Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kanal ciepły, okolice elektrowni


Wolek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

kaczyyy, no bez jaj..... Ja to po prostu szczęścia nie mam..... same bassy.

Dałbyś namiar na google maps gdzie ten sum uderzył? 700 metrów to sporo, to jest chyba aż za hodowlami karpia? A i czy ty to widziałeś latem czy teraz ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa wedkarzy okolice kwadratu to jak mówiłem na 20 wedkarzy jeden jaź za hodowlami karpia pare leszczyków ale drobnica potem znalazłem jedno dobre miejsce i złowiłem 35 cm szczupaczka oczywiscie poszedł do wody a dziadek obok to patrzył na mnie jak był bym z innej planety obok 2 wedkarzy miało niezłe liny ,około 1,5 kg 4 takie liniska i jede n mial na kiju karpia powyzej 5 kg ale wszedł w zaczep i złowili 2-3 takie po 1,5 kg i pare podleszczaków ja sam zaliczyłem porazke i za pozne znalezienie miejsca ogolnie ryba jest ale sąłbo bierze za to duzo rybaków masa wedkarzy z łódek no nstp przeszkadzaja płosza rybe sum juz teraz nie ma szans zebys wyciągnoł ale rzucił sie jakies 50 -100 metrów prze hodowlą ogolnie to połowili tylko ci co znalezli sposób i mieli farta jak chce ktos konkretne namiary na miejsce tych karpi to pisac na gg 2817350 jezeli ktos planuje wypad na ciepły to odradzam bo zeby połowic trzeba naprawde kombinować :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce cie załamywac ale prawpodobnie niz nie złowisz jezeli bedziesz łowił na ciepłym do hodowli karpia bedziesz najwyzej ciagał sama malutka drobnice 15-25 cm rybki napsiz do mnie na gg a napisze dokłądnei jak dojechac tam jak ja byłem tu na forum nie bede pisał bo wiem ze to forum opróćz wielu dobrych wedkarzy czyta wielu miesiarzy szarpakowców i :cry: taka jest smutna prawda :sad::evil: nei chce potem patrzec jak dobre miejscówki sa oblegane przez sterty dziadków miesiarzy co wsyzstko do wora wrzucaja a jak stanąłem obok nich usłyszałem od nich ze nie trzeba kupowac pozwolenia bo ostatni raz sprawdzali ich w tamtym roku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczyyy, nie chcę być złośliwy ale używaj znaków interpunkcyjnych. To co Ty piszesz to jeden wielki słowotok z którego ciężko coś sensownego wyłuskać. Dodatkowo Twoje wypowiedzi czyta się z wielkim trudem, że o skupieniu nie wspomnę :wink: a czasami muszę się sporo zastanawiać co jest czym i jak oddzielić poszczególne zdania, żeby cokolwiek zrozumieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej luk 1234 napisałem oprócz wielu dobrych wedkarzy, bo wiem na pewno ze wiekszosc z was, wypuszcza z złowione ryby, i sa swietnymi wedkarzami.Chodziło mi oto ze to forum czyta wielu wedkarzy (którzy nie udziela sie tu, a tylko dowiaduja sie czy jest ryba czy nie ) jezeli ktos poczuł sie urazony to przepraszam, ale ja nie miałem zamiaru obrazac was tylko powiedziałem to bo sam znałem paru wedkarzy ( młodych ) którzy dowiedzieli sie ze bierze leszcz nad zabnica w lecie, i przez 2 miesiace codziennie tam byli łowiiąc po kilkanascie leszczy plus mase innych ryb dziennie, i chyba nie musze wam mówic co sie z nimi stało, po za tym moje błędy w interpunkcji, wynikają z mega zmeczenia i z bezsennosci. Zobaczccie co sie stało z cegielinka jak ryba zaczyna brac to całe nabrzeze było pełne wedkarzy plus kosiarzy(jak jest teraz - niewiem) i kazdy z nich cos targał wszyscy zwalali wine na kłusowników ale spora czesc wedkarzy nie jest d nich lepsza 20 cm szczupaczki, bolenie cm, sandacze masa sumków po 20 -50cm zabierane do domu w takich ilosciach ze az głowa boli. Wszyscy mający konta na tym forum to na pewno dobrzy wedkarze ,zabierajcy tylko tyle ile potrzebuja i te ryby zgodne z regulaminem i etyką wedkarska, ale jak mówiłem miałem na mysli nie was tylko ludzi czytajacych to forum. Czesto czytałem to forum i podziwiałem efekty wypraw ale prawie zawsze kiedy ryby były duze i były wypuszczane do wody nie było nazwy zbiornika a, uwierzcie mi na kanale ciepłym jest już tyle wedkarzy ze ledwo jak znalesc miejsce, a i tak nikt z nich niz nie łowi :roll: i tu jeszcze raz Przepraszam jezeli kogos obraziłem nie chcący :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczyyy, nie chcę być złośliwy ale używaj znaków interpunkcyjnych.
ryby, i sa
lecie, i przez 2
dziennie, i chyba
zbiornika a, uwierzcie

:mrgreen: no to teraz kolega zaszalal z przecinkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagam nie kazcie mi mysleć :neutral: , od 2 dni nie moge spac :sad: i ledwo co siedze na kompie :) ja tu opisałem cała swoja wyprawe na ryby zeby nad wodą nikt sie nie rozczarował "dlaczego nic nie bierze" po za tym jak ja jade na rybki to też lubie upewnic sie gdzie bierze i czy warto wogóle jechac na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na ciepłym kanale kontrole są bardzo często więc kwestia kontroli raz na rok raczej nie wchodzi w grę no chyba, że panowie którzy dyskutowali są nad wodą również raz na rok. Co do twoich wypowiedzi na temat miejsca połowu : nie napisze publicznie na forum tylko na gg to są one trochę śmieszne ponieważ na gg każdy może do Ciebie napisać i wyciągnąć te informacje. Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie - chyba, że znasz tą osobę. Twoje posty naprawdę bardzo ciężko się czyta. Bez urazy ale proponuję częściej stawiać . oraz używać "offica" w celu sprawdzenia błędów ortograficznych.

Jak pisałem wcześniej ciepły kanał ma swoje ciche dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na kanale i troszke bylo jeden koło 3 kg lin(ogromny) sie urwał przy samym brzegu, urwal przypon i poszedł :cry: złowilem jeszcze 5 leszczy kazdy koło 80 deko - 1 kg lina owiele mniejszego niz tamten ale taki 40 cm i dobrze ponad kilo, masa spiniglistów i masa drobnicy ktora na grunt prawie wogole nie brała, i prawpodobnie miałem na kiju karpisko dobrze ponad 5 kg, ale nie jestem pewien bo wedka jak wziął to prawie sie nie złamała, i jak go próbowałem oderwac od na od razu przymurował i w kamienie wpadł :cry: Widziałem tez 8 sandaczy 30 -40 cm na malutkei gumy je łowili . Z łódek gosciu wywalił 5 sztuk sandaczy/szczupka w tym jednego powyzej 3-4 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ciągle przed oczam i mam tego lina :cry: minimum 55 cm i jakie grubasy tam pływaja :evil: wszyscy mówia ze zapózno na karpia a widziałem pare holi co sądzicie o zapolowaniu na niego na groch jedna wedka groch zaneta leszczwa dragona kupie i na druga wedke okolo 30 białych robaków na tyle miałem tego lina i rzucic wedeczki i zając sie czytaniem komiksów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na haczyk duzy leszczowy nr 4 zakładałe mase białych rbaków dosłownie mase minimum z 30 a miarki nei mam w oczach tylko mniejwiecej jak tylko znajde kabelek do telefonu to przesle zdjecia lina koło 1 kg i 3 leszcze po 80 deko i mase mniejszych i ta 3 to tak załowałem ze nie wyborazacie sobie tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówie minimum 55 bo zlowiłem takiego 2,5 kg tylko chudego i miał 54 cm a tam tyen to byłolbrzym wedka cała wycigeta hamulec chodził i kiedy go do brzegu dociągnąłem i podciagnołem zakrecił głowa i byłem pewien ze przypon wytrzyma kiedy bede czekałna podbierak i tylko przekreciłgłowe i koniec tyle go widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładałe mase białych rbaków dosłownie mase minimum z 30

tez tak robie , tylko ze ja zakladam robakow od haczyka pod sam splawik a pozniej susze i sprzedaje jako koraliki :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładałe mase białych rbaków dosłownie mase minimum z 30

tez tak robie , tylko ze ja zakladam robakow od haczyka pod sam splawik a pozniej susze i sprzedaje jako koraliki :shock:

niemoge haha ;)

widze ze ladne ryby tam biora ,chyba wsiade w pociag i sie wybiore ;P jak szczupak taki 30 kg to jest za czym ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.