Skocz do zawartości
tokarex pontony

wybór spinningu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

W cenie i napewno w tym że mi ten kijek leży bardziej .... Jak masz możliwoś to idz do sklepu i pomacaj wszystkie jak nie masz takiej możliwości to zdecyduj sie na to co inni ci polecaja innej możliwości nie ma . Tymbardziej że dragon robi naprawde fajne wędki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BALZER Magna Magic SPIN 25 2,40m 3-25g
Ech ,aja bym wolał Balcerka ,choć Tomaszek powiedział by że to" drewno" :mrgreen: ,to jednak mialem go w łapkach i podobać mi się podobal.

a co sie podobalo jakies za i przeciw vs dragon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie i napewno w tym że mi ten kijek leży bardziej .... Jak masz możliwoś to idz do sklepu i pomacaj wszystkie jak nie masz takiej możliwości to zdecyduj sie na to co inni ci polecaja innej możliwości nie ma . Tymbardziej że dragon robi naprawde fajne wędki ...

czy miales w reku balcerka ??? cos o nim wiesz czym mozesz sie podzielic ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jade kupic spinning ma byc glownie do polowu z brzegu - szczupaki, okonie

Zastanawiam sie nad :

Dragon Mystery Impulse Spin; 2,70m; c.w. 5- 25g

i

Dragon Mystery Contact Jig 2.70 m 3-20 g

Mozecie powiedziec jakie sa istotne roznice i ktora dla poczatkujacego bedzie lepsza i dlaczego ?

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze odp na temat sie skonczyly

dzis bylem i ogladalem dragona mystery impulse spin 2,40 5-25g i powiem ze jest fajniutki a porownujac go do balcerka jest rownie dobrze wykonany ciut lzejszy i moim zdaniem ciut bardziej miekki a mi to bardziej odpowiada takze wybor padl na mystery

co do kolegi ktory pyta czy im puls czy jig to powiem ze jesli odpowiadaja mu wklejanki i takie mieciutkie wedziska to spoko dla mnie to juz ciut za miekko ale pewnie fajnie sie na nie ciaga okinki impuls jest troche bardziej uniwersalny

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma to byc moj pierwszy spinning, wiec albo

contact jig 3-20

albo impulse spin 5-25

z tego co czytalem bardziej uniwersalny jest impulse spin, ma on tez wiekszy ciezar wyrzutu

a spinning ten ma byc przeznaczony do "polowania" na szczupaki okonie i sandacze glownie na zbiorniku w Czechowicach, wiec ktory ?

bo juz powolutku jade do sklepu :)

aha i podobno ta nowsza seria jest w kolorze czarnym a ta starsza w zielonym , czy oprocz koloru sa jeszcze jakies roznice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma to byc moj pierwszy spinning, wiec albo

contact jig 3-20

albo

z tego co czytalem bardziej uniwersalny jest impulse spin, ma on tez wiekszy ciezar wyrzutu

a spinning ten ma byc przeznaczony do "polowania" na szczupaki okonie i sandacze glownie na zbiorniku w Czechowicach, wiec ktory ?

bo juz powolutku jade do sklepu :)

aha i podobno ta nowsza seria jest w kolorze czarnym a ta starsza w zielonym , czy oprocz koloru sa jeszcze jakies roznice ?

impulse spin 5-25 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
najlepiej jakby się znalazł jakiś model tani a dobry, bo to ojciec chce kupować, a raczej dużo pieniędzy nie będzie miał zamiaru wydawać na to...

Nie owijaj w bawełne :mrgreen: , podaj przypuszczalna cene, bo wiesz, roznie to bywa.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w koncu ma byc spinning, czy karpiowka czy co?
:mrgreen: Dwa w jednym :mrgreen:
na łoiwsku na którym łowię te największe karpie się właśnie na spinning łapie...
Nie owijaj w bawełne :mrgreen: , podaj przypuszczalna cene, bo wiesz, roznie to bywa.. :wink:
100zł... może trochę więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[na łoiwsku na którym łowię te największe karpie się właśnie na spinning łapie...

Karpie na spinning :?::?::?:

Ja mam kongera olimpie 20g 2.70, czula szczytowka, ale nie moge jej jeszcze polecic, bo dopiero ją mam od niedawna i nie walczylem nią z jakas wieksza ryba.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.