Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak oceniasz szybkość działania strony - forum haczyk .pl


Jak oceniasz szybkość działania strony - forum haczyk .pl ?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz szybkość działania strony - forum haczyk .pl ?

    • Forum działa szybko i sprawnie, nie mam większych zastrzeżeń
      18
    • Forum działa dobrze, ale są momenty gdy się bardzo wlecze
      16
    • Forum działa 'jako tako' ale pamiętam czasy gdy działało dużo lepiej
      4
    • Forum działa strasznie wolno, często nie potrafię nawet otworzyć działu/posta
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Celem tej ankiety jest określenie obecnej kondycji forum , oprócz udziału w samej ankiecie proszę o opinie - opisy dziwnych zdarzeń technicznych, błędów, które udało Ci się zauważyć kilkukrotnie w minionym czasie.

A może jest coś co chciał(a)byś zmienić na lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jak czytam, że u kolegów tak pięknie otwierają się strony, to tylko wnioskuję, że nałapałem jakiegoś syfu. Od jakiegoś czasu muli u mnie "Haczyk" jak na samym dnie sadzawki. Na innych forach jest poprawnie, tylko dlaczego tutaj się tak dzieje? Myślę, że ten test będzie trochę wypaczony ze względu na to, że ci co mają problemy z przeglądaniem tego forum nawet nie mają cierpliwości czekać (tak jak ja) aż wyśle się opinię. Jakiś procent jest takich jak ja, to problem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na forum działa dobrze, ale są momenty gdy się bardzo wlecze.

Miras, prawdą jest, że każda strona na IE się muli. W Operze jakbym się teraz cofnął to miałbym listę nowych postów, a po next miałbym stronę w takim stanie jak ją zamknąłem, łacznie z tekstem i przesunięciem. W IE byłaby ta strona przeładowywana.

No ale mimo to parwdą jest, że raz na ruski rok coś się dzieje z haczykiem. Gdy wystąpią takie artefakty, zrobię screena z listą zalogowanych forumowiczów, może to nam coś da (info o tym, czy to wpływa na artefakty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie opcja pierwsza. Nie mam problemów z forum, jedynie mi muli, zwłaszcza wgrywanie zdjęć, w momencie ograniczenia transferu przez mojego dostawcę - co kompletnie nie ma znaczenia dla statystyki :wink:

Wszystko więc jest w najlepszym porządku, nic się nie rozjeżdża, niepomniejsza, nie znika i nie zmieniają się kolory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś narzeka że wolno się wolno otwiera forum i czasem są problemy to warto przeskanowac komputer w poszukiwaniu syfu, i szkodliwego oprogramowania jakie na co dzień można złapać w sieci gdy komputer jest słabo zabezpieczony. Polecam kompletnie darmowy spyboat, raz na jakiś czas warto przeskanować komputer, jesli nawet to nie usprawni pracy to przypuszczam że zawsze się coś znajdzie co nie powinno w komputerze być. Program jest po polsku. To nie żadna reklama czy promocja, to tylko rada dla kolegów wędkarzy, bez żadnych ukrytych opłat czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, po kliknięciu na jakiś link na forum wyskoczyła mi strona forum z pomniejszonym tekstem(u mnie raczej nie do przeczytania) :shock::razz:

A nie jest to tak w FF że , miałeś przypadkowo wciśnięty np. brzuchem :mrgreen: klawisz CTRL i właśnie wtedy chciałeś sobie przewinąć stronę rolką myszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze z przykrością przyznać że od jakiegoś czasu strony forum haczyk.pl otwierają się bardzo ale to BARDZO powoli nie wiem dlaczego tak się dzieje jednak wiem że troche zniechęca mnie to do czytania i odpisawania na większość postów, ograniczam się tylko do tematów które najbardziej mnie interesują ale i to nie należy ostatnio do przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.