Skocz do zawartości
Dragon

Jak dziś było na rybach? Styczeń 2010


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość naleśnik27

kontakt z dużą trocią niestety dwa młynki i blacha sie wypieła :( potem sie poczciwa Ina odwdzieczyła 3.4 kg 74cm :) samiec !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na dobry początek roku. Dla osoby, która złowi Troć we właśnie zaczętym sezonie i zechce się tym pochwalić w formie newsa, materiału, opowiadania lub po prostu kilku zdań wrażeń z połowu + dołączy zdjęcie, zdjęcia i prześle całość na adres haczyk@haczyk.pl lub do mnie na PW . Do publikacji na stronę główną portalu. Zestaw gum BLUE FOX

bluefoxmini.gif

ufundowany przez Internetowy Sklep Wędkarski Robal.pl - www.robal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontakt z dużą trocią niestety dwa młynki i blacha sie wypieła potem sie poczciwa Ina odwdzieczyła 3.4 kg 74cm samiec !!!

gratulacje :wink:

Dzisiaj wyskoczyłem po 7.00 nad rzekę i cały odcinek dla mnie :twisted: Poczekałem jeszcze pół godziny dalej nikogo nie było. Rozłożyłem sprzęt drugi rzut branie , siedzi , odjazd... i nowa muchówka złamała się w poł :evil: Wędka w krzaki, sznur w ręce i ogień. Po ok. 2 minutach ryba na brzegu samiczka 70cm. Byłem taki zły za tego kija że nie chciałem jej więcej widzieć i ryba poszla z powrotem do wody :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontakt z dużą trocią niestety dwa młynki i blacha sie wypieła potem sie poczciwa Ina odwdzieczyła 3.4 kg 74cm samiec !!!

gratulacje :wink:

Dzisiaj wyskoczyłem po 7.00 nad rzekę i cały odcinek dla mnie :twisted: Poczekałem jeszcze pół godziny dalej nikogo nie było. Rozłożyłem sprzęt drugi rzut branie , siedzi , odjazd... i nowa muchówka złamała się w poł :evil: Wędka w krzaki, sznur w ręce i ogień. Po ok. 2 minutach ryba na brzegu samiczka 70cm. Byłem taki zły za tego kija że nie chciałem jej więcej widzieć i ryba poszla z powrotem do wody :twisted:

Jak jej nie chciales widziec i wypusciles do wody, to skad wiesz, ze to samica i miala 70 cm? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje trotek i miło by było zobacz fotke;)

A na lód nie jeździ nikt?Ja właśnie ruszam jutro z rana na Zbiornik Osieczek jak będą jakeis rybki to zrobie fotki napewno.

POZDRAWIAM I ŻYCZE OKAZÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek i Kolega Gratulacje !!
Jacek, gratulacje !
Jacek, Piękne rybki gratulacje.
Jacek, zazdroszcze. Graty.

Dziękuję za gratulacje, i życzę wszystkim udanego sezonu 2010.

Dzisiaj na pstrągowej rzeczce bez puknięcia. Pod koniec łowienia dzwoniłem w pewnej sprawie do osoby zaangażowanej w ochronę tej wody, dowiedziałem się niestety że rzeczka jest przekłusowana do cna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś otworzyłem sezon podlodowy i udało się połowić trochę ładnych okoni na złotą błystkę.Lód jeszcze dość cienki ale wystarczająco gruby na tym łowisku (głębokość do 3m.).Okonie brały na środku jeziora w oznaczonym miejscu-poprzez wbity słup,gdzie występuje podwodna górka a głębokość na jej szczycie to tylko 0,5m.Sorrki za jakość ostatniego zdjęcia ale chyba oko w aparacie przymarzło :roll:

b7da0ca73b945a1dm.jpg745e66ab6858e150m.jpg6a321f4b35613440m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś otworzyłem sezon podlodowy i udało się połowić trochę ładnych okoni na złotą błystkę.Lód jeszcze dość cienki ale wystarczająco gruby na tym łowisku (głębokość do 3m.).Okonie brały na środku jeziora w oznaczonym miejscu-poprzez wbity słup,gdzie występuje podwodna górka a głębokość na jej szczycie to tylko 0,5m.Sorrki za jakość ostatniego zdjęcia ale chyba oko w aparacie przymarzło :roll:

ObrazekObrazekObrazek

chomik zaraz cie zlinczuja za te fotki :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I był pierwszy wypad na lód moze nie było okazów ale cały czas było co robic.Złowiłem około 30 płotek od 10cm do 20cm i drugie tyle okonków w tych samych rozmiarach co ploteczki.Liczyłem na jakiegoś leszczyka ale niestety sie nie udało może nastepnym razem bedzie lepiej.Najbliższa wyprawa zapowiada się w weekend ale spróbuje wyskoczyc na pobliską żwirownie jakoś tygodniu jak pozwoli pogoda i znajde troche czasu.

POZDRAWIAM I ŻYCZE TAAAAKIEJ RYBY :mrgreen::grin:

10524.jpg w1200.png

10530g.jpg w1200.png

10529.jpg w1200.png

10528.jpg w1200.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.