Skocz do zawartości
tokarex pontony

Przylasek Rusiecki


big_tood

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
14 godzin temu, Spider85-S1 napisał:

Dzięki za wyjaśnienie a  czy warto wydawać te 200 zł. na 8 wykupywał ktoś kiedyś ?

Tak, Wykupywałem, Różnie bywało w większości się nastawiałem na drapieżniki. Najczęściej spining (szczupak, okoń, sandacz bardzo rzadko) Próbowałem nocek na suma, ale poza jednym i to akurat na spining szału nie było (inne po 25 - 30 cm). Tylko ja raczej relaksacyjnie :). Bez szaleństw z nęceniem itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat wstecz 8 była fajnym łowiskiem, było sporo ryby, teraz aby coś sensownego złowić trzeba poświęcić trochę czasu. Sytuacja jeszcze się skomplikowała jak został wyłączony z wędkowania brzeg oraz duża część wody przez prywatnego właściciela, akurat były tam jedne z lepszych miejscówek. Drapieżnika też jest mało, praktycznie to samo co na wodzie okręgowej. Jeśli nastawiasz się na białą rybę to lepszym rozwiązaniem będzie 5 i 6 Koła Niepołomice. 

Tu masz mapkę jaka część wody wyłączona jest z wędkowania. Cała zatoka od lewej strony, te dwie długie działki 141/1 i 141/2

P1040030.JPG

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, salto napisał:

Parę lat wstecz 8 była fajnym łowiskiem, było sporo ryby, teraz aby coś sensownego złowić trzeba poświęcić trochę czasu. Sytuacja jeszcze się skomplikowała jak został wyłączony z wędkowania brzeg oraz duża część wody przez prywatnego właściciela, akurat były tam jedne z lepszych miejscówek. Drapieżnika też jest mało, praktycznie to samo co na wodzie okręgowej. Jeśli nastawiasz się na białą rybę to lepszym rozwiązaniem będzie 5 i 6 Koła Niepołomice. 

Tu masz mapkę jaka część wody wyłączona jest z wędkowania. Cała zatoka od lewej strony, te dwie długie działki 141/1 i 141/2

P1040030.JPG

dziękuje to mi wystarczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
7 godzin temu, salto napisał:

Tyle dobrze że tylko 1 pójdzie w odstawkę, a swoją drogą jak wyglądają aktualnie stawy na przylasku zamarznięte ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie dzisiaj byłem na przylasku spotkała mnie kontrol z Koła "Piastów" bardzo sympatyczny Pan z Panią  chwile porozmawialiśmy i poinformowali mnie iż w tym roku były zmiany w regulaminie że po złowieniu dziennego "limitu ryb" trzeba się zwinąć się i udostępnić innym stanowiska wiem żę takie coś jest na 8 ale na innych stawach ?? przeglądałem 2 razy regulamin ale nie znalazłem takego zapisu 

rozmawiałem z innymi wędkarzami i nikt nic nie wie też byli zdziwieni  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Spider85-S1 napisał:

Witajcie dzisiaj byłem na przylasku spotkała mnie kontrol z Koła "Piastów" bardzo sympatyczny Pan z Panią  chwile porozmawialiśmy i poinformowali mnie iż w tym roku były zmiany w regulaminie że po złowieniu dziennego "limitu ryb" trzeba się zwinąć się i udostępnić innym stanowiska wiem żę takie coś jest na 8 ale na innych stawach ?? przeglądałem 2 razy regulamin ale nie znalazłem takego zapisu 

rozmawiałem z innymi wędkarzami i nikt nic nie wie też byli zdziwieni  

Paragraf 6 Punkt 1f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Witam Wszystkich! Chciałem podpytać jak tam sytuacja na Przylasku? Dużo lodu? Topnieje? Może był ktoś z Was ostatnio? 

Chciałoby się poganiać ze spławikiem za jakąś płoteczką...

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
24 minuty temu, salto napisał:

I tu Cię zaskoczę, nie z 3K😀

Hmm, ja już o tylu różnych okazach słyszałem w tym roku że o cie Panie :D A tych potwierdzonych zdjęciami aż.. DWA :P 

Był podobno amur 28 kg z brzegów nr 3, dwa sumy powyżej 200 cm z Przylasku nr 1, a o Wiślanych okazach już nawet nie wspominam. Jak uda ci się jakoś zdobyć fotkę to chętnie zobaczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, salto napisał:

Amur 28kg. https://rkbaits.pl/pl/blog/Amur-28kg-z-wody-PZW/18                                                                                    

Karp ważył 29.200 

 

 

No to faktycznie nieźle.. o tym sumie słyszałem dziś w sklepie wędkarskim.. podobno "szczęśliwy łowca" go najnormalnie zabił i zabrał do domu.. Ch.j tam że mamy górny wymiar 200 cm w okręgu ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Elast93 napisał:

No to faktycznie nieźle.. o tym sumie słyszałem dziś w sklepie wędkarskim.. podobno "szczęśliwy łowca" go najnormalnie zabił i zabrał do domu.. Ch.j tam że mamy górny wymiar 200 cm w okręgu ehh...

No ale jeśli dobrze rozumiem zapis w regulaminie na wody Krakowskie to górny wymiar suma obowiązuje jedynie na rzece Wiśle od ujścia Skawinki do ujścia Raby.Więc miał prawo zabrać tego suma. Oczywiście normalny wędkarz by zrobił zdjęcie i wypuścił taką rybę aby inny też miał okazję się z nią zmierzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Witam serdecznie

prosze Was o info bo nie byłem chyba z  25 lat na przylasku ze względu na przeprowadzke i chce wrócić do ukochanego miejsca

Czy na zbiornik nr 9 wjeżdżając od branic czyli po lewej jest nr 8 a po prawej 9 i tzw słynna kiszka , między nią a zbiornik 9 można w prawo tam skręcić i wjechać autem ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie , jak wjeżdżasz od Branic to po prawej 9 a po lewej jest 8.Niestety na cyple od kilku lat jest zakaz wjazdu autem, przy tej kiszce i wjeżdzie jest niewielki parking gdzie możesz zostawić auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.