Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

wybór spinningu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Obdzwonilem caly slask i nigdzie nie maja Dragona Impulse Spinn 2,7 , mialem zamowiona w sklepie w Gliwicach, gdzie maja 700 spiningow ale tej akurat nie, okazalo sie ze w magazynach nie ma i nie bedzie, moze zaryzykowac zakup przez internet, macie jakis sprawdzony sklep internetowy ?

a moze polecicie cos lepszego, cena do 200 zl , 2,7m , cw 5-25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo szukałem podobnie jak ty z tym że dragona turbo spin 2,7 10-35 i Catane 2500. Obdzwoniłem Gliwice, Zabrze, Bytom Pyskowice i nigdzie nie mieli a przy okazji miałem okazję zobaczyć jak zróżnicowane ceny są w sklepach. Catane w jednym ze sklepów mieli już za 94 PLN natomiast w innym sprzedawca chciał 129,99.

Ale wracając do wędki w końcu trafił mi się służbowy wyjazd do Bielska i kupiłem Dragona Millenium w salonie Fishing-Mart.

Dowiedziałem się tam że podobno dragon wycofał się z produkcji Mystery Impulse i Mystery Turbo dlategi ich nie ma wsklepach. W tym salonie mieli mieć dostawę w czwartek może mają jakieś Impulse. Jeżeli nie a masz gdzieś jeszcze ofertę w internecie to radzę korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dostalem e-maila od sprzedawcy ze jednak nie ma i nie bedzie, a przez telefon zapewnial ze maja

no nic trudno, kupie cos innego, jade na rybnicka tam podobno maja 700 spinningow, to cos wybiore

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była podobna sytuacja z tym na allegro, najpierw kupiłem dragona mystery z kołowrotkiem, a 2 dni po wysłaniu pieniędzy otrzymałem telefon że nie wyślą bo podobno wędka jest uszkodzona.

Osobiście jestem na 99% pewny że trafił im się klient w salonie w którym mają wyższe ceny od tych na allegro i sprzedali mu ją od ręki. Wcześniej przed zatwierdzeniem aukcji dzwoniłem pytając o jakość wędki to zapewniali mnie że dragon ma system kontroli jakości na najwyższym poziomie i w ogole im się nie zdażają reklamacje na wędki. Czyli jednym słowem ściema. No ale w końcu kipiłem millenium i jestem na razie z zakupu zadowolony, choć jeszcze tej wędki nie wypróbowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość pater

Witam wszystkich chciłbym aby ktoś doradził mi którą wędkę wybrać liczę na inne propozycje jeżeli ktoś zna i w tym zakresie cenowym ja znalazłem takie wędki http://www.jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=6301&pro=258662 druga to http://www.sklep-wedkarski.com.pl/product_info.php?cPath=18_30_55&products_id=2808 łowię głownie na zalewie z brzegu czasem z łódki głownie szczupaki sandacze i okonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pater

zastanawiałem się na 270cm ale często łowię też z łódki chodzę po krzakach szukam miejsc niedostępnych mieszkam nad jeziorem solińskim,na początek wezmę kongera z czasem zainwestuję w lepsze wędzisko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pater

bboobb jak konger się spisuje jeśli można wiedzieć,czy śmiało szczupaka można wyciągnąć miałem na oku tego cw.10-40 ale myślę że cw 8-30 przy częstym łowieniu okoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

kupiłem tego kongera 2.7 cw 8-30 ogólnie wędka dobrze leży w dłoni trochę kołowrotek nie pasuje wędka leci na tzw pysk ale nie to mnie martwi bardziej to że jakaś długa mi się wydaje nie wiem jak z takim kijem przez krzaki sie przedrę,lub żucę z pod drzewa,może mam tylko takie wrażenie bo wcześniej łowiłem kijem 2m :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Konger 2,70 będzie akurat :wink: Z brzegu to jest minimum według mnie :!: łowiłem kijami krótszymi miedzy innymi 2,20 cm i beznadzieja :neutral: Krótkie żuty i źle sie holuje rybę z dalszej odległości. Troszkę wprawy i jakoś przez gałęzie dasz rade manewrować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kwestia wprawy,zobaczymy jak się bedzie spisywał,póki co to manewruje nim tylko w pokoju :razz: i to tak żeby żyrandola nie strącić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.