Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wędka Cormoran Topfish Tele Aal


węgorz

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytuje o tą wędkę. Przymierzam się do kupna i proszę was koledzy czy możecie coś napisać na jej temat. Dzięki wielkie z góry. Pozdrawiam.

Oczywiście wędka do połowu węgorza z gruntu na żywca/trupka, rosówkę itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

dosc ciekawe patyki cupido(glownie TANIE) niby te IMX,8,9+++z maslem ozechowym i dzemem zupelnie jak te oznaczenia mikado, tyle ze ciezkie - ~300g albo nie pisze a zalezy mi na wadze.

przydalby sie wlasnie jakis teleskopek do kolekcji bo sie stare koncza, poprzednik - jaxon ternax 3m/30g opisany a nie lamie sie przy 60-80g :smile: i ogolnie ciezki zywiec.. pewnie z ekstremalnie miesnego kompozytu :shock:

z kompozytu sa kije carbomaxx, jaxon accord i np. miakdo trython, i ten cormoran topfish ale generalnie troszke za ciezkie.

warto troszke dolozyc i mamy wybor w najnizszych seriach weglowych np jaxon crystalis kolo 100-120zl, wiadomo wegiel lzejszy i sztywniejszy.

jest jescze daiwa apollo - hyba najlepsza propozycja w cenie 110-150zl srednio zaleznie od modelu i hyba na to sie zdecyduje.

aktualnie jest jeden outsider ktory sprzedaje duzo taniej po 5szt. modeli: 3.6m do 40g 245g, 3.3m do 90g 260g (ten sam tylko 3m wazy 210g hyba by mi najbardziej pasowal, jednak tez niema co wierzyc opisom z katalogu)- hyba ja kupie na grunt/zywca ze splawikiem, wolalbym jednak bardziej do 60g tyle ze cos katalogowo sa cięższe i dłuższe po złożeniu :!:

wogole seria mogla by byc troche krotsza po zlozeniu, no ale niema co wybrzydzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.