Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Co roku to samo, a ja nie mogę się nauczyć, że 1 maja należy siedzieć z d. w domu...

Ja z tego powodu dzisiaj robiłem poządki na ogródku.

Deuuu gratuluje pierwszego bolka sezonu.. godną postawą C&R zaplusowałeś u mnie :wink:

Wojciech - ciebie wychwaliłem już w innym temacie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

lawdzoj82, jeśli łowiłeś po tej stronie tamy co ma dostęp do morza (nigdy nie wiem czy to poniżej czy powyżej :P ) to może być i mała trotka - ale ja się na salmonidach kompletnie nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Wszystkim, a u mnie bardzo słabo, byłem na karaskach, niby ryba się pokazywała, a przez cztery godziny tylko dwa brania na czerwonego, jedno niezacięte.

Rezultat - karaś, 23 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaryzykowałem wyjazd na ryby :mrgreen:

Zabrałem syna i do pływadełka

fbe36e986ea82282m.jpg

Pomiotałem się troszkę na falach bo wiało jak jasna .........

Dobra mina :mrgreen: do złej gry

a59eb0351119ee2em.jpg

Zdobyczna :oops:

95e3547984f49aefm.jpg

I czas kończyć wędkowanie

e03f2b0ff17b08b2m.jpg

Wypad udany TYLKO ZDROWIE kiepskie , siedzę i cierpię jednak jeszcze nie wszystko zrosło po operacji :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr chorzów, a może byś z synem na zlot przyjechał hmm? :mrgreen:

Na razie MILCZE w tym temacie :mrgreen: u mnie słowo droższe PIENIĘDZY :twisted:

2 dni przed zlotem mamy jechać na urlop więc sprawa jest nadal otwarta :mrgreen:

Gdyby co to WJADE rodzinnie : żona , córka , syn i ja na doczepkę :mrgreen:

Nocleg tylko i wyłącznie pod namiotem :mrgreen:

Jesteśmy "zagorzałymi" carawaningowcami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr chorzów, a może byś z synem na zlot przyjechał hmm? :mrgreen:

Na razie MILCZE w tym temacie :mrgreen: u mnie słowo droższe PIENIĘDZY :twisted:

2 dni przed zlotem mamy jechać na urlop więc sprawa jest nadal otwarta :mrgreen:

Gdyby co to WJADE rodzinnie : żona , córka , syn i ja na doczepkę :mrgreen:

Nocleg tylko i wyłącznie pod namiotem :mrgreen:

Jesteśmy "zagorzałymi" carawaningowcami :mrgreen:

A ten urlop to po drodze? ;)

Dobrze, dobrze - zabieraj dzieciaki, bo moja młoda się strasznie nudzi na rybach, a tak poszaleją :D

Jesli wypali Wasz przyjazd, to widzę, że naprawdę niezłe miasteczko namiotowe się szykuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim, którzy połowili :grin:

Wreszcie i ja byłam na rybach :mrgreen:

Tym razem Nysa Kłodzka w okolicy Młynowa, piękne miejscówki, niestety wiało zimne wiatrzysko, które i tak nie odstraszyło "naszej wędkarskiej trójki". Oczywiście w tym zestawie byłam jedyną kobietą :wink:

Efekty prawie zerowe, klenie chciały współpracować, jednak jak się okazało ich chęci były za małe :evil:

Przy spokojnych miejscach pod samymi nogami krążyły ławice drobnicy, tyle sobie chociaż człowiek oko nacieszył. Memu ojczymowi trafił się potwór: klenio 28cm :mrgreen: Jak się później okazało spławik w tym dniu górował nad spinningami :???:

Kilka fotek z nad wody:

dce778d36251d330m.jpg

f52e99a2215dc871m.jpg

0bb6a06d3d3dbf6fm.jpg

686dfcb51eb568efm.jpg

Tu fajnie miejsce z wysepką, a przy jej jednej stronie konkretne przyspieszeniu nurtu i jakieś tam sobie spiętrzenie.

b3248afd8d024239m.jpg

Widok z drugiej strony na ową wysepkę:

b1881292906f2b0dm.jpg

A za wysepką Nysa w pewnym momencie zamienia się w takie cóś:

525f18e2b60fb81dm.jpg

2c1e0ee2310478cdm.jpg

Powtórka się szykuje, być może następnym razem będą konkretniejsze efekty :wink:

P.S. Wczorajsza relacja, ale już nie miałam siły na wklejanie zdjęć :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się później okazało spławik w tym dniu górował nad spinningami :???:

No to tak jak u mnie, efekty były na grunt tylko na czerwony hak z białymi robakami - patriotycznie - odpowiednio do święta :mrgreen:

Madi - fajna relacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza zasiadka na leszcza nieudana :) Nad wodą od 6 rano do 10, efekt to 4 okonie z czego 2 spore, 3 jazgary i 2 babki, w tym jedna chyba rekordowa bo miała z 30 cm ;p. Teraz krótki odpoczynek i popołudniu zaczynam sezon sledziowy oby udanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpoczęcie sezonu szczupakowego wypadło bardzo zabawnie.Pojechałem przed piątą za Wrocław nad Odre,po 2h bez brania przeniosłem się do centrum i tam złapałem ok. 9-tej 60cm sandacza a godzinkę później 80cm suma.Obie rybki skusiły się na 15cm płotki na spławiczku.Oczywiście wróciły w dobrej formie do wody.Szkoda że nie trafił się zębaty ale i tak było super (zwłaszcza z sumem bo holowałem go 7m teleskopem)Biała rybka dzisiaj tylko skubała i dał się złapać tylko jeden 30cm krąpik.

Jutro oczywiście c.d. poszukiwań zębatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z ojcem pojechaliśmy na otwarcie sezonu.

6:00 pojechaliśmy nad odrę. Rozłożyliśmy miejsce wszystko gotowe to zaczynamy :)

Łowiliśmy na drgającą szczytówke

Pierwsze 15 minut spokuj.

Pierwsze Branie - niestety puściła

po pół godziny ojciec miał wspaniałe branie. Ja szaleje z podbierakiem był pół metka od mojego podbieraku. zerwał haczyk... jeszcze próbowałem go złapać Był to leszcz na oko 2500 gram. Szkoda mi go najbardziej...

potem 2 leszcz ale o wieeele mniejszy - jest na obrazku

i do tego te krompie na dole + jeszcze z 5 takich krompików tylko że mniejszych.

Połów uważam za udany. Ładna pogoda, ryby brały, miła atmosfera no i tata dał mi pojeżdzić Samochodem : DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszcze w Odrze maja tarło , ludziska dajcie im sie wytrzeć na miły Bóg ,wczoraj udana "zasadzka" na kłusowników ,leszcz przy brzegu to ściągnął tych "ścirwojadów",powiem szczerze panowie z SSR maja nerwy na postronkach ja bym sie nie patyczkował tylko pod ścianę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,gratuluje pięknych rybek.Tych mniejszych troche szkoda:/

Ja od wczoraj poluje na szczupłe,niestety zero rezultatów!!!hehe ale sie nie poddam:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, ja łowiłem już praktycznie w wodzie morskiej, u mnie leszcz już zakończył tarło jakiś czas temu. Natomiast okoń ciagle w tarle, wszsytkie dzisiaj złowione wypchane ikrą. A oto jeden z moich połowów ;]

97e9fbd06c1e1e1am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omen93

Wczoraj ja 6 szczupłych(na fotce kilka z nich):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb0c2b6bd531690c.html

Największy:

d8618397a7ef81a8m.jpg

b8437a6d6826dd64m.jpg

Tata 3 szczupaki i 4 niestety spięte(w tym 3 spore...) jeden z nich:

40d933d5f9323824m.jpg

Do tego złowiliśmy 8 okoni garbusków 0,4-0,6kg.

Na jeziorze coś koło 15 łódek/pontonów( 4 kumpli na 2 pontonach) i tylko jedna ekipa coś połowiła...dziwne co nie?

Wszyscy nie biorą...nie biorą...pokazało się jak to nie brały.

Dziś już na innym zbiorniku tata 1 szczupak 63cm,2kg(samica całkowicie nie wytarta :shock: 2 spięte, ja 2 szczupaki 55 i 58cm

P.S przez te dwa dni nie złowiliśmy szczupaka mniejszego niż 55 cm(ten dzisiejszy). Wszystkie na kopyta...uzbrojone w odpowiednią główke z niespodzianką... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że będziemy musieli się zadowolić " ... :wink: "

Dzisiaj szukałem zębatego miedzy 11 a 14 ( ludzi mało i mozna porzucać nowym kijem :mrgreen: ) elekt to 4 garbusy w przedziale 20-30 cm. Ale ogólnie miło, bo teraz wybieram się na 3 dni za karpikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.