Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?


Kubiak

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Wczoraj chwila łowienia na Kanale Piastowskim. Dojechaliśmy z dziadkiem o 10 na miejsce, niestety przed 14 trzeba się było zbierać z powodu ulewy :)

Łowiąc na feedera i spławik wyciągałem wyłącznie krąpie i krąpiki w ilości szt 10 oraz kilka jazgarzy, za to dziadek wyjął 10 naprawdę ładnych okoni, z czego 5 powyżej 30 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie nocki nad Bzurą ,dwa wiadra zanęty,czerwone wszelakiego kalibru,obowiązkowo białe,kuku,kiełbiki na żywca a wyniki dwie płotki i jeden okoń.

Piękna ta Bzura.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ddfd2798c263993.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e135f2fff21f5648.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6cd9be0720504a13.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ddfd2798c263993.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edmund, jechałeś od strony skierniewic? Jeśli tak to trzeba było przejechać most drewniany i skręcić w lewo.Tam już obojetnie gdzie znów nad bzurke i przy takiej zasiadce lechy gwarantowane :lol: Ale w końcu liczy sie też czas nad wodą.

Mój wczorajszy wypad nad mniejszy rydwan to okonie w przedziale 20-30 cm. i jeden spiety sandałek na kogucika :sad: Zawsze mnie przechytrzą!!!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatniej nocce z wczoraj na dzis omal co nie straciłem bata (jako drugiej wędki) zostawiłem ja z boku a potem jej nie było popłynęła w szuwary dzis rano znalazłem :mrgreen:

A co do rybek to ostatnio biora same plocie żaden karpik albo lin sie nie skusi masakra :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edmund, jechałeś od strony skierniewic? Jeśli tak to trzeba było przejechać most drewniany i skręcić w lewo.Tam już obojetnie gdzie znów nad bzurke i przy takiej zasiadce lechy gwarantowane :lol: Ale w końcu liczy sie też czas nad wodą.

Mój wczorajszy wypad nad mniejszy rydwan to okonie w przedziale 20-30 cm. i jeden spiety sandałek na kogucika :sad: Zawsze mnie przechytrzą!!!!! :twisted:

Zajechałem do miejscowości Sobota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zawody na Zalewie Osieczek.W sumie w trakcie zawodów miałem 3 ryby szczupaka rowne 45cm i 2 okonie jeden 19 drugi niewymiarowy.Ten wynik mi dal niecałe 0,9kg i dało mi to pierwsze miejsce w mojej kategorii w ogolnej z seniorami mial bym 2 bo tylko jeden pan miał szczupaka ponad 1kg.Nie było innej ryby procz okonkow i tych dwoch szczupaczków.Po zawodach zdecydowałem jeszcze połowic i było zdecydowanie lepiej bo wzieły 2 szczupaki 49 i 53cm i kilka okonków pod wieczor zarzucilem 2 feederki trafił sie jeden leszczyk 36cm.POZRAWIAM

ps.fotki wrzuce za jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę na Obrze spinning czego efektem był: bolek 40+ na srebrną obrotówkę,około wymiarowy szczupak i jaz na pękaty wobler z grzechotką

14bba7d125d734b8m.jpg410f4c73682553c0m.jpg

Dziś z kolei na ten pękaty wobler storma :razz: dwa szczupaki-jeden około wymiaru i jeden spasiony-62cm i kilka okonków na obrotówkę.Ogólnie oba wypady na plus

62c4a098cc7cc394m.jpgc2490d86ed2fd7aem.jpgdb42633a8c6363ccm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur,

No masz fotkę, było o tym gdzieś w necie i jakimś filmiku.

Ciało płoci, płetwy jasne i pyszczek jak u krąpią. Ciekawa rybka. :smile:

Powiem ci szczerze ze moze masz racje, ale dla mnie to ten "wynalazek" ktory jest na twojej fotce to książkowa mała płotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla mnie to ten "wynalazek" ktory jest na twojej fotce to książkowa mała płotka.

Mylisz się bo to jest boleniowzdręga albo jej hybryda z jesiotrem środkowoafgańskim :mrgreen:

A żeby nie było offa to dzisiaj około 60-80 hybryd leszcza z płocią czyli popularnych w Odrze krąpi :mrgreen:

Zero kontaktu z leszczem i płocią :shock: co prawda zaspałem dzisiaj ale wypytanie koledzy po kiju potwierdzili żę leszcza i płoci od świtu nikt nie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.