Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kanal ciepły, okolice elektrowni


Wolek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

bardzo czytelnie dzieki Daniello powiedz mi tylko czy jak lapie na luku kwadratu jezeli dobrze zrozumialem to zarzucam zestaw jakby na styku kanalu z kwadratem, ale jeszcze w kwadracie. Pytam dlatego poniewaz chce uzyc pellet a na styku woda powinna jeszcze stac wiec pellet powinien byc w miejscu necenia i rzucac z tego co pokazales jakies20- 30 m? .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

fajne miejsce jest kolego okolo 300 m od rur jak stoisz przodem do wody to z prawej strony miejsce jest charakterystyczne kamienie na ziemii jest cos ala zajazd na samochod widzialem jak lapali tam na bolonke.Sam łowilem w tym miesjcu leszcze na grunt . Gdybys potrzebowal jeszcze jakis informacji pisz pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanal cieply jest za miejscowoscia Pniewo ogolnie rzecz biorac dojezdzasz prawie do samej elektrowni doslownie 200 m przed brama skrecasz w prawo jedziesz wzdluz dzialek i dojezdzasz do samego kanalu .Druga mozliwoscia dojazdu jest skrecenie w prawo w Pniewie skrecasz pod rurami. Ogolnie nie wiem skad bedziesz jechal na lowisko, ale kieruj sie na Gryfino , Pniewo to wioska kawalek za Gryfinem. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedzielę kanał ciepły,miejsca różne-kwadrat,rury,hodowla,czas od 6 do 11,wynik 27 okoni ,jeden 24 cm,3 szt 19-20 cm,reszta od 10do 17cm.Trafił się jeden bass 10-12cm.

Pozdrowienia dla Ziuta,fajnie się z Tobą łowiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Witam. Jestem tu nowy więc na początek chciał bym się przywitać. Witam :) Ten kanał o którym mowa w temacie to już chyba legenda. Każdy kiedyś o nim słyszał. Postanowiłem się tam wybrać w ten weekend. Problem polega na tym że nigdy wcześniej tam nie łowiłem. Słyszałem wiele opinii na temat tego miejsca. Większość ludzi mówi ,że nie warto tam jechać bo to już nie to i inne tego typu opinie. Byłem tam wczoraj wieczorem na mały rekonesans i miejsce wygląda bardzo Ciekawie. Pozytywnym zaskoczeniem są kosze na śmieci. Byłem w miejscu gdzie jest tak przyczepa campingowa i jechałem wzdłuż brzegu w prawa stronę. Chciał bym tam połowić trochę na feeder. I tu pojawiają się moje pytania. Jaka gramatura koszyczków jaki rozmiar haczyków i długość przyponów. Do tego jaka najlepsza przynęta na lina i leszcza. No i oczywiście zanęta. Z góry dziękuje za odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

jeżdżiłem na dolną odre 20pare lat temu najlepszą przynętą na karpia była pasza odkupiona za 2 piwka od pracowników hodowli oczywiście jeszcze państwowych .Sandacz jesienią też niezle brał,a teraz to już dawno nie słyszałem żeby ktoś coś tam łowił oprócz drobnicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.