoda ze nie mam czasu podjechac na rybki.

pozdrawiam

bronek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To pociągnę temat zawodów karpiowych - termin który proponuję to 17-19 wrzesień - wstępnie rozmawiałem z zarządem i jest zielone światełko - mam już gotowy regulamin zawodów także chciałbym do połowy lipca mieć ustalone wszystko i zebrać drużyny = = wstępnie proponuję od 10 do max 15 drużyn ze względu na wielkość łowiska .

Zapraszam do zgłaszania się i przygotowania sobie nazw drużyn :)

podaję mojego maila

mwalcerz.finans@gmail.com

jestem dobrej myśli - takie zawody da się zorganizować - jak sądzę będą to 1 tego typu zawody na tym zbiorniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sinus, jaki bajzel :!: wszystkie posty dotyczą jednego zbiornika, jaki problem aby wszystko związene z tym zbiornikiem było w jednym miejscu ?? myślę że dla szukających info o danym zbiorniku będzie prościej w jednym wątku to znaleść ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę osoby zainteresowane takimi zawodami o pisanie do mnie maila - roześlę propozycje regulaminu - tam jest wszystko łącznie ze wpisowym, poza tym jestem przekonany że oprócz wpisowego inne instytucje by coś dorzuciły do tej imprezy :) Będzi ciekawie :)

podaję maila :

mwalcerz.finans@gmail.com

proszę pisać w temacie opis - karp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyjęło się na haczyku, że imprezy takie jak zloty, zawody, czy wspólne piwo są omawiane w umawialniacvh i tego się trzymajmy również tutaj :!:

myślę że dla szukających info o danym zbiorniku będzie prościej w jednym wątku to znaleść ...

tylko powiedz mi kolego czy ktoś szukając za rok czy 5miesięcy informacji o tym zbiorniku będzie zainteresowany waszym spotkaniem na wspólne wędkowanie, które się już odbyło :?:

odpowiedź jest dość oczywista więc proszę trzymać się tematu, a zawody umawiać w odpowiednim temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyjęło się na haczyku, że imprezy takie jak zloty, zawody, czy wspólne piwo są omawiane w umawialniacvh i tego się trzymajmy również tutaj :!:

myślę że dla szukających info o danym zbiorniku będzie prościej w jednym wątku to znaleść ...

tylko powiedz mi kolego czy ktoś szukając za rok czy 5miesięcy informacji o tym zbiorniku będzie zainteresowany waszym spotkaniem na wspólne wędkowanie, które się już odbyło :?:

odpowiedź jest dość oczywista więc proszę trzymać się tematu, a zawody umawiać w odpowiednim temacie

Wszystkie informacje na temat tego zbiornika zostały już podane we wcześniejszych postach, teraz jak ktoś dodaje jakieś informację to raczej o tym co złowił(przynajmniej dzięki nam, żyje to forum o śląskich łowiskach, bo rzadko kto daje jakieś informacje o innych zbiornikach, a my jak na tacy piszemy jak złowić olbrzymie karpie :cool: i nie tylko ). Niech się chłopaki zgadują, ludzie będą mogli podjechać, popatrzeć jak łowią, co złapali i dowiedzieć się czegoś więcej od osób startujących.

Martic podał e-maila, więc raczej będą się zgadywać pomiędzy sobą, a dzięki tej inicjatywie znalazło się wielu chętnych na start oraz osoby postronne przeglądające ten temat mogą np. pomóc w imprezie lub też zasponsorować coś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje pytanie jest z innej beczki.Chodzi mi o to gdzie teraz ma siedzibę PZW w Łazach.Wiem że kiedyś był na ulicy Brzozowej ale budynek został wyburzony i nie wiem gdzie teraz mają swoją nową siedzibę i kiedy jest otwarty.Chciałem iść i umówić się na egzamin na kartę ale nie wiem gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.