Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kanal ciepły, okolice elektrowni


Wolek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
To po co się wychyla z wiadomościami których dokładniej nie sprecyzuje w odpowiedzi..A poza tematem to nikt ciebie Kozii o nic nie pytał więc się nie wychylaj...

W twoim rozumowaniu powinien napisać takie informacje jak: dzień, godzina, miejsce, przynęta, może jeszcze jakiego sprzętu używał? Nie tędy droga kolego - aby coś osiągnąć trzeba się przyłożyć a nie iść po najmniejszej linii oporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba jednak wiem co to ta Method, staje sie może takim dogadywaniem dlatego że połowa twoich postow są typu " jak tam, był ktoś połapał na co gdzie ..." nie wiem spodziewasz sie że ci podam wszystkie szczegóły. to jest twój rewir, powinienes tam znac kazdy dołek i górke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że niestety ja może niemam tak czasu na zwiedzanie jak ty-weź to też pod uwagę...To co wiem to przekazuje gdy ktoś pyta a nóż widelec się może komuś przyda...A poza tematem mam na sprzedaż 2kije karpiowe anacondy i starbaits i 2 kolowrotki anaconda magic runner III 6500GT i shimano baitrunner DL 10000na sprzedaz wszystko NOWE!!!!Ceny tez ok:)A bynajmniej taniej nie znajdziecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam wczoraj na kanale ciepłym :) Efekt kilka leszczy, 2 okonie w tym jeden przez przypadek - kradł robaki i miał pecha bo jakoś nie fartownie się zaczepił ;) A drugi to jakiś desperat bo wziął na kukurydzę :shock: ale młodziutki był i dało się go odczepić bez szkód dla niego to wrócił do wody :grin: Generalnie od 11 do 17:30 siedzieliśmy i efekt jak na opowieści wędkarzy z tamtejszych rejonów mizerny, ale my i tak miło spędziliśmy czas i biorąc pod uwagę efekty wędkarzy z łodzi to chyba mieliśmy lepsze wyniki :) Łowiliśmy na kukurydze, robaki czerwone, trochę rzucaliśmy na blachę, obrotówkę ale tu bez jakichkolwiek efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych właśnie wróciłem z ciepłego kanału z Gryfina z nocki ludzi jak zawsze dużo nie wiem jak u nich ale u nas (bylo nas trzech) na 6 federów to tak naprawde tylko ja polapałem klika leszczyków (5-6) tak do 80deko największy i pare krąpików kolesie poszli spac o 23,ja przyfilowałem do 03,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.