Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach?


b0bek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam najfajniesza kobiete pod sloncem!! Wczoraj mi nagadala ze nie mam sie poddawac i mam isc na ryby...

:mrgreen:

- a kobieta była z Tobą czy została w domu??? :-)

Ja nocka z piątku na sobotę, zbiornik Łąka z nastawieniem na węgorza. Niestety bez brania. Za to z przygodami, auto ugrzęzło w błocie po zderzaki i znajomy mieszkaniec okolicznej wioski wyciągał mnie traktorem o 5 rano...

pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 326
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość jarek_g

pewnie ze byla ze mna, zdjecia robila... a taki tepy rodzaj humoru bardzo mnie nie smieszy.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo slabo z rybkami.

Czwartek i piątek spędziłem na Oławce we Wrocławiu.Na żywca zero brań a na rosowki tylko poskubywanie.W sobotę pojechałem do Prężyc na zalew.Od 5-tej do 12-tej zero brań.Probowałem na trupka,biale kukurydzę i rosowki.Co ciekawe woda na zalewie bardzo opadła :roll:

Nie mogę się już doczekać kiedy wreszcie woda na Odrze opadnie i wyklaruje się :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość feeder

wczoraj przegrana walka z sumem... ale chociaż dał się zobaczyć ;) wypluł wachadłówke Ular 11g... miał tak gdzieś z 7-8kg i z metr... ale ładny miał oliwkowy grzbiet :) niczym z Ebro :D i to by było na tyle ;P zaskoczyło mnie to branie bo nie spodziewałem się w tym miejscu suma a branie nastąpiło jak wachadłówka uderzyła w tafle wody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy 30min. wypadzik - rekonesans zobaczyć jaki poziom ma rzeczka, zakącząny 15 okonkami, ~20cm i jedną uklejką 10cm zahaczoną jedną kotwiczką za pyszczek i jedną za brzuszek :cool:

Troszeczkę podniosło człowieka na duchu, bo ostatnio jestem załamany wypadami na rybki, przeważnie kończą się zerowym wynikiem :neutral: i nieważne jaka technika czy DS, spławik czy spin, już zacząłem przypuszczać ze sie może potopiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypad po pracy na falochron w Świnoujściu. W ciągu godziny na boczniaka 30 okoni 20-25 cm, na koniec rozłożyłem gruntówki i miałem posiedzieć na węgorza niestety posiedziałem tylko 15minut bo do domu wygoniła mnie burza i wielka ulewa. Ale efekt niezły, na rosówe połakomiła się piękna morska płoć 40 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk1234, ta burza przywlokła się później do nas i też wygoniła mnie znad wody a wypad był na wariata, bez zanęty i żadnych przygotowań poza zakupem białych robali.

Na Regalicy dalej leszcza nie widać za to płoć i dyżurna banda krąpi nie zawodzi ;)

W sumie zabawa była niezła z odległościówką bo płocie ładnie brały chociaż nie takie jak ostatnio bo największe miały 32 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj od 15.00 do 20.30 nad Zbiornikiem Terebela II. Początkowo spiningowałem ale szybko się zniechęciłem i zmieniłem metode na spławik i gruntówkę. Brak ryb więc przeniosłem się na swoje stare dobre miejsce. I nareszcie pierwsze ryby :) na początek leszczyk ok. 25 cm. potem sumik ok. 40 cm :shock: gdzie jak gdzie ale tam się go nie spodziewałem. Następnie kilka leszczyków 15-25 cm. a po 20 zaczęły dziabać komary.

Łowiłem na białe robaki.

Oczywiście wszystkie rybki wróciły do wody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wyskoczyłem nad starorzecze Wisły, w miejscowości Jawiszowice. Od 16:30 do 20:30 na spławik bez brania. Ani na kukurydzę, ani na czerwonego robaka. Wygląda, że karaś i lin, jeszcze na tarle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Jeź Ińsko ok. 15 okonków na paprocha. Ryby słabo współpracowały - zmiana pogody.

W weekend szykuję się zasiadka 3-dniowa na grubego stwora.

Kukurydza i łubin jutro zaczną się moczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyłączam się do prośby kolegi wyżej , chciałbym się dowiedzieć czy da się już łapać na Wiśle w woj. Świętokrzyskim okolice Sandomierza, Połaniec itp.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojechalem na prywatny stawik na godzinke się pobawić i złapałem 16 płoteczek. Do tego na moja uklejowa tyczke karpia 1,3kg. Zdziwiłem się ,że wytrzymała zarówno żyłka jak i tyczka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka godzin na dzikim pobliskim stawie, kilkanaście płoci, kilka wzdręg i okonków. aha jeszcze płotke mi chwycił szczupaczek 40+, plotka spora to trzymał ją tylko za łeb i tak z minute go trzymalem i oglądałem przy powierzchni ale spadł :razz:

nie najgorzej jak na ten paskudny wiatr i przelotne opady.

eb0c1ee5cec72360m.jpg 6eabc16e9cbba8ebm.jpg 78040c7688d9b05fm.jpg 7213326d0a2c127bm.jpg ea40439fb5551b53m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybrałem się z moim lekkim spinningiem nad Inę na odcinek pomiędzy Stargardem a Goleniowem głównie z nastawieniem na Jazia/Klenia.

Już po niecałych 30 minutach penetrowania koryta rzeki wyskoczył pierwszy koleżka. Zaatakował praktycznie z zarośli przy samym brzegu. Przynęta to powoli prowadzona obrotóweczka w rozmiarze "1" w kolorze czarnym z zielonymi seledynowymi cętkami.

f29bdbfafe7c4cb2m.jpg

Jaź mierzył ok. 38 cm, przy wadze 0,9 kg.

Po szybkiej sesji zdjęciowej zdobycz wróciła do wody.

7a651b05e7b967e8m.jpg

Pomimo obiecującego początku później efekty były słabsze - jedynie kilka okonków w granicach 15 cm. Wypad zaliczam do udanych - w końcu po kilku wypadach nad Inę, pierwsza ładna zdobycz.

P.S. Ponieważ jest to mój pierwszy post na forum, to korzystając z okazji chciałem przywitać się z całą załogą i pozostałymi czytelnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg37

Witaj, tomassus!

Gratulacje za piękną rybkę :grin:

killah,

na którym komercyjnym złapałeś tego amureczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.