Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Wulpinskie


antrax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wybieram sie nad to jezioro za tydzien ..

Bylem juz tam na boze cialo i z w ciagu 2 dni 4 szczupaki z czego najwiekszy mial 55 cm ...

Tym razem chcialbym sie zasadzic na jakiegos wiekszego i tu nasuwa sie pytanie :

Lowil ktos z was na tym jeziorze??

Sa tam jakies ciekawe miejsca??

Bo wszystkie zlowione przezemnie szczupaki byly zlapane z pomostu osrodkowego ...

z gory dziekuje za odp.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
przynęty na klenia   Dragon

W sumie to moje pytanie jest takie samo jak kolegi z postu powyżej. Wybieram się na wakacje w sierpniu nad jezioro Wulpińskie do miejscowości Majdy. Czy ktoś z kolegów mógłby mi przybliżyć charakterystykę tego jeziora. Czego można się spodziewać, jak jest z rybą itd...

Za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
Jak w tym roku wygląda sytuacja na Wulpińskim w okolicach wyspy? Wybieram się tam w lipcu i dobrze by było wiedzieć.
też się tam wybieram na ten week okolice Kręska.Coś ktoś wie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Byłem w tym roku nad Wulpińskim na początku lipca. Ogólnie warunki trudne bo pogoda nie taka i fala dawała się we znaki przy łapaniu z łódki. Ryba brała niechętnie, ale mimo to narzekać nie mogę. Woda w tym roku wyjątkowo czysta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Witam.

Witam.

Odkopię temat, by nie zakładać nowego.
Zainteresowany tym jeziorem (w poprzednim roku miałem PZW i się lekko rozczarowałem) wykupiłem pozwolenie i objechałem jezioro szukając jakiejś miejscówki na wędkowanie z brzegu i wygląda to trochę słabo. Wszędzie tereny prywatne i ogrodzenia aż do samego jeziora.
A więc moje pytanie brzmi, gdzie nad tym jeziorem najlepiej zasadzić się z brzegu? Najlepiej by był jakiś dojazd, albo miejsce gdzie można bezpiecznie zostawić samochód. Nie wiecie jak wygląda wędkowanie z terenu hotelu Marina Club?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, niedawno wykupiłem sobie pozwolenie na wody pzw Olsztyn, miałem dłuższą przerwę w wędkowaniu i poszukuję partnera na wspólne wypady na ryby żeby trochę odświeżyć swoje umiejętności w tym temacie, jeżeli ktoś jest zainteresowany to bardzo proszę o kontakt. Łukasz snookerr@wp.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.