Skocz do zawartości
tokarex pontony

Spinning w mętnej wodzie


wudawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar wyruszyć jutro z rana na spinning na zalew, dużo padało więc będzie mętna woda

(lub całkiem mętna :smile: ) i może podniesiony stan. Mam zamiar łowić z brzegu sandacza ewentualnie pózniej szczupaka. Teraz mam pytanie do bardziej doświadczonych wędkarzy : Czy jest w ogóle sens wyruszać i próbować łowić sandacza w mętną lub bardzo mętną wodę , a na dodatek może być podniesiona. Czy może sobie odpuścić tą wyprawe gdyż kawałek musze dojechać .

Pozdrawiam i dziękuje z góry za odpowiedzi.

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość psulek

Sandaczom mętna woda nie przeszkadza, podobnie jak noc - mają jeszcze linię boczną. Pytanie tylko, czy w związku ze zmianą warunków wodnych nie przeniosły się gdzieś indziej. Na Wiśle mętna woda potrafi sprawić miłą niespodziankę - nie wiem jak jest na zalewie.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Sandaczom mętna woda nie przeszkadza, podobnie jak noc - mają jeszcze linię boczną. Pytanie tylko, czy w związku ze zmianą warunków wodnych nie przeniosły się gdzieś indziej. Na Wiśle mętna woda potrafi sprawić miłą niespodziankę - nie wiem jak jest na zalewie.

Pozdrawiam

Paweł

A sandacze na jaką przynętę?Na bugu wysoka woda.

Powracając do tematu .Oddal się powoli i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

wudawid, zdaje sie ze temat juz byl walkowany na tym forum. podsumowujac krotko: warto tylko trzeba pamietac o odpowiednim doborze przynet i pamietac o tym ze ryba bedzie w innych miejscach niz dotychczas. bywa ze te wieksze sztuki sa blizej brzegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.