Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?


b0bek

Rekomendowane odpowiedzi

Bierze coś w lipcu? U mnie dzisiaj było strasznie gorąco, mimo to wyskoczyłem na rybki. Łowiłem na pinki i płatki owsiane, metodą spławikową i gruntową. Z gruntu na płatki jedna płotka ok. 15cm. Na spławik było więcej brań, ale zawsze jak zacięłem, to rybka poszła w krzaki i koniec. Pod koniec udało mi się jedną wyciągnąć. To był MÓJ REKORD. Nie, żartuję :mrgreen: Miała też coś około 15cm. Później jakaś łódź podwodna przepłynęła ok. 1m przed moim spławikiem. Pewnie to był amur, który jest pod zakazem połowu na tym stawie.

Zdawajcie swoje relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 326
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak jak kolega Spider zauważył, to ty człowieku się zastanów i dokładnie czytaj tematy i ich podpisy. Co miesiąc jest następny temat, więc niech Cię bierze cholera, bo ja nic złego nie robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypad na zalew Rejów ze spinem niestety efektów brak :neutral:

Parę razy coś się pięknie chlapnęło, chyba był to sum, których na zalewie nie brakuje.

Jutro wybieram się z feederem może będzie trochę lepiej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bierze mnie cholera jak ktoś robi coś takiego jak Ty.

To mnie powaliło ;)

Dziś poszedłem na staw miejski ze spinem połapać okonki. Żyłka 0.18 i na dodatek na maxa zakręcony hamulec. Mocne branie i usłyszałem tylko jak żyłka pęka :roll: Wróciłem do domu bo 2 stalki nie miałem :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad zakończony. Wiele strat było, ale mimo przeciwności losu, i wielkich przgód udało się. Płotki, i leszczyki współpracowały dzisiaj, a nadewszytsko wszechobecna ukleja...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to co zwykle, wieczorny wypadzik, w granicach 22 branie na thrilla. Na brzegu melduje się boluś jak na moje oko w granicach 40cm. Mały ale i tak cieszy :smile:

Oczywiście c&r

090701220203.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś udałem się nad jezioro Niepruszewskie. Z gruntu ani brania,a na splawik zlowilem 32 ploteczki(wielkości małego palca),3 plocie i 3 okonie. Zabawa była nie mała,ale liczyłem na coś większego :] Nastepnym razem jade tam ze spinningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocur, niestety ale nie. Jakoś nie chciało mi się tam drałować już o tej godzinie :wink:

Jak uda mi się wstać to jutro rano sprawdzę "tamto" miejsce, mam nadzieję że pogoda również dopisze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było,opowiem póżniej,bo jadę na kilka dni do Śladkowa za Kielcami. Czy może ktoś tam był i mógłby powiedzieć mi parę słów jak tam jest? Jakie rybki i jaki najlepiej zabrać sprzęt? AGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj o 5 rano na niewielkim leśnym stawie 30 karasi , ale wszystkie malutkie . Wczoraj na Wołczenicy 2 okonki i jedna płotka . 3 dni temu na Dziwnej 4 jazgarze . Ale przynajmniej dowiedziałem się , że na Dziwnej są wydry i norki amerykańskie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano byłem na Płoni, niestety bez rewelacji. Kleniory (przynajmniej tak mi się zdaje) zbierały z wody aż miło, tylko braki w arsenale nie pozwoliły mi się z nimi zabawić. Jednak jak zwykle zostały rezerwowe okonki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg37

No to zaczynamy!

Zapłaciliście za suma? No to macie suma!

651f8d4586492201m.jpg

Sum złapany o 4.20. O 5.00 był w domu, gdzie powitała go zapłakana małżonka. O 11.00 pływał w Odrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleśnica-30k od Wrocławia-gazeta oleśnicka

Szczupak 105cm i sum 18kg! Brawo dla nich

Jeśli ktoś zna te rejony to napisze jeszcze z skąd

Szczupły-Bierutów

Sum-Ligota Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj przechadzka nad miejski staw. No spodziewany widok. Cała chmara zawziętych dziadków z teleskopami :grin: Ja porzucałem blachą,trochę błystką i paroma ripperami . No oczywiście 0 bo tu jak ktoś coś złowi to od razu w łeb i do torby. Przestawiłem się na spławik. Obok w jakiś podwodnych wodorostach coś strasznie się rusza. Podchodzę a tam linki się trą. Patrze na nich i patrze. Podglądałem ich z 15 minut i zerknąłem na spławik. A ten odjazd z 1,5m. Nim doszedłem do wędki ryba puściła przynętę. Zapewne lin wziął :wink: No jutro pójdę trochę lepiej przygotowany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.