Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dragon mystery carp 3,6m 3,25 lbs, 2 składy


raziel74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak w temacie, na fishing-mart odnalazłem wędkę dragon mystery pro carp 3,6m 3,25 lbs za 120PLN ( Z przesylka 140). Mam pytanie, czy oplaca sie kupic tą wędkę za tą cenę?? Wytrzyma większe sztuki karpiowatych i amurzastych:P?? Może ją ktoś ma i może polecić??

Co sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ja mam takie dwie tylko 3.9m i 2.75lb trzy składowe i takie sztuki do 15kg spokojnie da się wyholować a nawet jak trzeba to da się zawrócić rybkę .

Te o których piszesz są krótsze i sztywniejsze wiec nie będziesz miał problemu z zapanowaniem nawet nad 20kg sztukami.

Wędki są solidnie wykonane jak na ta cenę nie maja konkurencji śmiało polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, a co myslisz o wedkach 3-skladowych?? Bo miałem brać tego dragona, ale ciezko bedzie mi go przewozic samochodem... 2-metrowa wedka troche duza... Polecacie jakies 3-skladowe karpiowki do +/-120PLN, najlepiej o wymiarze 360-390 i oczywiscie 3Lbs??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje są trzy składowe i tez pewnie kosztowały podobnie już nie pamiętam.

Wędki dwu składowe maja teoretycznie lepsza akcje ale są gorsze w transporcie.

Poszukaj wśród tych modeli to na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Ja na przyszły sezon planuje zakupić dwuczęściowe o cw 3.5 do 3.75lb i długości 3.9m chodzi mi o dalekie rzuty bez konieczności wywożenia zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.