Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kanal ciepły, okolice elektrowni


Wolek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam. Byłem w czwartek 10.05 od 13.00 do 18.00. wyniki 4 krąpiki, 2 leszczyki i 2 jazie. Rybki byly tak malutkie ze wszystko zostalo wypuszczone a ze brania były sporadyczne to pomyślałem ze na Dębcach jeszcze zdąże coś połapać. No to zryw na dębce

Byłem jeszcze wczoraj(kanał). Nie ma co pisac - nedza. od 8.30 rano do 12.30 jedno baranie. Tak branie. Bylem z kolesiem on tak samo. To paranoja. Łapalismy na koszyki. Mielismy biale, czerwone(rasówki i średnie3), kuku. Wszystko mieszaliśmy juz puźniej i zero rezultatów wiec sie zabraliśmy i pojechaliśmy znowu na Dębce.

Pozdrawiam wytrwałch na kanale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem w czwartek 10.05 od 13.00 do 18.00. wyniki 4 krąpiki, 2 leszczyki i 2 jazie. Rybki byly tak malutkie ze wszystko zostalo wypuszczone a ze brania były sporadyczne to pomyślałem ze na Dębcach jeszcze zdąże coś połapać. No to zryw na dębce

Byłem jeszcze wczoraj(kanał). Nie ma co pisac - nedza. od 8.30 rano do 12.30 jedno baranie. Tak branie. Bylem z kolesiem on tak samo. To paranoja. Łapalismy na koszyki. Mielismy biale, czerwone(rasówki i średnie3), kuku. Wszystko mieszaliśmy juz puźniej i zero rezultatów wiec sie zabraliśmy i pojechaliśmy znowu na Dębce.

Pozdrawiam wytrwałch na kanale

A jakie wyniki na Dębcach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam! Chciałbym się wybrać w niedzielę na ciepły kanał na spławik lub feedera. Czy warto? Trzy tygodnie temu byłem na Cegielince i była lipa, a dwa tygodnie temu na Parnicy i to samo.Na ciepły zawsze coś skubało. Ciekawe jak teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Na cieplym lipa z tego co wiem....w tamten weekend bylem na nocce na zachodniej odrze i do 4rano cienko ale jak wybila czwarta woda ozyla...niewidzialem jeszcze tylu ryb na raz splawiajacych sie odra zyla przez 45min i zlowilem 13 leszczy z czego najwiekszy 1,6kg a reszta troszke ponad kg....po 45min takich pieknych bran podeszla drobnica i do domku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak jak kris napisał,warto.Brania na fileta 2 mieliśmy i dużo na federka kuku,biały,głównie leszcz,płotka i bass.Wczoraj byliśmy od 12 do 16ej.Widziałem 3 spinningistów czyli jest coś na rzeczy.Ja sam machałem spinem koło godzinki i trafiłem jednego okonka,ale ja z brzegu a oni pływali.Na kwadracie łapał dziadek,mówił mi że wczoraj niezłe karasie ciągnął.Byliśmy koło rur niedaleko kwadratu...

Góral pochwal się jak było i połamania kija ale nie na nodze czy zaczepie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pomału zaczyna się dziać, najpierw pojechaliśmy na Żabnicę ale goście, którzy się zbierali od 5.00 do 13.00 mieli tylko jedną płotkę a do tego strasznie wiało.

A na kanale cisza, złapaliśmy kilka leszczy 0,5-1.0kg trochę płoteki i klenia i dwa karasie. Może wyniki jeszcze nie powalają ale cieszy, że bierze coś więcej niż 10cm krąpie. Myślę, że wyniki mogły być lepsze ale ciśnienie leciało strasznie w dół.

Około 1.30 kontrola kart wędkarskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie najlpiej ustawic sie za leszczykiem na feedera nie jestem czestym gosciem na dolnej odrze dlatego pytam wjezdzam bodajze pod druga rura przejezdzam przez las i mam mozliwosc jazdy w prawo lub lewo gdzie jechac gdyby moglby ,mi ktos cos podpowiedziec bylbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.