Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zalew Mitręga w Łazach


ddamcio

Rekomendowane odpowiedzi

może i spam, ale dla wędkarzy ....

Nad zalewem są organizowane dni Łaz i jest imprezka, ale nie o tym chciałem pisać ... pod zalew podjechałem około 19.30, parking był tak zawalony że musiałem zaparkować na samym końcu a raczej z boku już prawie w trawniku tam od rzeki ... i co mnie urzekło i moje dzieci jak tylko wysiedliśmy z auta ?? nie samowity smród ... smród jak by dekiel z szamba otworzył i się nad nim pochylił ... pierwsze pytanie moich dzieci ... co tak śmierdzi .............. tak to nie samowity smród z tej wody, żona nie mogła uwierzyć że ja tu na ryby jeżdżę .... powiem wam że ten zalew to perełka Łaz, oczko w głowie radnych Łaz a według mnie to szambo dla miejscowych .... szkoda że jakaś gazeta jeszcze tego nie opisała ..... sporo ludzi ... wystawców ... sponsorów .... nad szambem .... bo inaczej tego nie można nazwać .... byłem na tej imprezie z godzinkę .... po powrocie do auta czułem ten smród szamba w aucie, pewnie tapicerka tym nasiąkła .... taki jest zbiornik PZW Mitręga ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 749
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bronku ostatnie efekty były tak słabe ,że musiałem ograniczyc się tylko do ziarna i szybko pracującego peletu o małej granulacji i to w symbolicznej ilości by nie zniszczyc łowiska,dostają porcyjkę co drugi dzień jak będą efekty nie omieszkam się pochwalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Byłem tam ostatnimi dniami: łądnie biorą płotki i wzdręgi ale raczej niewielkie, troche leszczyk i oczywiście sumik. Nic ładniejszego. Ale w porównaniu z tym, co się dzieje na innych pobliskich zbiornikach to i tak jest tam nieźle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
ja byłem wczoraj na rekonesansie około 15 i na tym zimnie na tym śniegu pół brzegu obstawione, a brania nie miał nikt od rana :mrgreen: podobno kilka sztuk w piątek złapali i w sobotę, ale w sobotę też cały dzień lało wiało a desperaci tam koczowali ....

widać spowolnienie gospodarcze daje się ludziskom we znaki :lol:

bidule nie mają co jeść , święta tuż tuż, trzeba załadować lodówy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że ryba jest dla wędkarzy, a nie dla kłusoli i wydry, ale wszystko musi być zrównoważone, z wędkarstwa trzeba czerpać przyjemność i przy okazji złapać rybę, zabrać ją i zjeść :wink: , ale jak na dworze leje jak z cebra, wieje jak halny, jest w dodatku zimno i ciemnio, stoisz i przebierasz nogami z zimna i czekasz aż ta głupia ryba z zarybienia podejdzie to już nie jest ani wędkarstwo ani przyjemność ... pozdrawiam wędkarzy ....

Miras nic nie piszesz ... pozwalasz na te ekscesy na "twoim" zbiorniku ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd wy macie takie informację że porębę otwarli w piątek i skubie, że otworzyli w niedzielę bo ja wiem że miała być otwarta w niedzielę, ale .... w sobotę dorybili zbiornik i znów zamknięty do piątku 2 listopada włącznie, więc jak coś piszecie to niech te informacje mają jakieś potwierdzenie !! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że ryba jest dla wędkarzy, a nie dla kłusoli i wydry, ale wszystko musi być zrównoważone, z wędkarstwa trzeba czerpać przyjemność i przy okazji złapać rybę, zabrać ją i zjeść :wink: , ale jak na dworze leje jak z cebra, wieje jak halny, jest w dodatku zimno i ciemnio, stoisz i przebierasz nogami z zimna i czekasz aż ta głupia ryba z zarybienia podejdzie to już nie jest ani wędkarstwo ani przyjemność ... pozdrawiam wędkarzy ....

Miras nic nie piszesz ... pozwalasz na te ekscesy na "twoim" zbiorniku ?? :mrgreen:

to miałem właśnie na myśli :mrgreen:

jak ktoś ma przyjemność z przebierania nogami ok nie mam nic przeciwko . każdy jest inny , jeden lubi większe drugi mniejsze extrema ale nastawianie się na rybe po zarybieniach bo uda się nachapać - tego nie kupuję.

ale skończmy ten temat bo to nie ten wątek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory pomyłka ryba w piątek brała na Łazach wiadomość od gościa z Zawiercia przed chwilą do niego dzwoniłem musiałem go żle zrozumieć potwierdzam Poręba zamknięta jeszcze raz przepraszam za niedokońca sprawdzone info połamania, a nie wiecie jak sytuacja na Ciągowicach z białą rybą jeszcze raz przepraszam za błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podjechałem ze spiningiem (już nie mogłem wysiedzieć w domu). Nad wodą dwóch moczykijów (bawili się chyba w szkołę przetrwania na tych stołeczkach, bo pogoda "nie sprzyjała") - nic nie złowili..

Wytrzymałem może z godzinkę; miałem kilka skubnięć okonia i wyciągłem szczupaczka 58 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.