Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Tandem Baits Enforcer Travel


Rafał Kowalski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Stałem się posiadaczem (prezent od ukochanej :razz: ) nowego kija Tandem Baitsa model Enforcer Travel 12 ft/2,75 lbs. Wędka prezentuje się nieźle: blank z włókna węglowego o małej średnicy w fajnym kolorze, uchwyt kołowrotka przystosowany do mocowania kręciołków o wielkich rozmiarach. poszczególne części łączone poprzez spigot. Tyle co do oględzin - interesują mnie opinie kolegów posiadających ten kijaszek na temat jego zalet i ewentualnych wad :wink: pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Mam Enforcera 12ft 3lbs - 2 składy - miękki akcja paraboliczna.

Jeśli łowisz ryby do 10 kg i nie w trudnych warunkach to kij jest ok.

Ale na trudniejsze warunki to przydało by się więcej mocy.

Jak na dłuższą mete to polecam poszukać, albo poczekać na jesienne promocje i kupić CHUBA Snoopera - ma bardziej szczytową akcję - a ja taką wolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi rzeczywiście kijek CHUBA prezentuje się nieźle, miałem okazje go "pomacać" w wersji o dł. 3,66 m i krzywej ugięcia 3 lbs i jest naprawdę OK: fajna akcja, przelotki SiC dwustopkowe, cienki ale bardzo solidny blank, doskonałe wyważenie - same zalety :wink: A co równie ważne w całkiem niezłej cenie ok 250 zł :smile:

A widziałeś kij ULTIMATE Boomer Carp 13- stopowy o krzywej ugięcia 3,25 lbs? Na sucho też prezentuje się całkiem całkiem, a i cenowo nieźle ok 275 zł

post-7789-14544972218931_thumb.jpg

post-7789-14544972219187_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 250 to tylko brać bo na początku sezony były po tyle a teraz ok 290 zł.

Właśnie też sie nim interesowałem, ale nie znam nikogo kto go ma :/

Będe chciał kupić w zimie z 2 kije 12ft 3,5lbs - także póki co nr 1 to CHUB.

A macałeś może Ultimate`a ? akcja jaka ? podobna do CHUBA ? czy parabolik jak Enforcer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądałem go :wink: 2-częściowy parabolik, coś jak TB Enforcer, ale widać, że to solidny kijek i zapas mocy ma, choć wg mnie raczej na wodę wolną od zaczepów i zielska, na zaczepowym łowisku raczej coś sztywniejszego, żeby móc ostrzej przytrzymać walczącą sztukę, zwłaszcza większą, która chciałaby wejść w chaszcze pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 250 to tylko brać bo na początku sezony były po tyle a teraz ok 290 zł.

NA allegro był ostatnio CHUB Snooper za 240 zł i poszedł bardzo szybko bo cena wyjątkowo korzystna była, obecnie rzeczywiście chodzą po 290 zł, a cena 250 zł, którą podałem była z wiosny, sklep internetowy Carpmix ma dużo kijów CHUBa w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam szukałem tego kija i ponoć dystrybutor się zmył a kilku wędkarzy postanowiło sprawdzić dobrodziejstwo dożywotniej gwarancji.Sprzedający oddał nowe, a te mu zalegają.Można w ceniie ok. 250pln kupić w UK na Ebay.Był taki plan ale czekać nie lubię i co innego nie chciało się w sklepie od łapy odkleić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało lansiarski ale dla mnie robiący Diaflex Pro Carp 12ft 2.75lbs. Byl też Star Baits Metal Gear ale jakoś nie przypadł mi tak bardzo.Póki co zadowolony strasznie jestem.

Może w przedziale do 200 Dragon MYstery XT który za cenę 120pln w FM nie ma chyba konkurencji(niby jaką bo same kompozyty w tych pieniądzach :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Mam problemik.

Na początku miesiąca kupiłem w sklepie internetowym E. Travel 3 Lb. Po tygodniu okazało się, że nie mają tych wędek.

Wczoraj na licytacji wygrałem 1 z 2 tych wędek lecz 3,25 Lb. Po minucie od zakończenia sprzedający stwierdził, ze wędke uszkodził. :lol::lol:

Nie wiedziałem czy płakac (bo tych wędek jest mało i wciąż jej nie mam) czy się śmiać z głupiej bajeczki. Sprzedający dogadał się z 2 kupującym i pewnie za moją cenę kupił 2szt. Negatyw poszedł.

Jako, że wciąż mam Kongera CarboMaxx Carp 3,60/100 jak i morski Cormoran to niby wędek nie potrzebuję. Ale nie bd cały czas na to łowił, chciałem już coś firmowego kupić, a TB podobno ich nie produkuje a to są super wędki.

Zostaje mi kupić 2 częściówkę, 3,5Lb chyba. 2,75Lb to za mało ma rzuty z PVA.

Pozatym dwójka ma podobno lepszą akcję.

Pytanie brzmi: Kupić TB Enforcer 12Ft/ 3,5 Lb i po łowieni bd nakładał jakiś ochraniacz na wędkę (wystawać bd 30cm) czy szukać jakiś 3 częściówek Dragona? Bo Shimano nie chcę - ja lubię akcje szczytową a nie szczytówkę przy dolniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.