Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kanal ciepły, okolice elektrowni


Wolek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

witam

3 tydzień z rzędu od 7.30 i znowu zero,gdyby nie towarzysz paweł i daniello z kolegą to zawinąłbym sie kolo 10 ej,a tak siedziałem do 14.15,co dobre to to ze woda sie podniosła.niestety im blizej konca naszej eskapady to wiatr był coraz mocniejszy....byly ekipy z lubuskiego na rejestracjach gorzowskich i zielonogorskich i tez zero....widziałem tez kilkuosobową grupkę koło rur,zostawali na noc-ciekawe jak im pojdzie...

ale pogadalismy na miescowce przy plycie za to i juz ustawilismy sie na wspolne wypady... bylo tez wyciaganie zakopanej vectry na zakrecie, gdy by nie golf, to chlopaki ze szczecina dlugo by w domu nie byli...a ja i tak wierzę w tę wodę

pozdro dla was chlopaki

blagier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygrał gość który zamiast wypychać z nami vectre to pchał golfa:-)he he:-)A co do miejscówki to myślę że warto by spróbować przy Hodowli tam powinna cały czas stać:)Chłopaki sypią jedzonka rybką to zawsze nurt przeniesie kawałek dalej i rybka tam się trzyma:)Myślę że trzeba tam spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniello2010, kiedyś tak było, ale od jakiegoś czasu właściciel zamontował karmniki na drucik. Ryba podpływa puka w drucik i wyskakuje jej kulka granulatu.

Nowe ryby uczą się tego od starych w dwa dni :) a straty w karmie są prawie żadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniello2010, kiedyś tak było, ale od jakiegoś czasu właściciel zamontował karmniki na drucik. Ryba podpływa puka w drucik i wyskakuje jej kulka granulatu.
A to tego kolego nie wiedziałem..No wczoraj strasznie wiało na ciepłym i niestety nic nie udało się nam złowić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.dzis rozmawiałem z pawłem jak brałem ten parasolo-namiocik kongera. Jego szwagier w niedziele był na ciepłym i nałapał krapi i leszczyków-niezle co?

mówiłem ze predzej czy pozniej woda "peknie"

ja w sobot lub niedziele cisne znowu...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś od 15 do 17 na ciepłym zobaczyć tam gdzie byliśmy w weekend łowiłem na kuku miałem kilka brań(nic szczególnego)za to ładnie coś się chlapało na środku kanału:)Nie wiem co to było...Za to ktoś tam coś połowił bo widziałem świeże łuski a beczkę chyba ktoś zajeb..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.