Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zalew Mitręga w Łazach


ddamcio

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki miro za namiary. rzeczywiśćie dzisiaj pobierali opłaciny .

karta opłacona można jechać :mrgreen:

widziałem że siedziało parę osób nad zalewem mimo mało ciekawej pogody. efektów połowów nie znam bo tylko przejazdem.

pzdr :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 749
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przed chwilą wróciłem z Mitręgi, pomimo fatalnej pogody ryba współpracuje dobrze, praktycznie każdy kto był złapał komplecik karpia, linek brał słabo ....

chyba nie siedziałeś na nocce :shock:

grunt czy spławik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpie są tylko trzeba je namierzyć.

Ten miał 67cm, 6kg w środę wieczorem się skusił.

Na Poraju byłem raz na noc i zero tylko jedno branie o 20, w następny piątek robimy nockę z Mirkiem nad zalewem a w sobotę na Poraju.

Nad zalewem zapowiada się parapetówa (trzeba otworzyć sezon%%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej wodzie taki karp to już niezły cwaniak :cool:

Musiał być bardzo ostrożny by uchować się w wodzie usłanej haczykami.

Gratuluję !

Gofer już czas się spotkać choćby nad mitręgą bo to już wstyd umawiać się 2 lata na ryby :roll: .

:lol:

musimy kiedyś zapolować na takie karpiki :mrgreen:

zalew o tyle jest fajny że tam wszedzie blisko. do samochodu blisko, stacja benzynowa niedaleko nie ma stracha że paliwa braknie. a ryby ?

sam wiesz żeby tylko za bardzo nie przeszkadzały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej wodzie taki karp to już niezły cwaniak :cool:

Musiał być bardzo ostrożny by uchować się w wodzie usłanej haczykami.

Gratuluję !

Gofer już czas się spotkać choćby nad mitręgą bo to już wstyd umawiać się 2 lata na ryby :roll: .

:lol:

musimy kiedyś zapolować na takie karpiki :mrgreen:

zalew o tyle jest fajny że tam wszedzie blisko. do samochodu blisko, stacja benzynowa niedaleko nie ma stracha że paliwa braknie. a ryby ?

sam wiesz żeby tylko za bardzo nie przeszkadzały :wink:

Chętnie usiądę z Tobą gdzieś na dłużej, ale niestety z bywaniem w naszych stronach różnie u mnie ostatnim czasem. Po cichu planuję na lipiec pokarpiować kilka dni z rzędu, odezwę się odpowiednio wcześniej byś mógł wygospodarować czas i ruszymy w teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Seba i Miras ..., jak znajdę kierowcę to z krową wpadnę na posiadówkę ....

byłem dzisiaj rekreacyjnie bez kijków na zbiorniku zobaczyć co się dzieje i akurat natrafiłem jak "strażnik texasu" spisywał wędkarza że są koło niego śmieci .... i mówił proszę podać imię rodziców ... a wędkarz spisywany ... nie podam bo to dane osobowe których w karcie nie ma i nie muszę się z nich legitymować .... strażnik ...proszę mi podać ..... a on że nie poda ... więc strażnik zapisał w protokole że wędkarz nie chciał podać imion rodziców :mrgreen: sprawa skierowana do sądu koleżeńskiego w kole ... :mrgreen:

jeśli chodzi o brania to podobno ryba brała, ale przestała :P

to jeszcze dodam ...

- pytam się żony, mogła byś mi powiedzieć jak masz orgazm ...

- a ona mi odpowiedziała ,,, że zazwyczaj Cię przy tym nie ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Seba i Miras ..., jak znajdę kierowcę to z krową wpadnę na posiadówkę ....

byłem dzisiaj rekreacyjnie bez kijków na zbiorniku zobaczyć co się dzieje i akurat natrafiłem jak "strażnik texasu" spisywał wędkarza że są koło niego śmieci .... i mówił proszę podać imię rodziców ... a wędkarz spisywany ... nie podam bo to dane osobowe których w karcie nie ma i nie muszę się z nich legitymować .... strażnik ...proszę mi podać ..... a on że nie poda ... więc strażnik zapisał w protokole że wędkarz nie chciał podać imion rodziców :mrgreen: sprawa skierowana do sądu koleżeńskiego w kole ... :mrgreen:

jeśli chodzi o brania to podobno ryba brała, ale przestała :P

to jeszcze dodam anegnote jak nas wędkarzy często w domu nie ma ...

- pytam się żony, mogła byś mi mówić jak masz orgazm ...

- a ona mi odpowiedziała ,,, że zazwyczaj Cię przy tym nie ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,potrzebuje pomocy . Sprawa wygląda tak ,ze mam zamiar powędkować na zalewie Mitręga lecz jeszcze nigdy tam nie bylem i nie wiem jak się nastawić;<. Teoretycznie to chodzi mi o to :

Jaką zanętę tam stosować?

Jaka przynętę tam stosować?

Łowić na bata czy wędkę?

Zabrać ze sobą gumiaki?

Dziekuje za odpowiedzi i przepraszam za zamęt i chaos;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.